1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Maud Belanger در مونترال کانادا، سپتامبر 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل جراحی فالوپلاستی ساعد دست خود را توسط Dr. Maud Belanger در سپتامبر 2018 در مونترال انجام دادم. دولت کانادا تمامی هزینه‌های جراحی را برای همه افراد ترنس پوشش می‌دهد.

من بعد از عمل یک فیستول داشتم که آن را طی مرحله دوم جراحی که در ماه جولای امسال (2019) انجام می‌شود ترمیم می‌کنند. طی مرحله دوم جراحی کاشت ایمپلنت بیضه نیز صورت می‌گیرد.

در حال حاضر طول آلت تناسلی مردانه‌ام 5″ 7/8 اینچ (14.92 سانتی‌متر) است. پس از این که ورم فروکش کرد، تقریبا یک اینچ (2.54 سانتی‌متر) به طول آلت تناسلی مردانه‌ام اضافه شد. آلت تناسلی مردانه‌ام از ماه پنجم پس از عمل کاملا حس دارد و می‌توانم ارگاسم شوم.

قبل از عمل دوازده جلسه به مدت یک سال و نیم موهای ساعد دستم را برداشتم، با این حال هنوز کمی مو روی آلت تناسلی مردانه‌ام رشد می‌کند. من عمل افزایش طول پیشابراه و ساخت کلاهک را طی مرحله اول عمل انجام دادم. پس از عمل به مدت سه هفته در کلینیک بستری بودم، و پس از سه ماه توانستم سر کار بروم. کلینیک واقعا شگفت‌انگیز است.

از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Maud Belanger به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.grsmontreal.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/16/173/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved