1

تجربه جراحی واژینوپلاستی توسط Dr. Daniel Dugi در پورتلند اورگن – ایالات متحده، جون 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل جراحی واژینوپلاستی را حدود یک هفته پیش توسط Dr. Dugi در پورتلند اورگن انجام دادم. از عمل جراحی‌ام فوق‌العاده راضی هستم. کادر آنجا بسیار خوش‌برخورد و مراقب بودند. پنج روز نخست پس از جراحی باید بستری می‌بودم. پس از پنج روز از بیمارستان مرخص شدم، و تا الان نیز در هتل شگفت‌انگیزی که بیمارستان دانشگاه علوم و بهداشت اورگن (OHSU) تدارک دیده‌اند اقامت دارم.

پنج روزی که در بیمارستان بستری بودم بسیار سخت گذشت و طی این مدت سوند و درین (لوله مکش) داشتم. پس از گذشت پنج روز، تصمیم گرفتند که درین‌ها را نگه دارند و فقط سوند را خارج کنند. پس از کشیدن سوند واقعا راحت شدم، چرا که سوند فوق‌العاده دردناک بود و احساس عجیب و ناخوشآیندی داشت.

الان سه روزی می‌شود که از بیمارستان مرخص شده‌ام، و برای کشیدن درین‌ها نیز باید به‌زودی مراجعه کنم. نتیجه جراحی‌ام را اینجا قرار دادم چرا که دیدن نتیجه جراحی دیگر افراد فوق‌العاده ای که نتیجه جراحی خود را برای کمک به یکدیگر اشتراک کرده بودند واقعا به من کمک کرد و من هم می‌خواستم سهمی در این کار داشته باشم.

دکتر Dugi را 100% توصیه می‌کنم، هرچند لیست انتظارشان طولانی است.

🔻جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با Dr. Daniel Dugi به آدرس زير مراجعه نماييد.
https://goo.gl/WXqpev

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/17/180/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved