img_6999.jpeg

تجربه جراحی واژینوپلاستی و زنانه‌سازی صورت توسط Dr. Gary J. Alter در ایالات متحده + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی زنانه‌سازی صورت خود را در می 2003 و جراحی تغییرجنس خود را در فوریه 2004 توسط Dr. Gary J. Alter انجام دادم. هر دو عملم را در سن 19 سالگی انجام دادم و از نتیجه هر دو عملم فوق‌العاده راضی و خوشحال هستم. من در بورلی هیلز با دکتر آلتر ملاقات کردم. ایشان و دست‌اندرکارانشان از شما واقعا مراقبت می‌کنند و به شما اهمیت می‌دهند. دکتر آلتر مرد فوق‌العاده شوخ‌طبع و بامزه ای است و تلاش می‌کند شما را بخنداند و لبخندی بر لب‌هایتان بنشاند. واقعا از ایشان ممنونم که مرا یاری کردند تا بتوانم دختری که امروز هستم باشم. من به خوشحالی ازدواج کردم و همراه با همسرم زندگی آرامی داریم.

چیزی که مرا واقعا جذب دکتر آلتر کرد – علاوه بر رتبه بالایش – این بود که ایشان هم دارای مدرک بورد جراحی پلاستیک هستند و هم اورولوژیست هستند. ایشان به طرز معجزه‌آسایی آلت تناسلی مردانه کوچک مرا که طولش حدود 2 1/2 اینچ (6.45 سانتی‌متر) بود به واژنی با عمق 6 اینچ (15.24 سانتی‌متر) تبدیل کردند، و اطمینان حاصل کردند که وقتی در حالت نشسته ادرار می‌کنم، جریان ادرارم تقریبا مستقیم رو به پایین خارج شود.

من روایت‌های وحشتناک زیادی شنیده بودم و واقعا نگران بودم. اما همه‌چیز فوق‌العاده پیش رفت. واژنم (نه فقط کلیتوریس) حس فوق‌العاده‌ای دارد و به عنوان مثال می‌توانم کلاهک آلت تناسلی مردانه همسرم را احساس کنم که تا انتهای واژنم فرو می‌رود. این هم یکی از نقاط مثبت عملم است. در حال حاضر 15 سال از عملم گذشته است، تقریبا همه اسکارهایی که داشتم محو و پنهان شده است که از این بابت نیز واقعا خوشحال هستم.

تنها «نقطه ضعف» عملم، هزینه‌اش است. با وجود این‌که در سال 2004 جراحی کردم، هزینه عمل تغییرجنسم تقریبا 30,000 دلار امریکا (با حساب هزینه بستری در بیمارستان)، و هزینه عمل زنانه‌سازی صورتم نیز 16,000 دلار امریکا شد.

مورد دیگری که تجربه کردم و البته «نقطه ضعف» محسوب نمی‌شود، این است که تا حدودا پنج سال بعد از عملم تجربه‌ای داشتم که دکتر آلتر آن را «آلت تناسلی مردانه فانتوم (خیالی)» نامیدند. اینگونه بود که به ناگهان احساس می‌کردم آلت تناسلی مردانه‌ام در حالت نعوظ قرار گرفته، یا دارد در حالت نعوظ قرار می‌گیرد. هر چند که همه این مسائل جنبه کاملا روانی داشت و من اصلا آلت تناسلی مردانه‌ای نداشتم، با این حال این تجربیات برایم کمی ترسناک و ناخوشآیند بود.

یک نکته بسیار مهم را فراموش کردم بنویسم. نکته‌ای که به نظر می‌رسد بسیاری از دخترها فراموشش می‌کنند. اهمیتِ داشتنِ واژنی که ظاهری طبیعی داشته و سالم باشد تا بتوانیم رابطه جنسی دخول برقرار کنیم بر کسی پوشیده نیست، اما موضوع مهم‌تر این است که بتوانیم به درستی ادرار کنیم بطوریکه موقعی که می‌خواهیم ادرار کنیم ادرارمان پخش نشود، مجبور نشویم در وضعیت عجیبی بنشینیم، یا کثیف‌کاری کنیم. من لازم داشتم نحوه ادرار کردن بدون آلت تناسلی مردانه را بیاموزم. با توجه به این‌که ادرارم پخش نمی‌شد و مجبور نبودم برای ادرار کردن در وضعیت عجیبی بنشینم، کارم بسیار راحت‌تر بود.

🔻توضیحات مربوط به تصاویر:

▪️تصویر اول: نوامبر 2003. این تصویر مربوط به زمانی است که بعد از عمل زنانه‌سازی صورت کاملا بهبود پیدا کرده بودم و سر قرار ملاقات عاشقانه‌ای با دوست پسرم (که الان همسرم هستند) بودم. از واژنم بسیار راضی هستم، خواهرم می‌گوید که واژن من زیباتر از واژن خودش است.

▫️تصویر دوم: حدود 15 سال بعد از عمل واژینوپلاستی. برای دیدن اسکارهای حاصل از بخیه‌های عمل لازم است خیلی دقیق شوید و از نزدیک نگاه کنید. کار دکتر آلتر فوق‌العاده بود و از همان ابتدا به نحوی برش زدند که پنهان باشد.

▪️تصویر سوم: در این تصویر 17 ساله هستم. اولین‌باری بود که به عنوان یک «دختر» تعطیلات زمستانی را همراه مادرم در ایندیاناپلیس می‌گذراندم. حدود یک سال خودسرانه استروژن و بلاکر مصرف کرده بودم، و جلسه الکترولیز (بیشتر روی چانه‌ام) به‌تازگی پایان یافته بود.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Gary J. Alter به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.altermd.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/31/226/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com