1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Curtis Crane در ایالات متحده، ژانویه 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

سه ماه پیش جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Crane، Dr. De Leon، و Dr. Kelley انجام دادم. طی این عمل جراحی، ساخت آلت تناسلی مردانه، افزایش طول پیشابراه و اتصال پیشابراه به مثانه، پیوند عصب، تخلیه و بستن واژن، ساخت کیسه بیضه، و ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه صورت گرفت.

موقعی که از بیمارستان ترخیص شدم، دو فیستول ادراری در پیشابراهم به وجود آمد که هر دو به‌خودی خود طی 7-10 روز بسته شدند و از آن به بعد به خوبی ادرار می‌کنم. حس جنسی آلت تناسلی مردانه‌ام کم‌کم دارد ایجاد می‌شود و به‌مرور زمان گسترش می‌یابد. آلت تناسلی مردانه‌ام تا حدودی حس لامسه نیز دارد.

طول آلت تناسلی مردانه‌ام 4.75 اینچ (~ 12 سانتی‌متر) و دورتادور آن حدود 5.5 تا 6.5 اینچ (13.97 تا 16.51 سانتی‌متر) است. تصمیم دارم به‌زودی کاشت پینایل ایمپلنت (احتمالا از نوع بادی) انجام دهم.

من در تاریخ آگست 2017 جلسه مشاوره با جراح داشتم و ژانویه 2019 جراحی کردم. البته پروسه دریافت هزینه جراحی در ایالتی که زندگی می‌کنم را در دسامبر 2015 آغاز کرده بودم.

دکتر Chen دیگر با مرکز Brownstein and Crane همکاری نمی‌کنند. فکر می‌کنم مطب شخصی دارند، اما من از ایشان بی‌اطلاع هستم (من برای انتخاب جراح فقط سه گزینه پیش روی خود داشتم و دکتر Chen هیچیک از آنها نبود). دکتر Crane به کار جراحی مشغول هستند و خارج از آستین، تگزاس همراه با Dr. Santucci جراحی می‌کنند. Dr. Safir نیز خارج از مرکز Brownstein and Crane عمل می‌کنند.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Curtis Crane لطفا به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://brownsteincrane.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/05/29/163/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved