img_5683.jpeg

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا همراه با پروسه کاهش قطر آلت تناسلی مردانه توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، می 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

سه ماه و نیم پیش، عمل فالوپلاستی ران پا همراه با افزایش طول پیشابراه انجام دادم (عمل اصلی در تاریخ 6 می 2019، و عمل ثانویه در تاریخ 10 می 2019 انجام پذیرفت). در تاریخ 6 جون 2019 عمل جراحی دیگری نیز برای حذف بافت نکروتیک (بافت مرده و سیاه شده) از گرافت ران پای اهداکننده‌ام پشت سر گذاشتم.

در تاریخ 14 جولای 2019 شغل تمام‌وقت خود را از سر گرفتم. از 6 جون تا 9 جولای اجبارا باید پانسمان مکنده wound vac روی پایم می‌پوشیدم. زخمم هنوز رو به بهبودی است و به همین دلیل در تصاویر می‌بینید که این ناحیه باندپیچی شده است.

طی عمل جراحی اصلی دچار عارضه افت شدید فشار خون شدم که باعث شد تا در ران پای اهداکننده‌ام به طرز غیرعادی خون جمع شود. به همین دلیل جراح‌ها مجبور شدند ناحیه اهداکننده را ببندند و بعد از یک هفته مجددا تلاش کنند. جراحی دوم موفقیت‌آمیز بود. دکتر برلی طی عمل جراحی طبق درخواستم پروسه کاهش قطر آلت تناسلی مردانه را انجام داده و آلت تناسلی مردانه‌ام را تا حدودی باریک کردند.

طول آلت تناسلی مردانه‌ام 5.25 اینچ (13.33 سانتی‌متر) و قطر آن 4.5 اینچ (11.43 سانتی‌متر) است که همانی است که می‌خواستم. یک ماه بعد از اولین عمل فالوپلاستی ران پا عارضه ناخواسته‌ای برایم پیش آمد و عضله رکتوس‌فموریس چهارسررانم از بین رفت. فورا برایم نوبت جراحی تعیین کردند و طی عمل به اندازه دو توپ گلف از بافت عضلانی ران پایم تخلیه کردند.

در تاریخ 12 جون 2019 درمان زخم را در کلینیک زخم UW آغاز کردم؛ در آنجا برایم دبریدمان زخم انجام می‌دادند و پانسمان مکنده wound vac را هفته‌ای دوبار برایم تعویض می‌کردند. پانسمان مکنده wound vac را در تاریخ 9 جولای 2019 باز کردند. در تاریخ 15 جولای 2019 نیز فیزیوتراپی را شروع کردم. تمرینات سبک باشگاه را نیز در تاریخ 20 جولای 2019 شروع کردم.

نوبت مرحله دوم عملم را هالووین امسال (31 اکتبر 2019) تعیین کردند. طی مرحله دوم، عمل‌های تخلیه و بستن واژن، ساخت کلاهک، ساخت کیسه بیضه، و اتصال دو سر پیشابراه صورت می‌گیرد.

بعد از پروسه کاهش قطر آلت تناسلی مردانه (Debulking) اصلا از طول آلت تناسلی مردانه‌ام کاسته نشد، چون دکتر برلی این پروسه را همزمان با ساخت آلت تناسلی مردانه برایم انجام دادند. دکتر برلی فرمودند که جدیدا پروسه کاهش قطر آلت تناسلی مردانه را طی مرحله اول عمل فالوپلاستی ران پا انجام می‌دهند به شرط این که مراجعه‌کننده قطر مشخصی را مدنظر داشته باشد و اجازه انجام این کار را به او داده باشد. از نظر ایشان با انجام پروسه کاهش قطر آلت نتیجه بهتری حاصل می‌شود. یکی از بسیاری از خصوصیات دکتر برلی که مورد علاقه من است، این است که ایشان چیزهای جدیدی را امتحان کنند تا نتایج بهتری حاصل گردد. من طول و قطری که می‌خواستم را برای دکتر برلی مشخص کردم و به ایشان گفتم اگر لازم می‌دانند پروسه کاهش قطر آلت را نیز برایم انجام دهند. ایشان نتیجه عملم را دقیقا همانی که می‌خواستم درآوردند. بی‌صبرانه متظرم ببینم برای مرحله دوم جراحی چه معجزه‌ای می‌کنند.

اگر پروسه کاهش قطر آلت را طی چندین مرحله و به تدریج انجام دهید، بدنتان فرصت بیشتری برای بهبودی پیدا می‌کند. دکتر برلی فرمودند که طی پروسه کاهش قطر آلت چون عصب‌ها نیز دست‌کاری می‌شوند، احتمال دارد که حس آلت را تا حدودی از دست بدهید. اما به‌شخصه مایل به پذیرش این ریسک بودم.

طبق برداشت من، حس جنسی طول می‌کشد تا ایجاد شود. من تا به حال از هیچ کسی نشنیده‌ام که بدلیل حس جنسی از انجام عمل فالوپلاستی ران پا پشیمان شده باشد. حس جنسی برای من هم مهم است، اما عملکرد آلت، توانایی ادرار کردن در حالت ایستاده و برقراری رابطه جنسی، و مردانه بودن ظاهر ناحیه تناسلی‌ام در رختکن برایم مهم‌تر است.

از نتیجه جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Jens Berli به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.transhealthcare.org/jens-berli/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/09/18/198/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com