1

تجربه جراحی بزرگ کردن پستان، زنانه‌سازی صورت، و واژینوپلاستی به روش وارونه‌سازی پوست آلت تناسلی مردانه {روش پوستی} توسط Dr. Loren Schechter در شیکاگو – ایالات متحده، سال 2019 + تصویر

مترجم: سعید.ش

تجربه عملم با Dr. Schechter عالی بوده و هست. من سه عمل جراحی بزرگ کردن پستان، زنانه‌سازی صورت، و جراحی تطبیق جنسیت (واژینوپلاستی به روش وارونه‌سازی پوست آلت تناسلی مردانه {روش پوستی}) را نزد این دکتر انجام دادم. بنابراین جای تعجب نیست که دو سالی می‌شود که به این دکتر مراجعه می‌کنم.

نکته منفی اینجا بود که وقتی اوایل برای انجام جراحی با مطب دکتر هماهنگ می‌کردم، آنها داشتند اعضای تیم پزشکی را تعویض می‌کردند. به همین دلیل شش ماه طول کشید تا توانستم عمل‌های جراحی‌ام را انجام دهم.

درمورد کادر مطب پزشک، می‌توانم بگویم تصویر تلخی در ذهنم نقش بسته است و مشکلاتی چند در رابطه با پرسنل آنجا وجود داشت که خوشبختانه الان برطرف شده است. می‌توانم بگویم که خودتان مسئول مراقبت از خودتان هستید. مثلا اگر منتظر تماسی از ایشان هستید، بهتر است به جای انتظار خودتان تماس بگیرید. یعنی به جای این که بگویید «با من تماس بگیرید» باید بگویید «من فردا خودم ساعت دو با شما تماس می‌گیرم.»

تمامی جراحان کمی سرد و غیرصمیمی بودند. مدت زیادی طول کشید تا توانستم با دکتر شکتر صمیمیت برقرار کنم.

نکته مثبت نیز اینجا بود که کار دکتر شکتر فوق‌العاده بود. نتیجه عمل بزرگ کردن پستان دقیقا همانی است که می‌خواستم. البته گاهی با خودم فکر می‌کنم ای‌کاش سینه‌هایم کمی بزرگ‌تر از این بود، اما می‌دانم که مشکل از خودم است.

دکتر شکتر جراحی‌های مربوط به بافت نرم را انجام می‌دهند. ایشان برای جراحی زنانه‌سازی صورت با یک متخصص استخوان همکاری کردند. در حقیقت مرا نزد Dr. Walton (که ایشان نیز در شیکاگو هستند) فرستادند. دکتر شکتر دیگر با دکتر والتن همکاری نمی‌کنند، چرا که دیگر بیمه قبول نمی‌کنند (ظاهرا من آخرین مراجعه‌کننده ایشان بودم که از بیمه استفاده کردم).

عمل واژینوپلاستی‌ام به روش وارونه‌سازی آلت تناسلی مردانه {روش پوستی} صورت گرفت. پنج ماه از عمل جراحی‌ام می‌گذرد. من با کادر پزشکی درمورد تجربه عملم و همینطور تجربه‌ای که دیگر مراجعه‌کنندگان از این عمل داشتند صحبت کردم. من منحصر به فرد هستم و این تجربه من است. من 30 ساعت پس از این که به هوش آمدم، دیگر هیچ داروی مسکنی مصرف نکردم. فیزیوتراپیست روی توانایی تحرک من کار می‌کرد. 18 ساعت پس از این که به هوش آمدم، با نظارت پزشک اطراف بیمارستان پیاده‌روی می‌کردم. دو روز پس از جراحی نیز می‌توانستم از پله بالا و پایین بروم.

لطفا توجه داشته باشید که به من گفتند شاید فقط تعداد کمی از مراجعه‌کنندگانی که در طی سال داشته‌اند چنین تجربه‌ای را داشته اند. توصیه‌ام به شما این است که قبل از جراحی تناسب اندام خود را حفظ کنید. حواستان باشد که چه کار می‌خواهید بکنید. اگر طی یک سال فقط کمی ورزش کنید، مطمئن باشید کمک بسیار بزرگی به خود کرده‌اید! (من در مسافت‌های طولانی دوچرخه‌سواری می‌کردم).

نتیجه نهایی عملم شگفت‌انگیز است. من پس از عمل به دو فیزیوتراپیست مراجعه کردم؛ فیزیوتراپیست اول تجربه کار با افراد ترنس را نداشت، و به من گفت که اگر خودم نمی‌گفتم که عمل تطبیق جنسیت انجام داده‌ام، امکان نداشت بتواند به این موضوع پی ببرد (شش هفته از عملم گذشته بود).

ناحیه‌ای که بیضه‌هایم را تخلیه کرده‌اند درد ناخوشآیندی دارد. البته دردناک نیست و بیشتر آزاردهنده است. شاید هم به خاطر این باشد که پس از گذشت سه ماه از عملم مجددا دوچرخه‌سواری را شروع کردم و احتمالا سبب تحریک این ناحیه شده‌ام.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Loren Schechter به آدرس‌ زیر مراجعه نمایید.
https://drlschechter.com

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/16/172/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved