nurses-patients-care-procedures

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Rachel Bluebond-langner در مرکز NYU Langone در ایالات متحده، می 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

تصاویر مربوط به یازده هفته و نیم (تصویری که پانسمان Coban دارد) و دوازده هفته بعد از مرحله اول فالوپلاستی ران پا (ساخت آلت تناسلی مردانه/افزایش نسبی طول پیشابراه) توسط Dr. Bluebond-Langner در مرکز NYU Langone هستند. می‌توانید تفاوت طول و قطر آلت تناسلی‌ام را موقعی که آن را در پانسمان Coban پیچیده‌ام و موقعی که نپیچیده‌ام مشاهده نمایید. آلت تناسلی مردانه‌ام را برای این در پانسمان Coban می‌پیچم که ورم سریع‌تر فروکش کند.

طول و قطر آلت تناسلی مردانه‌ام وقتی ورم دارد به‌ترتیب 5.5 اینچ (13.97 سانتی‌متر) و 6.5 اینچ (16.51 سانتی‌متر)، و وقتی در پانسمان Coban پیچیده شده به ترتیب 6 اینچ (15.24 سانتی‌متر) و 6 اینچ است. آلت تناسلی مردانه‌ام کمی سنگین است و می‌توانم وجودش/آویزان بودنش را حس کنم، اما این اصلا حس ناخوشآیندی نیست.

محض اطلاع، قد من 4 فیت و 10 اینچ (~ 147 سانتی‌متر) است. من عکس پوسته‌ای که روی زخم نوک آلت تناسلی مردانه‌ام شکل گرفته را نیز قرار دادم، این جای زخم مربوط به سر پیشابراهم است. می‌توانید با عکس‌های قبلی که فرستادم مقایسه کنید و روند بهبودی‌ام را ببینید. این ناحیه سخت بهبود پیدا می‌کند، چون پوسته شکل گرفته روی زخم مرتب سر باز می‌کند و پروسه بهبودی دوباره از اول شروع می‌شود، به‌خصوص موقعی که تازه داشتم به آلت تناسلی مردانه‌ام عادت می‌کردم و آن را مرتب به در و دیوار می‌کوبیدم.

کمی حس لامسه در قسمت پایه، چند نقطه سمت چپ، راست و بالای آلت تناسلی مردانه‌ام ایجاد شده است.

از این که این تیم جراحی را انتخاب کردم بسیار راضی و خوشحالم. من گروهی در فیسبوک دارم که در آن تجربیاتم را اشتراک می‌کنم. در صورت تمایل می‌توانید مطالبی که گذاشتم را مطالعه نمایید.
https://www.facebook.com/groups/335027883784658/about

✳️آپدیت

تصاویر مربوط به دوازده هفته بعد از مرحله اول عمل فالوپلاستی ران پا توسط دکتر Bluebond-Langner و تیم ایشان در مرکز NYU Langone هستند. در عکس‌هایی که قبلا فرستاده‌ام، معمولا آلت تناسلی مردانه‌ام را بدلیل ورم در پانسمان Coban پیچیده‌ام. الان چند عدد عکس از آلت تناسلی مردانه‌ام بدون پانسمان ارسال می‌کنم. در این تصاویر می‌توانید ورم را ببینید و متوجه شوید که چرا هنوز دارم از این پانسمان استفاده می‌کنم.

در اینجا نیز می‌توانید تصاویر مربوط به گرافت پوستی با ضخامت نسبی/ناحیه اهداکننده را مشاهده نمایید. این ناحیه بسیار خارش دارد. از لوسیون ترمیم‌کننده برند GOLD BOND® روی این ناحیه استعمال می‌کنم. هنوز پوسته خشک شده لجبازی روی این ناحیه وجود دارد که منتظرم بیفتد. در مجموع از روند بهبودی‌ام بسیار راضی هستم.

🔻تجربیات قبلی عمل فالوپلاستی ایشان را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر مطالعه نمایید.

✳️تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Rachel Bluebond-langner در مرکز NYU Langone در ایالات متحده، می 2019 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/05/29/729/

✳️تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Rachel Bluebond-langner و تیم پزشکی ایشان در مرکز NYU Langone در ایالات متحده، می 2019 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/07/16/805/

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Rachel Bluebond-langner به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://nyulangone.org/doctors/1902867393/rachel-bluebond-langner

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/09/19/199/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com