1

تجربه جراحی متودیوپلاستی کامل توسط Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) در بلگراد صربستان، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل متودیوپلاستی کامل، شامل تخلیه و بستن واژن، ساخت کیسه بیضه، افزایش طول پیشابراه، آزادسازی و ختنه کردن کلیتوریس/آلت تناسلی مردانه را توسط دکتر میرو در یک مرحله جراحی به انجام رساندم. پیشابراه را از لب‌های کوچک ناحیه تناسلی درست کردند. تصاویر مربوط به دو ماه و نیم بعد از عمل است.

ایمپلنت‌های بیضه سایز کوچک برایم قرار دادند. من دو مرتبه در روز آلت تناسلی‌ام را پمپ می‌کنم و لازم است این کار را تا یک سال انجام دهم تا آلت تناسلی مردانه به جای قبل باز نگردد و طول آلت کوتاه نشود و همینطور اسکار شکل نگیرد. من هر روز قرص Bilive (ویاگرا) مصرف می‌کنم و تا سه ماه باید مصرف این قرص را ادامه دهم.

در سپتامبر سال جاری (2019) عمل جراحی ترمیمی برای ترمیم تنگی مجرای ادرار و فیستول خواهم داشت. طی عمل ترمیمی، عمل تخلیه و بالا کشیدن مونس را نیز انجام خواهم داد چرا که آلت تناسلی‌ام خیلی پایین است و مرا آزار می‌دهد. و با توجه به این که ران‌هایم خیلی نزدیک به‌هم هستند، یکی از بیضه‌هایم از مکان اصلی خود جابه‌جا شد و این مسئله برایم خوشآیند نیست چرا که این بیضه، آلت تناسلی مردانه‌ام را نیز به سمت چپ هل می‌دهد.

تنها اسکارهای آشکار حاصل از این عمل، اسکارهای مربوط به کاشت ایمپلنت بیضه هستند، و همانطور که می‌بینید بقیه اسکارها چندان مشخص نیستند.

از نتیجه عملم بسیار راضی هستم. نسبت به قبل از عمل با ناحیه تناسلی‌ام ارتباط بیشتری در خود احساس می‌کنم و عاشق ظاهر و حس این ناحیه هستم. از پزشک جراحم خیلی راضی نیستم چرا که چند جا خرابکاری کردند، با این حال من نزدیک به محل سکونتم نمی‌توانستم جراحی بهتر از ایشان پیدا کنم.

بعد از عمل درد بسیار زیادی داشتم بخاطر سوند چهل سانتی‌متری که درون مثانه‌ام قرار داده بودند (بله درست خواندید!) که یکی از بزرگترین اشتباهات این جراح است، و دچار عفونت ادراری شدیدی شدم بخاطر این که از من تست نگرفته بودند (یکی دیگر از اشتباهات این جراح). تنگی مجرای ادرار کمی درد دارد اما برایم مهم نیست و بنابراین نیاز نیست که برای عمل ترمیمی عجله کنم. و این که بخاطر فیستول نمی‌توانم در حالت ایستاده ادرار کنم که این هم اشکالی ندارد.

من هرگز تصمیم به انجام عمل فالوپلاستی ندارم و نخواهم داشت.

پس از ختنه کردن آلت تناسلی مردانه، آلتم بسیار بسیار حساس شده بود. هر چیزی که با آلت تناسلی مردانه‌ام تماس پیدا می‌کرد برایم دردناک بود و این مسئله تا دست کم یک ماه/شش هفته بعد از عمل ادامه پیدا کرد و خیلی اذیت شدم. من حتی مجبور شدم در لباس‌زیرم گاز قرار دهم تا آلتم به لباس‌زیر ساییده نشود! الان از حساسیت آلتم کاسته شده است، با این حال حس خیلی زیادی در قسمت کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام دارم.

من آلت تناسلی مردانه‌ام را قبل از عمل اندازه نگرفته بودم، اما کمی کوچکتر از الان بود و این که عکسی از قبل از عملم ندارم. من انتخاب نکردم که آلت تناسلی مردانه‌ام حالت ختنه شده داشته باشد، بلکه جراح خودشان شخصا تصمیم به انجام این کار گرفتند و هرگز در این خصوص از من نظری نخواستند.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Miroslav Djordjevic (دکتر میرو) به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://genitalsurgerybelgrade.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/18/183/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved