1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Alexander Sinclair در ویتیر کالیفرنیا – ایالات متحده، جون 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

پنج هفته پیش عمل واژینوپلاستی خود را توسط Dr. Alexander Sinclair در ویتیر کالیفرنیا انجام دادم. تا الان همه‌چیز خوب پیش رفته است و امیدوارم از این به بعد نیز همینطور خوب پیش برود. روی لب‌های ناحیه تناسلی‌ام بافت گرنولیشن شکل گرفته بود. این بافت دردناک نبود اما تا حدود یک هفته ظاهر وحشتناکی داشت و سپس بهبود یافت. هنوز هم کمی بافت گرنولیشن باقی مانده که بیشتر روی لب‌های کوچک ناحیه تناسلی شکل گرفته‌اند، اما مطمئن هستم این مسئله به‌مرور زمان کاملا بهبود پیدا می‌کند.

هیچ دردی ندارم، و از وقتی که جراحی کرده‌ام نیز هیچ موقع دردی را احساس نکردم، فقط شدیدا احساس اذیت بودن و ناراحتی می‌کنم. اگر ادرار با پوست تازه/بافت گرنولیشن تماس پیدا کند احساس سوزش به من دست می‌دهد، و این تنها دردی است که طی این مدت تجربه کردم.

با این که پنج هفته از عملم می‌گذرد، اما هنوز در بسیاری از کارها بر خود آسان می‌گیرم. پس از چهار هفته اجازه داشتم رانندگی کنم. هنوز موقعی که به فروشگاه می‌روم یا مدت طولانی بیرون از خانه هستم احساس خستگی می‌کنم.

عمق واژنم زیاد نیست و حدود 4 یا 4.5 اینچ (10.16 یا 11.43 سانتی‌متر) است، اما با آن مسئله‌ای ندارم. زیبایی ناحیه تناسلی برایم مهم‌تر از عمق بود. من متوجه شدم که در مقایسه با دیلاتور کوچکتری که دیلاته واژن را با آن شروع کرده بودم، دیلاتور بزرگتر را می‌توانم تا عمق بیشتری درون واژنم جای دهم و نمی‌دانم چرا. اسکار (جای برش) جراحی کمتر جلب توجه می‌کند. در کل از ظاهر نتیجه جراحی‌ام راضی هستم.

بیمه IEHP هزینه عملم را پوشش داد. جراحم افرادی که بیمه‌شان Kaiser permanente است را نیز پذیرش می‌کنند. صادقانه بگویم جراح خوبی هستند. تا جایی‌که اطلاع دارم لیست انتظار ندارند که خود نکته مثبتی است. می‌توانید به دیدگاه‌هایی که دیگر افراد در مورد این جراح در سایت Yelp نوشته‌اند نیز نگاهی بیاندازید.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Alexander Sinclair به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.tgsurgery.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/18/185/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved