img_7001.jpeg

تجربه جراحی واژینوپلاستی به روش پوستی توسط Dr. Christine McGinn در ایالات متحده، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل واژینوپلاستی خود را توسط Dr. Christine McGinn انجام دادم. باورم نمی‌شود که تا این مرحله را سپری کرده باشم. این مسیری طولانی برای رسیدن به مقصدی نهایی بود. الان همان زن کاملی هستم که همیشه باید می‌بودم. دکتر مگن واقعا بهترین دکتر هستند و بسیار قدردان ایشان هستم.

✳️یک روز قبل از عمل

یک روز قبل از عمل خودم را به نیوهوپ پنسیلوانیا رساندم و در جلسه ملاقات قبل از عمل با دکتر مگن شرکت کردم. ایشان توضیح دادند که برای ساخت واژنم همان واژینوپلاستی استاندارد وارونه‌سازی آلت را همراه با برداشت گرافت پوستی از ناحیه کیسه بیضه انجام می‌دهند. ایشان همچنین توضیح دادند که لایه مخاطی اضافی از پیشابراهم برمی‌دارند و برای داخل ناحیه تناسلی و دهانه واژنم به کار می‌برند تا ناحیه تناسلی‌ام مایع لیزکننده ترشح کند.

✳️روز جراحی/دو هفته بعد از عمل

روز عمل، ساعت 8 صبح یا همین حدودها بود که خودم را به بیمارستان رساندم. بسیار هیجان‌زده بودم، اما وقتی اوضاع کم‌کم جدی شد (از من خون می‌گرفتند، پرستارها و دکترها به دیدنم می‌آمدند) شروع کردم به گریه کردن. اشک شوق از چشمانم سرازیر شده بود. همه چیز انجام شد. وقتی که به هوش آمدم احساس ضعف داشتم اما وجودم لبریز از احساس شادی و آرامش شده بود. دو هفته اول هیچ دردی نداشتم، فقط موقتی که روی صندلی اتومبیل می‌نشستم کمی احساس ناراحتی می‌کردم.

✳️یک ماه بعد از عمل

همه چیز نسبتا خوب بهبود پیدا کرده است. هیچ دردی ندارم و دیگر احساس ناراحتی نمی‌کنم. هنوز ورزش را شروع نکرده‌ام، اما شش هفته که از عملم بگذرد ورزش را هم شروع می‌کنم. واژنم روزبه‌روز تغییر می‌کند. اسکارها خشک اما هنوز بنفش‌رنگ هستند، که طی پروسه طبیعی بهبودی به‌تدریج قرمزرنگ می‌شوند. حس چندانی در ناحیه کلیتوریس ندارم، اما واژنم داستان دیگری دارد. نقطه جی واژنم فوق‌العاده‌ست. از دکتر مگن و دست‌اندرکاران ایشان بسیار سپاسگزارم که واژنی زیبا برایم خلق کردند. از نتیجه عملم راضی‌ام.

✳️دیلاته کردن واژن

دیلاته کردن اصلا کار سرگرم‌کننده‌ای نیست. در ابتدا و گاهی اوقات سرگرم‌کننده است. دیلاته کردن کار سختی است، می‌توانید تصور کنید که دیلاتورتان یک آلت تناسلی مردانه است – البته همه‌اش فانتزی است. اما وقتی می بینید که تا شش ماه بعد، هر روز مجبورید دیلاته کنید، برایتان خسته‌کننده می‌شود. دیلاته کردن دردی ندارد مگر این که با سایز بزرگتری دیلاته کنم، اما کثیف‌کاری زیاد دارد و تمیز کردنش ناخوشآیند است.

جراحم به من توصیه کرده که تا شش هفته روزی چهاربار دیلاته کنم، سپس تا سه ماه روزی سه‌بار دیلاته کنم، و بعد از شش ماه نیز بسته به این‌که عمق واژنم چقدر باشد، می‌توانم روزی دوبار یا هفته‌ای دوبار دیلاته کنم. عمق واژنم بیش از 6 اینچ (15.24 سانتی‌متر) است که بسیار راضی هستم. اگر بخواهم عمق واژنم را حفظ کنم، لازم است مرتب دیلاته کنم.

✳️شش هفته بعد از عمل

ورم تا حد زیادی برطرف شده است و با تحریک کردن کلیتوریس و واژنم می‌توانم به ارگاسم برسم. می‌توانم با دیلاتور نارنجی‌رنگ دیلاته کنم. اولین‌باری که با این دیلاتور واژنم را دیلاته کردم فوق‌العاده دردناک بود. واژنم به‌تدریج دارد ظاهری طبیعی به خود می‌گیرد و بسیار دوستش می‌دارم.

✳️دو ماه بعد از عمل

واژن به خوبی رو به بهبودی است. لب‌های کوچک به‌تدریج دارند شکل لب‌مانندی به خود می‌گیرند، اسکارها نیز به‌تدریج دارند خشک و محو می‌شوند. دیگر هیچگونه کبودی ندارم. عمق واژنم الان 6.5 اینچ (16.51 سانتی‌متر) است و داخل واژنم حالت نرم‌تری به خود گرفته است. الان که همه ورم‌ها فروکش کرده می‌توانم مستقیم ادرار کنم.

✳️بهبودی کامل

حدودا پنج ماه از عملم گذشته است و کاملا بهبود پیدا نکرده‌ام. رابطه جنسی داشتم و برایم اصلا دردناک نبود. شریک جنسی‌ام تفاوتی بین واژن من و واژن مادرزاد احساس نمی‌کرد. هزینه عملم 25,000 دلار امریکا شد. از نتیجه جراحی‌ام بسیار راضی و خوشحالم!

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Christine McGinn به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.drchristinemcginn.com/drmcginn/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/31/227/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com