img_6680.jpeg

تجربه مرحله اول و دوم جراحی متودیوپلاستی همراه با کاشت پوست مصنوعی آلودرم جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه توسط Dr. Devin O’Brien-Coon در بیمارستان دانشگاه جانز هاپکینز – ایالات متحده، سال 2018-2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل متودیوپلاستی خود را توسط Dr. Devin O’Brien-Coon در بیمارستان دانشگاه جانز هاپکینز انجام دادم. قبل از هر چیز دیگری لازم است بگویم که من پنجمین نفری بودم که توسط این جراح عمل متودیوپلاستی انجام دادم، و صرف‌نظر از عوارض متعددی که داشتم، واقعا تجربه‌ای عالی داشتم. بیمارستان دانشگاه جانز هاپکینز فوق‌العاده بی‌نظم است، ارتباط برقرار کردن با آنها مشکل است، و تقریبا هر کسی که می‌شناسم آنجا عمل کرده مثل من از شرایط آنجا ناامید شده است.

اولین مرحله جراحی متودیوپلاستی خود را در تاریح پنجم سپتامبر سال 2018 انجام دادم. طی این عمل برایم کاشت آلودرم را انجام دادند تا قطر آلت تناسلی مردانه‌ام بیشتر شود، ناحیه مونس را تخلیه کردند و بالا کشیدند، و ساخت کیسه بیضه را نیز به روش V-Y انجام دادند. من عمل واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن) و افزایش طول پیشابراه انجام ندادم.

زیر آلت تناسلی مردانه‌ام به‌خاطر ورم (ناشی از آلودرم) شکافته شد و قسمتی از آلت تناسلی مردانه‌ام که از لب‌های کوچک برایم ساخته بودند نکروز شد و از بین رفت. زیر آلتم (به جز قسمت پوست ختنه‌گاه و کلاهک) بافت اسکار شکل گرفته است. حس آلت تناسلی مردانه‌ام نسبت به قبل کاهش پیدا کرده و خیلی بیشتر طول می‌کشد تا ارگاسم شوم.

دومین مرحله جراحی متودیوپلاستی خود را در تاریخ 2 می 2019 انجام دادم. طی این عمل برایم مجددا عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس را انجام دادند، آلت تناسلی مردانه‌ام را بالاتر آوردند، و مقداری از بافتی که اطراف پایه آلتم بود را پایین آوردند. من دچار اسکار انقباضی قابل توجهی شدم بطوریکه یک اینچ (2.54 سانتی‌متر) از طول آلتم را از دست دادم. اما طی مرحله سوم عمل که زمستان امسال انجام خواهد شد، بافت اسکار به همراه بافتی که دور پایه آلت باقی مانده برداشته خواهد شد و خوشبختانه کاشت ایمپلنت‌های بیضه نیز صورت خواهد گرفت.

درمورد تجربه‌ای که در دانشگاه جانز هاپکینز داشتم، عوارض عملم و دوران ریکاوری در پیج اینستاگرامم با ذکر جزئیات نوشته‌ام و همانجا به سوالاتی که از من پرسیده شده پاسخ داده‌ام. من درمورد بیمه و این مسائل حرفی نمی‌زنم چون مبحث متنوعی بوده و برای هر فردی متفاوت است.

هم می‌توانم دخول واژنی انجام دهم هم دخول مقعدی (البته اگر حفره مقعد پارتنرم به اندازه کافی باز باشد)، و همینطور بدون هیچ مشکلی می‌توانم رابطه جنسی واژینال برقرار کنم – با وجود این‌که یک نوار اسکار روی ناحیه تناسلی‌ام شکل گرفته است، حقیقتا واژنم نسبت به قبل از عمل گنجایش ورود آلت مردانه بزرگتری دارد. من می‌توانم آلت تناسلی مردانه خودم را نیز وارد حفره واژنم کنم.

نمی‌دانم آلتم قبل از عمل چند سانتی‌متر بود، اما بزرگ بود. وقتی به سمت پایین نگاه می‌کنم، بدون کنار زدن بافت‌های اطراف نمی‌توانم آلت تناسلی مردانه‌ام را ببینم، مگر این‌که آلتم در حالت نعوظ باشد. در عکسی که بعد از بهبودی عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس فرستاده‌ام، می‌توانید جایی‌که اسکار انقباضی باعث شده تا آلتم از پهلو به قسمتی که باقی‌مانده‌ی لب‌های بیرونی ناحیه تناسلی‌ام بوده بچسبد را ببینید.

پوست مصنوعی آلودرم را از زیر کلاهک/پوست ختنه‌گاه دورتادور تنه آلت تناسلی مردانه‌ام پیچیدند. سال‌ها قبل از عمل متودیوپلاستی از کرم اندراکتیم استفاده کردم (آن موقع این کرم موجود بود) و باعث شد تا آلت تناسلی مردانه‌ام بزرگ‌تر و موهای سرم کم‌پشت‌تر شود. بعد از مرحله اول عمل به مدت دو ماه مرخصی گرفتم و بعد از مرحله دوم عمل به مدت یک ماه.

فکر می‌کنم ورم آلت تناسلی مردانه‌ام بعد از دو ماه و نیم – سه ماه کاملا خوابید. بافت اسکار/انقباض بعد از مرحله دوم عمل شکل گرفت – خوشبختانه طی مرحله سوم عمل می‌توانیم این مسئله را برطرف کنیم، اما من فعلا از جزئیات نحوه انجام این کار باخبر نیستم.

🔻تجربیات قبلی جراحی ایشان را در لینک زیر مطالعه نمایید.

✳️تجربه جراحی متودیوپلاستی همراه با کاشت پوست مصنوعی آلودرم جهت افزایش طول و قطر آلت تناسلی مردانه توسط Dr. Devin O’Brien-Coon در بیمارستان دانشگاه جانز هاپکینز – ایالات متحده، سپتامبر 2018 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/04/18/680/

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Devin O’Brien-Coon به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.hopkinsmedicine.org/profiles/results/directory/profile/10003798/devin-obriencoon

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/10/25/213/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com