img_6770.jpeg

تجربه مرحله اول جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Beth Drzewiecki در ایالات متحده، اکتبر 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی متودیوپلاستی خود را در تاریخ 10 اکتبر 2019 توسط Dr. Drzewiecki در مرکز Montefiore Urology در برانکس انجام دادم. طی این مرحله برایم افزایش طول پیشابراه، آزادسازی کلیتوریس، واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن)، و اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) را انجام دادند. طی مرحله دوم جراحی، بافت اطراف آلت تناسلی مردانه‌ام را جابه‌جا نموده و به ناحیه کیسه بیضه منتقل می‌کنند و کاشت ایمپلنت‌های بیضه را نیز برایم انجام می‌دهند.

من اولین مراجعه‌کننده ترنس Dr. Drzewiecki بودم. ایشان در ترمیم هایپوسپادیاس (وضعیتی که پیشابراه پسران سیسجندر به جای این‌که تا نوک آلت امتداد یافته باشد، از پایه آلت خارج شده است) بسیار ماهر هستند. بعد از این‌که مشاوره‌های بسیاری انجام دادم، ایشان را جراح مناسبی برای خود دیدم.

تا اینجا از نتیجه عملم بسیار راضی هستم و تا شش هفته بعد از عمل که دوره ریکاوری‌ام به پایان می‌رسد، هر هفته تجربه جراحی‌ام را آپدیت می‌کنم.

من به مدت دو سال و نیم تستسترون درمانی کرده‌ام. فکر می‌کنم رشد آلت تناسلی مردانه‌ام هنوز به پایان نرسیده، با این حال از سایز آلتم بسیار راضی و خوشحالم. طول آلتم در حالت نعوظ نزدیک به 3 اینچ (7.62 سانتی‌متر) است. امروز یک هفته و دو روز از عملم گذشته است. حس سر آلت تناسلی مردانه‌ام مثل قبل و شاید هم کمی بیشتر از قبل است چون در معرض تماس قرار گرفته است.

بالای پایه آلت تناسلی مردانه‌ام بسیار حساس است. البته الان که هنوز خیلی زود است، ولی من کیسه بیضه‌ام را نیز باملایمت لمس کردم و بسیار حساس و لذت‌بخش بود. وقتی که بهبود پیدا کردم، به کیسه بیضه‌ام به عنوان یکی از نقاط لذت جنسی نگاه می‌کنم.

در حالت ایده‌آل داشتن آلت تناسلی مردانه‌ای با سایز متوسط عالی است، اما رابطه‌ای که من قبل از عملم با آلت تناسلی مردانه‌ام داشتم نیز عالی بود. من حسی را که موقع خودارضایی و همینطور موقع برقراری رابطه جنسی با پارتنرم به من دست می‌داد بسیار دوست می‌داشتم. چیزهای دیگری برایم آزاردهنده بودند.

برای من مهم بود که آلت تناسلی مردانه‌ام به طور طبیعی به حالت نعوظ درآید و این‌که مایع انزال از آلتم خارج شود، چون قبل از عملم در بیشتر مواقع که ارضا میشدم مایع انزال از من خارج می‌شد. ادرار کردن در حالت ایستاده نیز برایم فوق‌العاده مهم بود. من عمل متودیوپلاستی را به فالوپلاستی ترجیح دادم چون مراحل کمتری دارد و نتیجه حاصل از این عمل از نظر من ظاهر طبیعی‌تری دارد.

بعد از این‌که بهبود پیدا کردم، عمل کاشت ایمپلنت‌های بیضه را نیز انجام می‌دهم. یادم می‌آید بیشتر رشد آلتم مربوط به بعد از یکسال تستسترون درمانی تا سال دوم تستسترون درمانی بود. توصیه می‌کنم واقعا وقت بگذارید و با دستگاه مکنده نوک پستان یا شیردوشی که به اندازه کافی بزرگ باشد، آلت تناسلی مردانه‌تان را پمپ کنید. این دستگاه‌ها نسبت به پمپ‌هایی که مخصوص ناحیه تناسلی زنان سیسجندر طراحی شده‌اند جادارتر هستند. موقعی که می‌خواهید آلت خود را پمپ کنید، یک روان‌کننده غلیظ و خوب تهیه کنید یا از کره کاکائو استفاده کنید.

پروسه بهبودی من هنوز به پایان نرسیده است. از عکس‌هایی که فرستادم، بالایی‌ها مربوط به شب قبل از عمل است و پایینی‌ها را نیز همین هفته گرفته‌ام.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Beth Drzewiecki به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.montefiore.org/body_mobile.cfm?id=1743&action=detail&ref=4712

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/26/214/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com