1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Kathy Rumer در ایالات متحده، جولای 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل واژینوپلاستی خود را در تاریخ 16 جولای 2019 توسط Dr. Kathy Rumer انجام دادم. تا به الآن هیچگونه عارضه‌ای برایم پیش نیامده است. اصلا هیچ دردی ندارم، اما گاهی اوقات احساس فشار برایم کمی غیر قابل تحمل می‌شود.

عمل جراحی‌ام در بیمارستان Jefferson Methodist انجام شد و کادر بیمارستان شگفت‌انگیز هستند. تا چند روز آینده تا جایی که بتوانم بیشتر از تجربیاتم می‌نویسم. احساس می‌کنم حس ناحیه تناسلی‌ام کمی بازگشته است، اما هنوز خیلی زود است که درمورد حس صحبت کنم.

تجربه‌ای که با دکتر رومر داشتم بی‌نظیر بود! دکتر رومر و دست‌اندرکاران ایشان طی دوره ریکاوری تا به الان بسیار به من کمک کرده‌اند. من با دیلاته کردن کمی مسئله داشتم، به همین دلیل برایم شل‌کننده عضلات و کرم واژینال تجویز کردند.

از عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻توضیحات مربوط به تصاویر

▪️عکس اول: یک روز بعد از عمل.

▫️عکس دوم: پس از حذف پانسمان فشرده‌ساز و بانداژها. کمی خون‌آبه در عکس می‌بینید که طبیعی است.

▪️عکس سوم: سه روز بعد از عمل.

▫️عکس چهارم: چهار روز بعد از عمل.

▪️عکس پنجم: ده روز بعد از عمل. دیلاته کردن برایم سخت است. به من گفتند عمق واژنم 6.5 اینچ (16.51 سانتی‌متر) است که از آن راضی هستم. باید دیلاتور را به گونه‌ای درون واژنم قرار دهم که فقط یک نقطه از آن از قسمت لب‌ها بیرون باشد، اما متاسفانه امشب موفق به انجام این کار نشدم.

▫️عکس ششم: یازده روز بعد از عمل. ناحیه عملم به خوبی دارد بهبود پیدا می‌کند. حس زیادی دارم و کلیتوریس نیز بسیار حساس است. حدس می‌زنم پوست مرده کم‌کم دارد می‌افتد و پوست تازه دارد شکل می‌گیرد. اصلا هیچ دردی ندارم.

▪️عکس هفتم: نوزده روز بعد از عمل. بخیه‌های کنار ناحیه تناسلی‌ام دارد جذب می‌شود. معنی‌اش این است که ناحیه تناسلی‌ام دارد بهبود پیدا می‌کند و پوست مرده قهوه‌ای/نارنجی‌رنگ دارد می‌افتد. همینطور می‌توانید ببینید که پوستم دارد صورتی‌رنگ می‌شود که یعنی رو به بهبودی است.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Kathy Rumer به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://www.rumercosmetics.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/18/186/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved