1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Rachel Bluebond-langner و تیم پزشکی ایشان در مرکز NYU Langone در ایالات متحده، می 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

تصاویر مربوط به یک ماه پس از مرحله اول جراحی فالوپلاستی (ساخت آلت تناسلی مردانه و مرحله اول افزایش طول پیشابراه) توسط Dr. Rachel Bluebond-Langner، Dr. Levine، و Dr. Zhao می‌باشد. از آلت تناسلی مردانه‌ام و همینطور از تیم جراحی فوق‌العاده راضی هستم.

در عکسی که می‌بینید، نوک آلت تناسلی مردانه‌ام دچار نکروز (مرگ بافت) نشده است. دکترم مرحله اول افزایش طول پیشابراه را به انجام رسانده است و آلت مردانه رو به بهبودی است. پس از این که آلت مردانه کاملا بهبود یافت، حفره‌ای که می‌بینید کاملا بسته می‌شود. من این عکس را درست قبل از این که آن را ارسال کنم گرفتم. قسمت سیاه‌رنگ پایین نوک آلت تناسلی مردانه پانسمان Silvercel است که به یکی از بخیه‌ها چسبیده است.

از خانه من تا مطب جراح پنج ساعت راه است؛ سه‌شنبه هفته آینده برای کشیدن بخیه‌ها به جراحم مراجعه می‌کنم تا کمتر لازم باشد به آن شهر رفت‌وآمد کنم. آلت مردانه‌ام از درون و بیرون در حال بهبودی است. ناحیه اهداکننده نیز رو به بهبودی است، ترشحات بسیار زیادی دارد، رنگ عجیبی به خود می‌گیرد، و در نهایت پوسته ضخیمی روی آن شکل می‌گیرد تا کاملا بهبود پیدا کند.

در حال حاضر طول آلت تناسلی مردانه‌ام 5.75 اینچ (14.6 سانتی‌متر) و قطر آن 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر) است. دکتر Bluebond-Langner تخمین می‌زنند که طول آلت تناسلی مردانه‌ام پس از بهبودی کامل 6 اینچ (15.24 سانتی‌متر) می‌شود، و من هنوز مطمئن نیستم که قطر آلت تناسلی مردانه‌ام را کاهش دهم یا خیر. فکر می‌کنم قطر حدودا 4.75 اینچ (~ 12 سانتی‌متر) برای وقتی که آلت با پمپ در حالت نعوظ قرار داشته باشد مناسب باشد.

پزشک توصیه می‌کند که قبل از عمل الکترولیز انجام شود. انجام الکترولیز فقط در صورتی واقعا الزامی است که تصمیم داشته باشید عمل افزایش طول پیشابراه را انجام دهید. بنابراین انجام الکترولیز به این بستگی دارد که می‌خواهید عمل افزایش طول پیشابراه را انجام دهید یا نه، همینطور به تکنیک تیم جراحی در ساخت پیشابراه نیز بستگی دارد. متد Dr. Zhao به این صورت است که برای ساخت پیشابراه نیازی به برداشتن گرافت زیاد ندارد، و اگر گرافت بردارد نیز از جایی برمی‌دارد که موهای آن با چشم دیده نمی‌شوند.

✳️آپدیت

تصاویر مربوط به هفت هفته پس از مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا (ساخت آلت تناسلی مردانه، مرحله اول افزایش طول پیشابراه تا نوک آلت مردانه) توسط Dr. Rachel Bluebond-Langner و تیم ایشان در نیویورک می‌باشد. از بانداژ Coban برای ورم آلت استفاده می‌کنم. درمورد سایز آلت تناسلی مردانه سوالات بسیاری از من پرسیده می‌شود، لذا امیدوارم افرادی که سوال داشتند با دیدن این تصاویر به پاسخ پرسش‌هایشان دست یابند.

من وقتی که دکتر هنوز به معروفیت کنونی نرسیده بودند موفق شدم برای عمل اقدام کنم. من اکتبر 2017 به ایشان ایمیل زدم، دسامبر 2017 با من تماس گرفتند، و اولین جلسه مشاوره قبل از عملم در تاریخ مارچ 2018 صورت گرفت. ژانویه 2019 در جلسه ملاقات آموزشی شرکت کردم، آپریل 2019 نیز در دومین جلسه مشاوره قبل از عمل شرکت کردم. سپس عمل جراحی‌ام را در ماه می سال 2019 انجام دادم.

مرحله دوم جراحی نیز اکتبر همین سال جاری انجام می‌دهم. لازم است آگاه باشید که برای تشریفات اداری و تکمیل مدارک قبل از عمل، شروع جلسات الکترولیز، و برنامه‌ریزی برای چند ماه آینده زندگیتان به زمان بسیاری نیاز دارید. در حال حاضر دکتر خیلی دیر نوبت می‌دهند، اما این موضوع آنقدرها هم بد نیست.

از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻تجربیات قبلی عمل فالوپلاستی ایشان را در آدرس زیر مطالعه نمایید.

✳️تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Rachel Bluebond-langner در مرکز NYU Langone در ایالات متحده، می 2019 + تصاویر
https://helptranscenter.org/2019/05/29/729/

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Rachel Bluebond-langner به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://nyulangone.org/doctors/1902867393/rachel-bluebond-langner

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/16/176/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved