1

تجربه مرحله اول جراحی کیم FTM فالوپلاستی توسط Dr. Ivan Aguilar در گوادالاهارا – مکزیک، سال 2019 + تصویر

مترجم: سعید.ش

من در ابتدا می‌خواستم عمل فالوپلاستی‌ام در ایالات متحده انجام گیرد، و اطلاعات چندانی درباره Dr. Ivan و همکاران ایشان نداشتم. ایشان همراه با Dr. Carlos Mendez چندین و چند ساعت وقت می‌گذارند تا عمل جراحی به طور ایمن و موفقیت‌آمیز انجام شود.

هزینه عمل نسبت به حجم کاری که انجام می‌دهند و زمانی که برایتان اختصاص می‌دهند فوق‌العاده است. من برای مرحله اول جراحی دقیقا فقط 8000$ دلار امریکا پرداخت کردم!

به جای این که نیاز باشد با مسئول پذیرش گفتگو کنید، دکتر Ivan شخصا به شما پیام می‌دهند! و درمورد پروسه‌هایی که قبل از عمل باید صورت گیرد مانند آزمایش خون (شمارش کامل سلول‌های خونی، کراتینین، و …)، آمادگی قبل از عمل، سوالاتی که دارید و … به شما مشاوره می‌دهند و مرتب با شما در تماس هستند.

من مرحله اول از سه مرحله جراحی را پشت سر گذاشتم. همچنین لازم به ذکر است که پس از این عمل هیچ دردی احساس نکردم.

دکتر Ivan ساکن شهر گوادالاهارا در کشور مکزیک هستند و عمل فالوپلاستی را به روش دکتر کیم (Kim FTM Phalloplasty) انجام می‌دهند. به زودی بعد از این که به خانه بازگشتم، عکس‌های بیشتری از نتیجه عملم می‌فرستم!

از عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔰تجربه فرد دیگری از مشاوره با Dr. Ivan Aguilar:

هزینه مرحله اول جراحی فالوپلاستی 8000$ دلار امریکاست. اگر عمل تخلیه رحم انجام نداده باشید نیز می‌توانند این عمل را طی مرحله اول انجام دهند و هزینه 12000$ دلار امریکا می‌شود. هزینه مرحله دوم جراحی نیز حدود 10,000-12,000 دلار امریکا و هزینه مرحله سوم و آخر نیز 5,000$ دلار امریکاست.

طی مرحله اول جراحی، ساخت آلت تناسلی مردانه و کیسه بیضه همراه با کاشت ایمپلنت‌های بیضه صورت می‌گیرد. طی مرحله دوم جراحی عمل تخلیه و بستن واژن، ساخت کلاهک، و کاشت پینایل ایمپلنت صورت می‌گیرد. طی مرحله سوم جراحی نیز ساخت پیشابراه انجام می‌شود.

و این که هزینه‌هایی که مطرح شد، تمامی هزینه‌ها از اقامت در بیمارستان گرفته تا هزینه داروها و … را شامل می‌شود. فقط لازم است علاوه بر هزینه‌های فوق، هزینه هتل، غذاهایی که از خارج از بیمارستان خریداری می‌کنید، و بلیط رفت و برگشت هواپیما را بپردازید.

بین هر کدام از مراحل جراحی سه ماه فاصله است و لیست انتظار جراح نیز اصلا طولانی نیست. عذرخواهی می‌کنم این مطلب درمورد تجربه من نبود اما احساس کردم شاید اگر بنویسم برای دیگران مفید باشد. من با جراح مشاوره کرده‌ام و این اطلاعات را ایشان در اختیارم قرار دادند. شما می‌توانید نوبت مشاوره رایگان بگیرید و جراح شخصا به شما ایمیل می‌فرستند!

اگر از پس هزینه‌های فالوپلاستی در ایالات متحده برنمی‌آیید، عمل توسط این پزشک قطعا گزینه‌ای است که می‌توانید روی آن فکر کنید و مزایا و معایب آن را برای خودتان سبک و سنگین کنید. البته باید اشاره کنم که ایشان عمل فالوپلاستی را فقط به روش دکتر کیم انجام می‌دهند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تکنیک می‌توانید گوگل کنید.

🔻جهت مطالعه بیشتر درمورد کیم FTM فالوپلاستی:

💠آشنایی با عمل فالوپلاستی تکنیک دو طرفه کشاله ران
https://helptranscenter.org/2015/12/21/16/

💠آشنایی با کیم اف‌توام فالوپلاستی Kim FTM Phalloplasty
https://helptranscenter.org/2015/12/23/17/

💠ویدیو جراحی فالوپلاستی دوطرفه کشاله‌ران (Kim FTM Phalloplasty)
https://helptranscenter.org/2019/04/13/672/

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Ivan Aguilar به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://mexicotransgendercenter.com

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/16/174/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved