1

تجربه مرحله اول و دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با استفاده از پوست مصنوعی اینتگرا جهت ترمیم اسکار ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، ژانویه و جولای 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل فالوپلاستی ساعد دست خود را توسط Dr. Jens Berli در دانشگاه علوم و بهداشت اورگن (OHSU) در ژانویه 2019 انجام دادم. این عکس‌های آلت تناسلی مردانه‌ام هستند که شش ماه بعد از عمل فالوپلاستی ساعد دست گرفته‌ام.

برای ساعد دست اهداکننده‌ام از پوست مصنوعی اینتگرا استفاده شد، و پس از گذشت سه هفته از عمل اصلی که عمل دیگری انجام دادم تا از ران پایم گرافت پوستی بردارند، دچار عفونت در ناحیه ران پا شدم. با مصرف آنتی‌بیوتیک حالم خوب شد، اما قبل از مصرف آنتی‌بیوتیک درد خیلی زیادی داشتم. پایم بهبود یافته است و اسکار (جای زخم) نیز کم‌کم دارد محو می‌شود.

آلت تناسلی مردانه‌ام کم‌کم سرما را نیز احساس می‌کند و حس جنسی آلتم کم‌کم دارد بیشتر می‌شود (بیشتر حس جنسی مربوط به زیر آلت و سمت راست است)، و این که الان حتی نوک آلت تناسلی مردانه‌ام را نیز حس می‌کنم! با استفاده از کاندوم و نوار Coban می‌توانم با پارتنرم رابطه جنسی دخول واژینال برقرار کنم.

ساعد دستم خشک است، با این حال در کل می‌توانم مانند قبل آن را حرکت دهم. فقط خیلی خشک و اذیت‌کننده است.

تنها دلیلی که به بخش رضایت از نتیجه جراحی و حس جنسی پنج ستاره ندادم این است که هنوز همه‌ جای آلت تناسلی مردانه‌ام حس ندارد (که البته می‌دانم باید صبور باشم)، و این که اسکار زیر آلت تناسلی مردانه‌ام حالت خمیده پیدا کرده که کمی آزاردهنده است. وقتی حس بیشتری در آلت تناسلی مردانه‌ام ایجاد شود و اسکار زیر آلت نیز به‌خوبی برطرف شود، حتما به هر دو بخش پنج ستاره را می‌دهم.

در تاریخ 12 جولای 2019، مرحله دوم جراحی فالوپلاستی (شامل ساخت کلاهک، ساخت کیسه بیضه، تخلیه و بستن واژن، و اتصال پیشابراه به مثانه) را انجام خواهم داد.

✳️آپدیت

این تصاویر درست بلافاصله بعد از مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در دانشگاه علوم و بهداشت اورگن (OHSU) گرفته شده است. طی این مرحله جراحی، عمل‌های ساخت کلاهک، ساخت کیسه بیضه، تخلیه و بستن واژن و افزایش طول پیشابراه انجام شد. من با یک سوند ادراری فولی که از نوک آلت تناسلی مردانه‌ام خارج شده و همینطور یک سوند سوپراپیوبیک مرخص شدم. سوند فولی را ده روز بعد از عمل و سوند سوپراپیوبیک را در تاریخ ششم آگست (سه هفته بعد از عمل) خارج می‌کنند. پس از این که بهبود یافتم و بخیه‌هایم را کشیدند عکس‌های بیشتری می‌فرستم.

🔻تجربیات قبلی عمل فالوپلاستی ایشان را می‌توانید در آدرس زیر مطالعه نمایید.

💠تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با استفاده از پوست مصنوعی اینتگرا جهت ترمیم اسکار ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، ژانویه 2019 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/05/29/722/

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Jens Berli به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.transhealthcare.org/jens-berli/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/18/184/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved