img_7181.jpeg

تجربه جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Julia Bohr در کشور آلمان، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی متودیوپلاستی خود را همراه با واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن) توسط Dr. Julia Bohr انجام دادم. پیش از این عمل به مدت 17 سال تستسترون درمانی کرده بودم. چندین سال قبل از این عمل، عمل هیسترکتومی (تخلیه رحم) را نیز پشت سر گذاشته بودم. الان 9 هفته از عملم گذشته است و حقیقت را بخواهید از نتیجه عملم چندان راضی نیستم.

جراح به جای این‌که ناحیه پرینیوم (حدفاصل مقعد تا ناحیه تناسلی) را برایم صاف و بدون حفره کند، برایم چیزی شبیه به یک واژن ثانویه ایجاد کرده است! این باعث می‌شود تا موقعی که می‌خواهم رابطه جنسی برقرار کنم احساس ملال جنسیتی شدیدی را تجربه کنم. با وجود این حفره، موقع برقراری رابطه جنسی هنوز ناحیه «دست زدن ممنوع» در بدنم دارم. گاهی اوقات از این حفره کمی خون خارج می‌شود. حتی موقعی که به آن فکر می‌کنم، احساس شرم و خجالت و ناراحتی به من دست می‌دهد.

احتمال این‌که این حفره موقع برقراری رابطه جنسی لمس شود یا موقع رابطه جنسی دهانی دیده شود برایم وحشتناک است! وقتی رابطه جنسی مقعدی برقرار می‌کنم، گاهی پیش می‌آید که آلت تناسلی مردانه شریک جنسی‌ام از مقعدم بیرون می‌آید و به سمت این حفره منزجرکننده و مسخره سُر می‌خورد! امیدوار بودم که بعد از عمل، رابطه جنسی برایم به تجربه خوشآیندتری مبدل شود، اما الان دو حفره واژینال دارم و به جای کیسه بیضه هنوز لب‌های ناحیه تناسلی سابقم را دارم! تلاش کردم از این حفره عکس بگیرم، اما کار خیلی آسانی نبود چون من دو تا دست که بیشتر ندارم. تصاویر را مشاهده نمایید.

ظاهر کیسه بیضه اصلا به گونه‌ای نیست که انتظار می‌رفت. بیشتر شبیه به لب‌های ناحیه تناسلی زنانه است که از یک طرف کمی به یکدیگر متصل شده‌اند. دکتر در جلسه مشاوره پیش از جراحی به من گفته بود که موقع عمل برایم کیسه بیضه درست می‌کنند. بسیار خوب … تعریف کیسه بیضه چیست!؟ شاید منظور ایشان چیز دیگری بوده!؟ یا شاید هم من منظور ایشان را به اشتباه متوجه شده‌ام!؟

وقتی لخت جلوی آینه می‌ایستم، پایین تنه‌ام درست مثل قبل از عمل است. هنوز بین دو لب ناحیه تناسلی شکافی وجود دارد. ناحیه تناسلی‌ام در آینه هیچ تفاوتی با ناحیه تناسلی زنانه ندارد. عکس‌هایی که اینجا ارسال کرده‌ام را وقتی در حالت نشسته بودم و پاهایم را باز کرده بودم، از پایین گرفته‌ام. اگر از زوایای دیگری عکس می‌گرفتم اصلا چیزی نمی‌توانستید ببینید.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد که آلت تناسلی مردانه‌ام حتی کوتاه‌تر از قبل شده است. الان بیشتر شبیه به «دکمه» است تا آلت تناسلی مردانه. وقتی تحریک جنسی می‌شوم، آلت تناسلی مردانه‌ام مثل قبل سفت و سخت می‌شود، اما مثل قبل بلندتر نمی‌شود. واقعا ناراضی‌ام. در قسمت اتصال پیشابراه قدیمی و جدید نیز فیستول ایجاد شده است.

اما مزایایی که عمل جراحی‌ام نسبت به قبل از عمل برایم ایجاد کرده است: واژن تخلیه شده و دهانه آن زیر کیسه بیضه قرار گرفته است. وقتی تحریک جنسی می‌شوم دیگر ترشحات چندانی از ناحیه تناسلی ندارم و ناحیه تناسلی‌ام مرطوب نمی‌شود‌ که ملال جنسیتی‌ام را بسیار کاهش داده است (فقط همین یک مورد البته). و این‌که الان ناحیه تناسلی‌ام بوی خاصی نمی‌دهد!

حس جنسی‌ام مانند قبل از عمل است.

تصمیم دارم عمل ترمیمی انجام دهم، اما نمی‌خواهم دوباره و دوباره عمل کنم. برای ترمیم ناحیه تناسلی‌ام به سه عمل ترمیمی نیاز دارم: یکی برای بستن این حفره جدید مسخره، یکی برای ترمیم فیستول پیشابراه، و یکی برای طراحی کیسه بیضه واقعی و کاشت ایمپلنت بیضه.

این یعنی عمل متودیوپلاستی‌ام در مجموع به چهار عمل تبدیل شد، نه آن دو عملی که به من قولش را داده بودند!! فکر نمی‌کنم برای عمل‌های ترمیمی اقدام کنم! من تا همین جا 25 عمل جراحی به خاطر تصادف مرگباری که با موتورسیکلت داشتم انجام داده‌ام. علاوه بر آن، سه عمل تغییرجنس (تخلیه سینه، تخلیه رحم، و متودیوپلاستی) را نیز پشت سر گذاشته‌ام. که مجموعا می‌شود 28 عمل جراحی در طول عمرم.

من عمل متودیوپلاستی را به این دلیل انتخاب کرده بودم که جراح «قول داده بودند» طی دو عمل جراحی تکمیل می‌شود. من بیش از 40 سال سن دارم و در شغل خود جا افتاده‌ام و بدون شک نمی‌توانم به خاطر سه عمل جراحی دیگر، مرتب درخواست مرخصی پزشکی کنم! وقتی جراحی را پیدا کنم که بتواند طی یک مرحله جراحی هم این حفره مسخره را ببندد و هم کیسه بیضه‌ام را درست کند، درمورد عمل ترمیمی فکر می‌کنم و به این صورت خوب است.

ایستاده ادرار کردن برای من خیلی مهم و ضروری نبود. اگر می‌توانستم ایستاده ادرار کنم عالی می‌شد. به همین دلیل مایلم کیسه بیضه‌ام درست شود و ناحیه پرینیومم نیز ترمیم شود تا مرا به یاد ناحیه تناسلی زنانه نیندازد.

در تصاویری که فرستاده‌ام و مربوط به 8 هفته بعد از عمل هستند، ناحیه تناسلی‌ام هیچ ورمی ندارد. جراح فرمودند که کیسه بیضه بعد از کاشت ایمپلنت‌های بیضه ظاهر بهتری به خود خواهد گرفت. من هنوز کاشت ایمپلنت‌های بیضه را انجام نداده‌ام. جراح فرمودند که وقتی طی عمل دیگری کاشت ایمپلنت‌های بیضه را برایم انجام دادند، می‌توانند ناحیه مونس را نیز کمی لیپوساکشن کنند. و این‌که برشی با تکنیک ویژه ایجاد می‌کنند تا ظاهر لب‌های ناحیه تناسلی و حالت شکاف‌مانندی که بین لب‌ها است را به حداقل برسانند. بعید می‌دانم که بتوانند همه اینها را در یک مرحله عمل انجام دهند.

درمورد جراح، Dr. Bohr جراحی میانسال، بسیار مهربان و وظیفه‌شناس هستند. الان در سال 2019، من یکی از 20 مرد ترنس نخستی بودم که عمل متودیوپلاستی خود را توسط ایشان انجام دادم. تا جایی که ایشان فرمودند و من به‌خاطر دارم، ایشان تکنیک عمل متودیوپلاستی را تحت نظارت دکتر لیدل و دکتر میرو فرا گرفته‌اند و در جراحی‌های متعددی با همین تکنیک نقش دستیار را داشته‌اند. و البته ایشان اورولوژیستی با تجربه جراحی هستند. مطمئن هستم ایشان با کسب تجربه بیشتر، نتایج جراحی بهتری خواهند داشت.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Julia Bohr به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://kem-med.com/kompetenz-in-kliniken/fachkliniken/urologie/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/11/02/232/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com