1

تجربه جراحی فالوپلاستی شکم توسط Dr. Toby Meltzer و Dr. Nim Christopher در ایالات متحده و انگلیس + تصویر

مترجم: سعید.ش

طی روند فالوپلاستی شکم، جراحی‌های تخلیه و بستن واژن، ساخت پیشابراه با استفاده از بافت زیر ساعد دست، برداشت گرافت پوستی تمام‌ضخامت از ناحیه باسن برای پوشاندن زیر ساعد دست، ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه به روش اصلاح شده نارفِک (Norfolk technique)، تتو کلاهک، اتصال عصب، تخلیه و بالا کشیدن مونس، کاشت دو سیلندر پینایل ایمپلنت بادی برند Coloplast، ساخت کیسه بیضه و کاشت ایمپلنت بیضه بزرگ همراه با پمپ مربوط به پینایل ایمپلنت بادی صورت پذیرفت.

عمل فالوپلاستی و ساخت کیسه بیضه‌ام توسط Dr. Meltzer انجام شد. Dr. Webb عمل تخلیه و بستن واژنم را انجام دادند. Dr. Christopher نیز بقیه مراحل (افزایش طول پیشابراه، اتصال عصب، ساخت کلاهک، کاشت پینایل ایمپلنت) را انجام دادند. من نمی‌خواهم درمورد این که فکر می‌کنم نتیجه کار کدام دکتر زیباترین و بهترین است به بحث و مناظره بپردازم. من براساس چندین فاکتور تصمیم‌گیری کرده بودم. بخشی از دلایلم برای انتخاب دکتر Meltzer و دکتر Christopher این بود که این پزشکان دو دهه تجربه داشتند. آن موقع دکتر Crane هنوز در سن‌فرنسیسکو مستقلا شروع به کار نکرده بودند و دکتر Chen نیز معروف نشده بودند. من می‌خواستم جراحانم باتجربه باشند.

طول آلت تناسلی مردانه‌ام 7 اینچ (18 سانتی‌متر) و قطر آن 5.5 اینچ (14 سانتی‌متر) است. آلت تناسلی مردانه‌ام حس جنسی و لامسه دارد. سرما را حس می‌کنم اما گرما را نه. زندگی جنسی‌ام عالی است و می‌توانم رابطه جنسی دخول واژینال و مقعدی برقرار کنم. موقع دوچرخه‌سواری، صخره‌نوردی و دیگر فعالیت‌های ورزشی، آلت تناسلی مردانه‌ام را رو به بالا می‌بندم و برای فعالیت هیچ مشکلی ندارم.

آلت تناسلی مردانه‌ام همواره در حالت نعوظ قرار ندارد. آلت تناسلی مردانه‌ام را بیشتر رو به بالا (معمولا در شیار کوچک بالای ران و پایین شکمم قرار می‌دهم) تا رو به پایین. اما در حالت کلی آلت تناسلی مردانه‌ام در حالت خوابیده قرار دارد مگر این که بخواهم دخول جنسی انجام دهم. برای این که آلت تناسلی مردانه‌ام را در حالت نعوظ قرار دهم نیز، باید پینایل ایمپلنت را پمپ کنم تا سیلندرها پر شوند.

من نیازی به پوشیدن دستکش گنی نداشتم، چرا که فقط از زیر ساعد دستم فلپ برداشته بودند. بیش از یک سال موهای زیر ساعد دستم را الکترولیز و لیزر کردم. ای‌کاش زودتر و در سن پایین‌تری این عمل‌های جراحی را انجام داده بودم.

عمل جراحی‌ام را بین سن 27 و 31 سالگی انجام دادم. طی پروسه تطبیق جنسیت با مردان ترنس دیگری نیز ملاقات کردم که چند ده سال از من بزرگتر بودند و نتیجه عملشان بسیار خوب شد. معمولا هر چه سن بالاتر باشد روند بهبودی آهسته‌تر پیش می‌رود، اما غیر از این مورد بقیه چیزها یکسان است و عامل سن به تنهایی روی نتیجه نهایی تاثیری نمی‌گذارد.

پس از کاشت پینایل ایمپلنت بادی با هیچ عارضه‌ای مواجه نشدم. این دومین عملی بود که بعد از آن به آسانی بهبود پیدا کردم، درد خیلی کمی داشتم، و بیشتر حس عجیبی داشتم (از این که تا چند هفته بعد از عمل باید با آلت تناسلی مردانه‌ای در حالت نعوظ که پس از عمل متورم نیز شده بود راه می‌رفتم). دوره بهبودی پس از عمل مونس‌پلاستی از همه عمل‌ها سریع‌تر پیش رفت. بهبودی پس از کاشت پینایل ایمپلنت نیز به خصوص در مقایسه با عمل فالوپلاستی و افزایش طول پیشابراه آسان گذشت.

بیمه بهداشت عمومی به جز هزینه تخلیه و بالاکشیدن مونس، کل هزینه‌های جراحی و بیمارستان را پوشش داد. برای عمل مونس‌پلاستی 7,000 دلار کانادا پرداختم.

از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Toby Meltzer و Dr. Nim Christopher به وبسایت‌های‌ زیر مراجعه نمایید.
https://www.themeltzerclinic.com
https://www.andrology.co.uk/about-the-team

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/20/189/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved