img_6771.jpeg

تجربه جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Gennaro Selvaggi در یوتبری سوئد + تصویر

مترجم: سعید.ش

اولین جراحی خود را در سال 2014 انجام دادم. دوره ریکاوری بسیار سخت بود و واقعا هیچ چیزی نمی‌تواند شما را برای آن آماده کند. من خیلی خوش‌شانس بودم که دچار فیستول نشدم و بعد از این‌که بهبود پیدا کردم همه‌چیز خوب بود. سخت‌ترین قسمت این عمل، پروسه بهبودی‌اش بود.

در سال 2016 عمل ترمیمی و عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس را پشت سر گذاشتم و برایم کاشت ایمپلنت بیضه با سایز متوسط نیز انجام دادند. بعد از حدود سه هفته، بدنم شروع کرد به پس زدن ایمپلنت بیضه سمت چپ و لازم بود خارج شود. من تصمیم گرفتم که هر دو ایمپنت را برایم خارج کنند، و بعد از آن نیز هیچ‌موقع دیگر کاشت ایمپلنت بیضه انجام ندادم. در عکسی که فرستادم نیز می‌توانید ببینید که کیسه بیضه‌ام خالی است.

نمی‌دانم در آینده ممکن است عمل دیگری برای کاشت ایمپلنت بیضه انجام دهم یا نه. فعلا که تصمیمی نگرفته‌ام. من می‌توانم در حالت ایستاده ادرار کنم. همینطور می‌توانم با همسرم رابطه جنسی دخول برقرار کنم. آلت تناسلی مردانه‌ام در عکسی که فرستادم در حالت خوابیده است، اما وقتی به حالت نعوظ درمی‌آید حدود 40%-50% هم از لحاظ طول و هم از لحاظ قطر بزرگ‌تر می‌شود.

حقیقت را بخواهید اندازه‌گیری‌ دقیقی از سایز آلت تناسلی مردانه‌ام انجام نداده‌ام. طول آلت تناسلی مردانه‌ام در حالت خوابیده حدوداً به اندازه طول انگشت شست من است. جراحم طول آلت خاصی را به عنوان پیشنیاز عمل متودیوپلاستی تعیین نکردند، فقط ضوابطی برای میزان چربی بدن داشتند. البته ایشان ضابطه را به من نگفتند چون فقط به من نگاهی انداختند و گفتند که میزان چربی بدنم به اندازه کافی کم است.

قبل از عملم وقتی در حالت ایستاده به پایین نگاه می‌کردم نمی‌توانستم آلت تناسلی مردانه‌ام را ببینم و ناحیه تناسلی‌ام بین پاهایم قرار گرفته بود و اینگونه که الان در عکس فوق می‌بینید روبه‌روی بدنم نبود. من مشخصاً از جراحم خواستم که ناحیه مونس را تخلیه کند و بالا بکشد و ناحیه تناسلی‌ام را روبه‌رو قرار دهد. جراحم این مراحل را طی مرحله دوم عمل/جراحی ترمیمی انجام دادند. من قبل از عملم از پمپ یا کرم استفاده نکردم.

اسکار حاصل از عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس زیر شورت باکسرم قرار می‌گیرد. می‌توانید اسکار را تا حدودی در تصویر ببینید. اسکار تا حد زیادی محو شده، و اگر آن را لمس کنم هیچ حسی در آن ناحیه ندارم اما دور و بر اسکار حس دارم. من به بیشتر افرادی که می‌خواهند عمل متودیوپلاستی انجام دهند، عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس را توصیه می‌کنم، مگر این‌که پوست آنها فوق‌العاده کشیده و جمع‌وجور و درصد چربی بدن‌شان بسیار پایین باشد. من به هیچ عنوان اضافه‌وزن نداشتم، با این حال انجام عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس ظاهر نتیجه عملم را خیلی بهتر کرد و برقراری رابطه جنسی دخول با همسرم را نیز برایم راحت‌تر کرد و باعث شد تا ناحیه تناسلی ام بین پاها قرار نداشته باشد و روبه‌روی بدنم قرار گیرد.

حس جنسی عالی است و از نتیجه عملم کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Gennaro Selvaggi به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://plasticsurgery.gu.se/english/Research+and+Personnel/staff?languageId=100001&userId=xselge

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/26/215/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com