img_7084.jpeg

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Kathy Rumer در ایالات متحده + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی واژینوپلاستی خود را توسط Dr. Kathy Rumer انجام دادم. تجربه تغییرجنس وحشتناکی داشتم. واژنم بسیار بدشکل است و امیدوارم راهی برای ترمیم این مسئله وجود داشته باشد. ناحیه تناسلی‌ام حس دارد، اما داشتن یا نداشتن حس برایم اهمیتی نداشت. فقط می‌خواستم ناحیه تناسلی‌ام ظاهری طبیعی و کارایی لازم را داشته باشد. من به طور شفاف به دکتر گفتم که فقط ظاهر برایم مهم است. که متاسفانه حتی همان ظاهر را هم ندارم. تصاویر نتیجه عملم را هم گذاشتم و با چشم گریان دارم اینها را ارسال می‌کنم. من اینترسکس (بیناجنسی) هستم.

عملم از لحاظ کیفیت افتضاح است. تکنیکی که برای بخیه زدن به کار برده‌اند سبب شده تا اسکارهای وحشتناک و نازیبایی برجای بماند. پیشابراه در مکان کاملا اشتباهی قرار گرفته است. من فقط می‌خواستم ظاهر خوبی داشته باشم. ناحیه تناسلی‌ام به طرز وحشتناکی بدشکل شده است. باید دست نگه می‌داشتم. دلم می‌خواهد گریه کنم چون جراح نتوانست ظاهری که قول داده بود را برایم ایجاد کند. چه کسی می‌تواند چنین نتیجه عملی را داشته و از آن راضی و خوشحال باشد؟

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Kathy Rumer به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.rumergendersurgery.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/11/01/228/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com