img_6839.jpeg

تجربه جراحی واژینوپلاستی ترمیمی به روش روده‌ای توسط Dr. Kamol در بانکوک تایلند، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

این‌که یک مهاجر زیبا و مجرد باشی، 90% به عنوان زن در جامعه حضور پیدا کنی، به خاطر شغلت نتوانی آشکارسازی کنی، و زنی رنگین‌پوست ساکن ایالات متحده باشی، زندگی برایت فوق‌العاده چالش برانگیز می‌شود. از همه اینها گذشته، من از خودم و دیگران انتظارات بسیار بالایی داشته و استانداردهای بسیار بالایی نیز برای خود و دیگران دارم.

من عمل تعییرجنس خود را در اوایل تابستان سال 2014 توسط جراحی در پنسیلوانیا انجام دادم. خودم ساکن شیکاگو ایلینوی هستم. نتیجه جراحی‌ام افتضاح شد؛ واقعا قصد بدگویی کردن ندارم، اما جراحی که انتخاب کرده بودم نتیجه جراحی بقیه مراجعه‌کنندگان خود را نیز خراب کرده است، که آن موقع که ایشان را انتخاب کردم از این موضوع اطلاعی نداشتم.

وقتی در سنین جوانی و موقعی که در شغل خود تازه‌کار هستی دست به تطبیق جنسیت می‌زنی، اگر نتیجه جراحی‌ات نیز خراب شود، زندگی برایت واقعا غیر قابل تحمل می‌شود. اما به عقیده من، چیزی که تو را نکشد قوی‌ترت می‌کند. بعد از این‌که آسیب‌های بسیاری را از سر گذراندم، تا حدودی توانستم جلوی خودکشی‌ام را بگیرم و در جستجوی راه‌هایی برای ترمیم این نقص عضو باشم.

من به پزشک‌های بسیاری در ایلینوی مراجعه کردم و از خدمات پزشکی محدود، گران، و غیر قابل قبول اینجا واقعا حیرت‌زده شدم. به همین دلیل به ایالت‌های دیگر مثل آریزونا، کالیفرنیا و … نیز رجوع کردم، اما نتیجه تقریبا یکی بود.

یک شب که ماه کامل شده بود، در وبسایت realself چشمم به اسم دکتر کامول افتاد و با دستیار ایشان تماس گرفتم. مدتی به طول انجامید تا متوجه شویم از کجا باید شروع کنیم، ابتدا برای لابیاپلاستی برنامه چیده بودیم و بعد تصمیم گرفتیم جراحی اصلی را نیز به روش روده‌ای انجام دهیم. ارتباط برقرار کردن با کادر آنجا چالش‌برانگیز است، اما کادر واقعا جوان و کمک‌کننده هستند و مراجعه‌کنندگانی که از ایالات متحده و کانادا می‌آیند را کاملاً درک می‌کنند.

من با خوش‌بینی بلیط و ویزا گرفتم (من پناهنده‌ای با اقامت دائم هستم و نمی‌توانم به بعضی از کشورها و فرودگاه‌ها پرواز داشته باشم)، مسائل مالی را مدیریت کردم، قرار ملاقات‌های کاری خود را ترتیب دادم (شغل من فوق‌العاده پرتقاضا و رقابتی است)، و در نهایت توانستم خودم را به بانکوک برسانم. بعد از آن همه‌چیز عالی بود. بالاخره احساس کردم که تحت مراقبت پزشکی مدرن و مهربانانه‌ای قرار گرفته‌ام.

از ظاهر نتیجه عملم راضی هستم و هم از طریق کلیتوریس و هم از طریق واژن ارگاسم می‌شوم. واژنم ترشح کمی دارد و این ترشحات بوی خاصی ندارند. مایع لیزکننده‌ای که واژنم در حالت برانگیختگی جنسی ترشح می‌کند خیلی زیاد نیست. من با مردهایی رابطه برقرار کرده‌ام که تا قبل از این‌که علامت ناحیه تناسلی‌ام را ببینند نمی‌توانستند حدس بزنند که عمل کرده‌ام (در عکس مشخص است).

با توجه به این‌که فاصله دکتر از من خیلی زیاد است و از دکترهای اینجا نیز خاطره خوشی ندارم، درد گرنولیشن را خودم را ماریجوانای پزشکی درمان کردم. واقعا دلم نمی‌خواهد واژنم را در نقره نیترات غوطه‌ور سازم.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر درمورد Dr. Kamol به وبسايت زير مراجعه نماييد.
https://www.kamolhospital.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/27/220/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com