img_6836.jpeg

تجربه جراحی ترمیمی واژینوپلاستی به روش روده‌ای توسط Dr. Sutin در انستیتو زیبایی دکتر پریچا در بانکوک تایلند، ژانویه 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل ترمیمی واژینوپلاستی خود را به روش روده‌ای توسط Dr. Sutin در انستیتو زیبایی دکتر پریچا انجام دادم. سه هفته و نیم از عملم گذشته و همه‌چیز واقعا عالی پیش رفته است. با هیچ عارضه حادی مواجه نشدم. از نتیجه عملم بسیار راضی و خوشحال هستم. عمق واژنم کافی و 7 اینچ (17.78 سانتی‌متر) است، واژنم به طور طبیعی مایع لیزکننده ترشح می‌کند، و ظاهر ناحیه تناسلی‌ام نیز ترمیم شده است. دکتر سیوتن فیستول پیشابراهم را که از ده سال پیش که توسط جراح دیگری عمل کرده بودم همراهم بود نیز ترمیم کردند.

دکتر سیوتن در انستیتو زیبایی پریچا، جراح بسیار مجربی هستند و طبق تجربه‌ام، مهارت بالایی در انجام عمل واژینوپلاستی به روش روده‌ای دارند.

در حال حاضر فقط 4-5 اینچ ابتدایی واژنم را دیلاته می‌کنم چون مابقی واژنم باید تا دو ماه دیگر بهبود پیدا کند، و این‌که عمق واژنم 7 اینچ است. از این‌که عمل ترمیمی‌ام با دکتر سیوتن در انستیتو زیبایی پریچا باموفقیت انجام شده بسیار راضی و خوشحال هستم. اما بشخصه طبق تجربه‌ای که بعد از عمل داشتم، واژینوپلاستی به روش روده‌ای را به افرادی که بیش از 45 سال سن دارند، به مدت طولانی سیگار می‌کشیده‌اند، الکلی هستند، بیماری‌های زمینه‌ای مثل دیابت دارند، قبلا عمل روده انجام داده‌اند، بیماری کلیوی، کبدی، قلبی و … دارند توصیه «نمی‌کنم».

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر درمورد Dr. Sutin به وبسايت زير مراجعه نماييد.
http://pai.co.th

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/27/217/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
https://www.realself.com