1

تجربه مرحله اول و دوم جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Michael Safir در سن‌فرنسیسکو – ایالات متحده، نوامبر 2018 و فوریه 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا را توسط Dr. Michael Safir ارولوژیست، و Dr. Parrett و Dr. Kind جراحان میکروسکوپی در تاریخ 2 نوامبر 2018 در CPMC Davies Campus سن‌فرنسیسکو انجام دادم. طی مرحله اول جراحی، ساخت آلت تناسلی مردانه، ساخت کیسه بیضه، تخلیه و بستن واژن، و افزایش طول پیشابراه صورت پذیرفت.

حدود سه هفته پس از مرحله اول جراحی می‌توانستم در حالت ایستاده ادرار کنم. تعداد کمی فیستول داشتم که تا حدود یک ماه پس از عمل بهبود یافتند. من دچار نکروز (مرگ بافت) نوک آلت تناسلی مردانه شدم که تا حدود شش هفته پس از عمل به‌خودی‌خود کاملا بهبود پیدا کرد.

مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ران پا را توسط Dr. Safir در تاریخ 5 فوریه 2019 در کلینیک Brownstein and Crane در سن‌فرنسیسکو انجام دادم. طی این مرحله جراحی، عمل ساخت کلاهک و کاهش قطر آلت (لیپوساکشن) صورت گرفت. من نیاز به عمل ترمیمی کلاهک دارم اما برای انجام دادن آن عجله‌ای ندارم. هنوز حس زیادی در آلت تناسلی مردانهام ندارم، اما وقتی عمل تخلیه سینه را انجام داده بودم نیز مدتی طول کشید تا حس نوک سینه‌ام بازگردد.

ممکن است تا قبل از مرحله سوم جراحی، یک مرحله دیگر عمل کاهش قطر آلت انجام دهم. تلاش می‌کنم بین مراحل جراحی‌ام فاصله بیاندازم تا بتوانم به‌خوبی استراحت کنم. از الآن برنامه چیده‌ام که مرحله سوم جراحی‌ام را در ماه ژانویه سال 2020 انجام دهم.

من تصمیم گرفتم فالوپلاستی ران پا انجام دهم چرا که آلت تناسلی مردانه قطوری می‌خواستم و این‌که می‌خواستم اسکار (جای زخم) حاصل از جراحی‌ام مخفی باشد. من دکتر Safir را انتخاب کردم چرا که ایشان تحت‌نظر دکتر Crane آموزش دیده‌اند و لیست انتظارشان به اندازه دکتر Crane طولانی نیست.

وقتی که عمل فالوپلاستی انجام می‌دهید، بعضی از جراحان با جراحان میکروسکوپی همکاری می‌کنند و این جراحان میکروسکوپی هستند که عمل مربوط به اتصال عصب جنسی را انجام می‌دهند. من اصطلاح پزشکی این عمل را نمی‌دانم، اما این جراحان تعدادی از پایانه‌های عصب جنسی را به آلت تناسلی مردانه جدید متصل می‌کنند. آلت تناسلی مردانه من هنوز حس خیلی زیادی ندارد، چرا که تنها هشت ماه از عملم گذشته است و ایجاد حس جنسی در آلت ممکن است سالها طول بکشد. این مدت واقعا به خود فرد بستگی دارد. حس جنسی آلت تناسلی مردانه بعضی از افراد چند هفته بعد از جراحی ایجاد می‌شود، اما برای بعضی دیگر از افراد چندین سال به طول می‌انجامد. این به بدن هر فرد بستگی دارد.

بعضی از جراحان «کلیتوریس» را در پایه آلت تناسلی مردانه دفن می‌کنند تا وقتی که دخول جنسی انجام می‌دهید، کلیتوریس نیز تماس پیدا کند. بعضی از افراد نمی‌خواهند کلیتوریس‌شان دفن گردد. پس از عمل فالوپلاستی، پایانه‌های عصب جنسی بعلاوه «حرکات رفتی و برگشتی» امکان ارگاسم را برایتان فراهم می‌سازد. من وقتی بیضه‌هایم را تحریک می‌کنم نیز ارگاسم می‌شوم، اما مجددا می‌گویم، هر فردی متفاوت است. من بعد از این که ارضا می‌شوم، مانند مرد سیسجندر (غیرترنس) مایعی از نوک آلت تناسلی مردانه‌ام خارج می‌گردد، اما با فشار کمتری.

از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Michael Safir به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://brownsteincrane.com/meet-the-doctors/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/20/187/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved