img_6998.jpeg

تجربه جراحی واژینوپلاستی به روش روده‌ای توسط Dr. Sutin در انستیتو زیبایی دکتر پریچا در بانکوک تایلند، سال 2017 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل تغییرجنس خود را توسط Dr. Sutin Khobunsongserm در بیمارستان Phyathai 2 در بانکوک تایلند انجام دادم. نتیجه عملم بعد از گذشت یک سال همچنان ناامیدکننده است. واژنم مثل واژن زن سیسجندر نیست و نمی‌توانم به ارگاسم برسم. من حس زیادی را در ناحیه تناسلی‌ام از دست دادم. از انتخاب Dr. Sutin پشیمان هستم و بهتر بود به Dr. Kamol مراجعه می‌کردم.

از نتیجه نهایی عملم ناامید و ناراحت هستم، نمی‌توانم به ارگاسم برسم و شریک‌های جنسی‌ام به‌خاطر اسکار ناحیه تناسلی‌ام دست رد به سینه‌ام می‌زنند. درون واژنم اسکار شکل گرفته است. به دکتر سیوتن مراجعه نکنید. آنها ادعا می‌کنند که بهترین هستند و مستندها و ویدیوهای بسیاری در یوتوب به اشتراک گذاشته‌اند. عمل جراحی خود را در انستیتو زیبایی دکتر پریچا (PAI) انجام ندهید.

از این‌که دکتر کامول را انتخاب نکردم پشیمانم. باید بیشتر صبر می‌کردم و توسط دکتر کامول عمل می‌شدم اما الان دیگر بسیار دیر شده است. من از عملی که کردم واقعا ناامید و پشیمانم و دیدگاه‌هایی که درمورد دکتر سیوتن نوشته شده گمراه کننده‌اند. ایشان افتضاح هستند. عمل جراحی انتظارات مرا برآورده نکرده است.

احساس می‌کنم به عمل ترمیمی نیاز دارم، اما می‌ترسم اگر دوباره عمل کنم دچار اسکارهای بیشتری شوم و ظاهر عملم از اینی که هست بدتر شود. من توان مالی انجام جراحی ترمیمی را ندارم و این عمل‌ها برایم بسیار گران و هزینه‌بر است. اگر به ظاهر و کارایی ناحیه تناسلی خود واقعا اهمیت می‌دهید، به جای این جراح، به دکتر کامول مراجعه کنید! یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات زندگی‌ام این بود که به Dr. Sutin مراجعه کردم. هیچ کار دیگری نمی‌توانم بکنم و مجبورم با اسکارهای آشکار زندگی کنم.

شریک‌های جنسی‌ام به من گفتند که واژنم زشت و منزجرکننده است و مایل نیستند با من رابطه جنسی برقرار کنند. واژنم شریک‌های جنسی‌ام را ترساند. اصلا ظاهر زیبایی ندارد. ناحیه تناسلی‌ام کمی حس دارد اما به اندازه‌ای نیست که بتوانم به ارگاسم برسم. واژنم مایع لیزکننده ترشح می‌کند، اما دیگر نمی‌توانم به ارگاسم برسم.

پروسه بهبودی‌ام بسیار ناخوشآیند بود. بعد از عمل سیگموئید کولون (روش روده‌ای) دچار سندرم روده تحریک‌پذیر شدم. من به دکتر سیوتن گفته بودم که اصلا نمی‌خواهم اسکارهایم آشکار باشند و در حال حاضر از پس هزینه عمل ترمیمی برنمی‌آیم. بعدا شاید بتوانم برای عمل ترمیمی مراجعه کنم، اما در حال حاضر خیر و مجبورم پول خود را صرف مسائل دیگری کنم. من واقعا از پس هزینه عمل ترمیمی و ترمیم اسکار برنمی‌آیم.

بعد از هر عمل جراحی باید از سیلیکن شیت (ورقه‌های سیلیکنی) استفاده کنید تا اسکارهایتان هایپرتروفیک (برجسته) یا کلوئیدی نشوند. من بعد از این‌که بخیه‌ها را کشیدند باید این کار را می‌کردم. باید بعد از هر عمل جراحی حداقل تا سه ماه از سیلیکن شیت روی برش‌های جراحی‌تان استفاده کنید تا اسکارها محو شوند. بهتر است بلافاصله بعد از این‌که بخیه‌ها کشیده شدند یا بخیه‌های جذبی جذب بدن شدند، از سیلیکن شیت استفاده کنید. اگر به محض این‌که بخیه‌ها کشیده شدند برای درمان اسکارها اقدامی نکنید، اسکارهایتان ظاهر خوشآیندی پیدا نخواهند کرد. دچار اسکار هایپرتروفیک یا کلوئید می‌شوید. اسکار اصلا چیز زیبایی نیست. بعضی از افراد بعد از هر عملی که انجام می‌دهند دچار اسکار کلوئیدی می‌شوند.

دخول جنسی بعد از این عملی که انجام دادم بسیار دردناک است! حتی موقعی که دیلاته می‌کردم درد میکشیدم. وقتی سطح انرژی‌ام پایین است، حوصله نمی‌کنم طبق برنامه دیلاته کنم. سرم خیلی شلوغ است و نمی‌رسم دیلاته کنم. دیلاته کردن مثل این است که داری درون واژنت چاقو فرو می‌کنی. اینقدر درد دارد که اصلا دلم نمی‌خواهد دیلاته کنم، ولی مجبورم. رابطه جنسی دردناک‌تر از دیلاته کردن است. اگر هر روز و مرتب دیلاته نکنید، رابطه جنسی برایتان دردناک می‌شود و تجربه زجرآور و ناخوشآیندی خواهد بود.

عمق واژنم 6 اینچ (15.24 سانتی‌متر) است. دکتر سیوتن برای ساخت واژن از بخشی از روده‌ام نیز استفاده کردند چون بافت آلت تناسلی مردانه به اندازه‌ای نبود که بتوانم عملم را به روش وارونه سازی پوست آلت (روش پوستی) انجام دهم. مرا آگاه کردند که لازم است عملم را به روش روده‌ای انجام دهم.

اولین باری که دیلاته کردم احساس درد داشتم. خیلی خونریزی کردم، مثل زن سیسجندری که پریود شده باشد. حدس می‌زنم هر فردی تجربه متفاوتی دارد. برای من اینگونه بود که موقع دیلاته کردن خیلی خونریزی می‌کردم. چند روز طول می‌کشید تا خونریزی کامل بند آید. از یک هفته بعد از عمل تا یک ماه بعد از عمل ترشحات ناخوشآیندی داشتم. زردرنگ و منزجرکننده بود. بوی بسیار بدی می‌داد. لازم است هر هفته از محصول Betadine Feminine Wash (بتادین مخصوص شستشوی ناحیه تناسلی زنان) استفاده کنید و واژن جدیدتان را تمیز نگه دارید.

سطح pH واژن ما با واژن زنان سیسجندر متفاوت است. واژن جدید نمی‌تواند با باکتری‌ها و قارچ‌های پاتوژن مبارزه کند. اگر بعد از عمل تغییرجنس از واژن جدیدتان مراقبت نکنید، همواره در معرض ریسک ابتلا به عفونت قارچی واژن قرار می‌گیرید. من از دوش واژینال نیز متنفرم.

هزینه عملم 12,500 دلار امریکا شده است و از نتیجه عملم اصلا راضی نیستم.

🔻توضیحات مربوط به تصاویر:

▪️تصویر اول: یازده ماه بعد از عمل. می‌توانید اسکاری که درون واژنم امتداد یافته را مشاهده نمایید. اصلا ظاهر زیبایی ندارد.

▫️تصویر دوم: یازده ماه بعد از عمل. برای پوشاندن اسکار لازم است موهای ناحیه تناسلی‌ام را بلند بگذارم.

▪️تصویر سوم: یازده ماه بعد از عمل. در این عکس می‌توانید خط اسکار را به‌وضوح مشاهده کنید. بعد از عمل بدطور دچار اسکار شدم. کمی از بافت لب‌های کوچک نیز نکروز شده است؛ این ناحیه در تصویر به رنگ بنفش تیره مشهود است.

▫️تصویر چهارم: یازده ماه بعد از عمل. اسکارها حتی در تاریکی نیز بسیار آشکار هستند.

▪️تصویر پنجم: یازده ماه بعد از عمل.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Sutin Khobunsongserm به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://pai.co.th

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/31/225/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com