img_7086.jpeg

تجربه جراحی واژینوپلاستی به روش پوستی توسط Dr. Jess Ting در نیویورک ایالات متحده، آپریل 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل واژینوپلاستی خود را به روش پوستی در تاریخ 17 آپریل 2018 توسط Dr. Jess Ting انجام دادم. هنوز سوند و وکیوم به من وصل است اما همه‌چیز عالی است. روز دوشنبه ملاقات فالوآپ (پیگیری) دارم و طی این ملاقات همه اینها را از بدنم خارج می‌کنند. من درد خیلی زیادی ندارم، البته در حال مصرف داروی پرکوست هستم. همه‌چیز خیلی خوب پیش رفت. مرا در اتاق خصوصی بستری کردند. پرستارها و جراح‌ها هر روز صبح به دیدنم می‌آیند تا وضعیتم را بررسی کنم. احساس می‌کنم مورد عشق و محبت قرار گرفته‌ام. حدود دو سال انتظار کشیدم تا نوبت عملم شد، اما از نتیجه عملم واقعا راضی هستم.

✳️دو ماه بعد از عمل

خوب متاسفانه دچار خونریزی داخلی شدم. خیلی ترسناک بود، اما الان همه‌چیز خوب است. از نتیجه عملم واقعا راضی و خوشحال هستم.

✳️چهار ماه بعد از عمل

بالاخره به ارگاسم رسیدم و تجربه فوق‌العاده‌ای بود. بسیار بسیار خوشحالم. من خودم را تحریک جنسی کردم. لازم است با واژن جدیدتان آشنا شوید. دکتر Jess Ting را برای انجام این عمل کاملا توصیه می‌کنم. تا حد زیادی بهبود پیدا کرده‌ام. عمق واژنم عالی و 7 اینچ (17.78 سانتی‌متر) است. ظاهر واژنم نیز فوق‌العاده ست.

هزینه عملم 22,000 دلار امریکا شد و از نتیجه عملم کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Jess Ting به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.mountsinai.org/profiles/jess-ting

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/11/01/230/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com