1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Chettawut Tulayaphanich (دکتر چتاوت) در بانکوک تایلند، سال 2019 + تصویر

مترجم: سعید.ش

جراحی واژینوپلاستی خود را توسط دکتر چتاوت انجام دادم. سه ماه از عمل جراحی ام می‌گذرد. قبل از عمل، ناحیه تناسلی خود را الکترولیز یا لیزر نکردم. حقیقتا از دکتر چتاوت خواستم ناحیه تناسلی زنانه ام را بسیار طبیعی و خوش‌تراش مانند ناحیه تناسلی پورن‌استارها در آورد، اما دکتر چتاوت فرمودند که ظاهر نتیجه جراحی به ناحیه تناسلی مردانه قبل از عمل بستگی دارد. همچنین فرمودند در افرادی که آلت تناسلی مردانه بزرگتری دارند، جراح بافت بیشتری در اختیار دارد و می‌تواند از این بافت‌ها در ساخت ناحیه تناسلی زنانه استفاده کند.

من 28 ساله هستم. عمق واژنم در ابتدا 6.5 اینچ (~ 16.5 سانتی‌متر) بود اما اخیرا سهل‌انگاری کردم و عمق آن به 6 اینچ (~ 15.2 سانتی‌متر) کاهش یافته است. واژنم به طور طبیعی روان‌کننده تولید می‌کند و مقدار آن برای رابطه عاطفی جنسی کافی است، اما برای دخول جنسی قطعا کافی نیست. متوجه شده ام وقتی موقع کار افکار جنسی به ذهنم می‌آید از واژنم مایع ترشح می‌شود و نیاز است پد بهداشتی ام را تعویض کنم. هفته پیش رابطه جنسی داشتم و ارگاسم را تجربه کردم. نیمی از توانایی ارگاسم در اختیار ذهن انسان است.

اولین رابطه جنسی را یکشنبه شب گذشته با فردی ناشناس داشتم و در حین رابطه جنسی وی اصلا متوجه نشد واژن/ناحیه تناسلی‌ام عمل شده است! سپاسگزار دکتر چتاوت هستم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Chettawut Tulayaphanich (دکتر چتاوت) به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://www.chet-plasticsurgery.com

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/04/18/152/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.reddit.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved