img_5682.jpeg

تجربه مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با استفاده از پوست مصنوعی اینتگرا جهت ترمیم اسکار ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، جولای 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست خود را توسط Dr. Jens Berli در دانشگاه علوم و بهداشت اورگن (OHSU) در پورتلند اورگن انجام دادم. طی این مرحله، عمل‌های ساخت کیسه بیضه، ساخت کلاهک، تخلیه و بستن واژن، و اتصال پیشابراه به مثانه صورت گرفت.

سه هفته و نیم بعد از عمل می‌توانستم باموفقیت در حالت ایستاده ادرار کنم و در ملاقاتی که در تاریخ ششم آگست 2019 با جراحم داشتم، سوند سوپراپیوبیکم را خارج کردند. دچار هیچگونه فیستول یا تنگی مجرای ادراری نشدم. هورا!

از ظاهر کیسه بیضه و همینطور کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام بسیار راضی هستم. هرچند من به جراحم گفته بودم که زیر کلاهکم را با خط اسکاری که زیر آلت تناسلی مردانه‌ام است همراستا نکنند، اما این کار را کردند. به همین دلیل همانطور که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید، کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام متقارن نیست.

خبر خوب این است که جراحم قرار است آلتم را ترمیم کنند و کمی از پوست قسمت پایه آلت تناسلی مردانه را طی مرحله سوم عمل یا بعد از آن بالا بکشند. ایشان امیدوار هستند که بعد از مرحله سوم عمل بتوانند بیضه‌ام را جوری قرار دهند که آلت تناسلی مردانه‌ام همانطور که من دلم می‌خواهد بایستد (یعنی مستقیم رو به پایین بایستد و به سمت چپ متمایل نشود).

اگر مایل به انجام عمل ترمیمی باشم، ایشان برایم انجام می‌دهند. کسی چه می‌داند، شاید هم تا آن‌موقع به شکل کنونی آلت تناسلی مردانه‌ام عادت کردم. به هر حال هیچ دو آلت تناسلی مردانه‌ای مثل هم نیستند، نه؟ اگر کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام همانطور که می‌خواستم می‌شد، نمره رضایت از عمل را 5/5 می‌دادم.

اوایل خیلی دلخور شده بودم. بعد به خودم یادآوری کردم که لیستی از اولویت‌هایم به جراح داده بودم و «زیبایی» جزء «پایین‌ترین» اولویت‌های من بود. من حس آلت تناسلی مردانه‌ام را در اولویت اول، و توانایی ادرار در حالت ایستاده را در اولویت دوم قرار داده بودم، و شکل ظاهری آلت تناسلی مردانه را در اولویت سوم و آخر.

بنابراین با توجه به این موضوع، از حس آلت تناسلی مردانه‌ام راضی هستم (و به‌مرور زمان نیز احتمالا حس آلت تناسلی مردانه‌ام بیشتر می‌شود)، و این که برای ادرار کردن در حالت ایستاده هیچ مشکلی ندارم. اگر آلت تناسلی مردانه‌ام زیباترین آلت هم نشود مهم نیست چون قرار است فقط من و همسرم آن را ببینیم. بنابراین حتی اگر ظاهر آلت تناسلی مردانه‌ام اصلاح نشود نیز، از این که به دو اولویت نخست از سه اولویت خود رسیده‌ام راضی هستم. اینها صرفا ترجیحات شخصی من هستند.

بعد از مرحله دوم عمل تا به الان رابطه جنسی نداشته‌ام. هنوز رو به بهبودی هستم و می‌خواهم وقتی رابطه جنسی دخول را امتحان کنم که هیچ دردی نداشته باشم. قبل از این عمل با استفاده از متد نوار coban و کاندوم، با آلت تناسلی مردانه‌ام رابطه جنسی دخول داشته‌ام که حس خوبی داشت.

من بیمه Kaiser Permanente هستم و بیشینه هزینه کسرپذیری که باید از جیب خود پرداخت کنم 500 دلار امریکا در سال است. بعد از مرحله اول 350 دلار امریکا و بعد از این مرحله نیز 50 دلار امریکا از جیب خود پرداختم. باقی هزینه‌ها را همه بیمه پوشش داد.

تصمیم دارم در ماه اکتبر پروسه تتو آلتم را شروع کنم. بعد از این که آلت تناسلی مردانه‌ام را تتو کردم نیز، عکس‌هایم را می‌فرستم.

🔻تجربیات قبلی عمل فالوپلاستی ایشان را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر مطالعه نمایید.

💠تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با استفاده از پوست مصنوعی اینتگرا جهت ترمیم اسکار ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، ژانویه 2019 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/05/29/722/

💠تجربه مرحله اول و دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با استفاده از پوست مصنوعی اینتگرا جهت ترمیم اسکار ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، ژانویه و جولای 2019 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/07/18/813/

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد Dr. Jens Berli به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.transhealthcare.org/jens-berli/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/09/18/197/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مرجع:
http://www.transbucket.com