1

ویدیو جراحی بزرگ کردن پستان در زنان ترنس (MTF) توسط Dr. Daniel Barrett در ایالات متحده

مترجم: سعید.ش

⚠️توجه: ویدیو حاوی صحنه‌های جراحی در اتاق عمل است.

🔴هشدار: تماشا فقط برای افراد بالای 18 سال
This video may be inappropriate for some users

صبح همگی بخیر! امروز صبح می‌خواهیم عمل بزرگ کردن پستان انجام دهیم. متقاضی امروز ما فرد ترنسجندری است که قرار است تحت عمل بزرگ کردن پستان قرار گیرد. این متقاضی به مدت چندین ماه هورمون‌درمانی کرده و طی این مدت پستان‌هایش رشد کرده است، اما مایل است سایز پستان‌هایش را از اینی که هست بزرگتر کند.

خوب بیاییم اینجا باهم نگاهی بیاندازیم، در اینجا عکس این مراجعه‌کننده را می‌بینید. همانطور که مشاهده می‌کنید، پستان‌های ایشان به خوبی رشد کرده است، اما ایشان مایلند خط وسط پستان‌هایشان مشخص‌تر و سایز پستان‌هایشان بزرگ‌تر باشد.

بیایید اینجا تا تصویر دیگری را به شما نشان دهم. این سایز پستانی است که ایشان می‌خواهند داشته باشند. ایشان مایلند پستان‌شان حالت طبیعی اشکی‌شکل داشته و فاصله بین دو پستان‌شان شبیه به این تصویر باشد.

در این قسمت از عکس مشخص است که مراجعه‌کننده امروز ما عضلات بیشتری نسبت به سایر مراجعه‌کنندگان جراحی بزرگ کردن پستان دارد، با این حال ما می‌توانیم پستان‌های ایشان را به هم نزدیک‌تر کنیم تا خط وسط پستان‌هایشان به همان صورتی که می‌خواهند بشود.

من فکر می‌کنم که خیلی عالی است که مراجعه‌کنندگانم خواستار نتیجه‌ای با ظاهر طبیعی هستند، چرا که دیگر لازم نیست سایز پستان را خیلی بزرگ درآوریم یا نسبت‌های طبیعی بدن را دگرگون سازیم. و فکر می‌کنم با توجه به این موضوع، امروز ما جراحی بسیار موفقی را پشت سر خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید.

بسیار خوب، عمل بزرگ کردن پستان ما انجام شد. فوق‌العاده بود! مراجعه‌کننده بسیار خوشحال خواهد شد. خوب حال بیاییم مرور سریعی بر آنچه که انجام دادیم داشته باشیم. خوب همانطور که می‌بینید، ما توانستیم پستان‌های ایشان را از اینجا و اینجا به‌هم نزدیک‌تر کنیم تا درست همانطور که ایشان دوست داشتند، خط وسط پستان‌هایشان مشخص‌تر باشد. و همینطور ما توانستیم ایمپلنت‌هایی بسیار عالی و با سایز طبیعی در پستان‌های ایشان قرار دهیم. ایمپلنتی که برای ایشان قرار دادیم ایمپلنت با برجستگی متوسط و حجم 350 سی‌سی است که هم خط وسط پستان‌ها را مشخص‌تر می‌کند و هم میزان برجستگی‌ ایمپلنت به اندازه‌ای است که شکل ظاهری پستان‌ها را فوق‌العاده می‌سازد.

مراجعه‌کنندگان ما معمولا سه روز باید استراحت کنند، و بعد از این سه روز می‌توانند شغل پشت‌میزنشین خود را از سر بگیرند. مراجعه‌کنندگان تا دو هفته بعد از این عمل نباید ورزش کنند، و بعد از دو هفته می‌توانند ورزش کردن را از سر بگیرند.

از جمله چیزهایی که مراجعه‌کنندگانم بعد از عمل بزرگ کردن پستان به من می‌گویند، این است که ای‌کاش این عمل را زودتر انجام داده بودند، و این‌که عمل راحت‌تر از آنچه بود که فکرش را می‌کردند.

سپاس از این که با ما همراه بودید. امیدوارم از تماشای این ویدیو لذت برده باشید.

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.drdanielbarrett.com

Copyright © 2019 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved