img_6772.jpeg

تجربه مرحله اول عمل فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Devin O’brien-Coon در ایالات متحده، اکتبر 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل فالوپلاستی ساعد دست خود را توسط Dr. O’brien-Coon در تاریخ 8 اکتبر 2019 انجام دادم. من ترجیح دادم عمل افزایش طول پیشابراه انجام ندهم و این‌که روی ساعد دستم از اینتگرا استفاده شود. تا به الان که از سایز و شکل آلت تناسلی مردانه‌ام فوق‌العاده راضی و خوشحال هستم و به احتمال زیاد در آینده بیشتر درمورد حس آلت و ساعد دستم می‌نویسم.

من بیمه سیگنا هستم. ساعد دست من بسیار باریک است، و طول آلت تناسلی مردانه‌ام حدود 5.5/6 اینچ (13.97 – 15.24 سانتی‌متر) و قطر آلت حدود 3 اینچ (7.62 سانتی‌متر) است، بنابراین یک جراح خوب می‌تواند آلت تناسلی مردانه مناسبی را از ساعد دست‌ باریک بسازد.

بزرگترین تقاوت آلت تناسلی مردانه من با آلت تناسلی مردانه مردان سیسجندر این است که من از طریق آلتم ادرار نمی‌کنم و آناتومی من از جهاتی متفاوت است. اما بعد از این که مرحله دوم و سوم عمل را پشت سر گذاشتم، آلت تناسلی مردانه‌ام از لحاظ ظاهری تقریباً مانند آلت تناسلی مردانه مردان سیسجندر می‌شود، اما همچنان نخواهم توانست از طریق آلتم ادرار کنم. در مورد سایز و شکل نیز، آلت تناسلی من به‌خصوص از نظر سایز جزء آلت‌های بزرگ محسوب می‌شود.

تا جایی که می‌دانم Dr. O’Brien-Coon بیمه قبول می‌کنند. عمل من با حساب مرحله برداشت گرافت پوستی که قرار است برای پوشاندن دست چپم بردارند، حدودا طی سه مرحله و نیم تکمیل می‌شود. راجع به تتو زیبایی نیز فکر کرده‌ام اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام، بستگی به این دارد که آیا می‌توانم جایی را پیدا کنم که برایم انجام دهند یا نه و این‌که هزینه‌اش چقدر می‌شود.

حقیقت را بخواهید درد نسبتاً کمی دارم، دردم با مصرف تایلنول (استامینوفن) به خوبی کنترل شده است. بیشتر دستم و همینطور لبه‌های برش‌های جراحی‌ام درد دارد. در حال حاضر در کنار خانواده‌ام هستم و به من خیلی کمک می‌کنند، به همین دلیل راه رفتن برای من مشکل حادی محسوب نمی‌شود. با این حال محدودیت‌های زیادی دارم که زندگی را برایم کمی مشکل کرده است.

دکتر Coon از نظر من دکتر بسیار خوبی هستند، بسیار با اعتمادبه‌نفس هستند، همه سوالاتم را به طور کامل پاسخ دادند و دکتر واقعا باملاحظه‌ای هستند. یکی از دلایلی که ایشان را به عنوان جراحم انتخاب کردم موقعیت جعرافیایی ایشان بود، چون من نزدیک بالتیمور زندگی می‌کنم. همچنین می‌دانستم که بیمارستان جانز هاپکینز رتبه بسیار بالایی دارد که برای من مهم بود. و این‌که نتیجه عمل‌های قبلی دکتر را نیز دیده بودم و واقعا مرا امیدوار ساخته بود.

طی این مرحله عمل که پشت سر گذاشتم، ساخت آلت تناسلی مردانه برایم انجام شد. در مرحله بعدی نیز عمل واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن) و گلنزپلاستی (ساخت کلاهک) انجام خواهم شد. موقعی که در بیمارستان بودم برایم سوند قرار داده بودند و بعد از چند روز آن را کشیدند. به همین دلیل در خانه که هستم بدون هیچ مشکلی می‌توانم دستشویی بروم.

جراحم عمل فالوپلاستی ران پا را نیز انجام می‌دهند، اما من مایل به انتخاب این عمل نبودم چون ران‌هایم چاق هستند و نمی‌خواستم عمل مجددی برای کاهش قطر آلت تناسلی مردانه‌ام انجام دهم، و این‌که می‌خواستم حس آلتم تا حد ممکن زیاد باشد. از روزی که اولین جلسه ملاقات با جراح را شرکت کردم تا روز عملم حدود هفت ماه طول کشید.

هنوز حس چندانی در آلت تناسلی مردانه‌ام ندارم. فعلا دو هفته از عملم گذشته است و طبیعی است که حسی نداشته باشد. من عمل اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) و کاشت ایمپلنت را هنوز انجام نداده‌ام اما بعداً انجام خواهم داد.

درد ساعد دستم نسبتاً خفیف است و بیشتر مربوط به لبه برش‌ها می‌شود که عصب‌هایش هنوز زنده هستند. فلپ را از دست غیرغالبم برداشتند و بسیار توصیه می‌کنم شما هم همین کار را بکنید، چون بعد از عمل که می‌خواهید کارهایتان را یک‌دستی انجام دهید، حتی با دست غالب نیز برایتان سخت‌ می‌شود.

از نتیجه عملم کاملاً راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Devin O’Brien-Coon به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.hopkinsmedicine.org/profiles/results/directory/profile/10003798/devin-obriencoon

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/26/216/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com