1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Nim Christopher و تیم جراحی لندن انگلیس، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

من مرد بیولوژیک هستم و حدود هفت هفته پیش، مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست را طی عملی ده ساعته توسط تیم لندن انجام دادم. فکر می‌کنم با توجه به این که مرد بیولوژیک هستم، عمل جراحی‌ام ساده‌تر انجام گرفت. طی این مرحله جراحی، ساخت آلت تناسلی مردانه و اتصال چهار عصب صورت گرفت. وقتی که بیمارستان را ترک کردم باید آلت تناسلی مردانه‌ام را تا دو هفته بالا نگه می‌داشتم. من به مدت 12 روز در بیمارستان بستری بودم.

از سایز و شکل نتیجه جراحی‌ام راضی هستم. قطر آلت تناسلی مردانه‌ام بین 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر) تا 5.7 اینچ (~ 14.47 سانتی‌متر) متغیر است، اما جدیدا به نظر می‌رسد آلتم کمی بلندتر شده است. طول آلتم اوایل کمی کوتاه شد و الان به 5.7 اینچ رسیده است. بعد از عمل طول و قطر آلتم هر دو 6 اینچ (15.24 سانتی‌متر) بود و امیدوارم قطر آلت تناسلی مردانه‌ام حدودا بیشتر از 5 اینچ اما کمتر از 6 اینچ شود، و همینطور بعد از کاشت ایمپلنت نیز قطر آلت کمی افزایش پیدا می‌کند یا حداقل آلت سفت‌تر می‌شود.

آلت تناسلی مردانه‌ام به اندازه آلت تناسلی مردانه مادرزاد من است که در سانحه تصادف آن را از دست دادم، و از بابت سایز خوشحال هستم چرا که نمی‌خواستم سایز آلتم کمتر از سایز آلت مادرزادم باشد. در شورت باکسر یا شورت‌های معمولی اینگونه به نظر می‌رسد که آلت تناسلی مردانه بسیار بزرگی دارم، که از نظر من شگفت‌انگیز است و چند دختر را دیدم که داشتند زیرچشمی به آن نگاه می‌کردند.

اسکار (جای برش) تنه آلت تناسلی مردانه‌ام خشک شده است که سبب می‌شود آلت تناسلی مردانه‌ام خمیده و کوتاه شود. به همین دلیل آلت تناسلی مردانه‌ام را رو به بالا خم می‌کنم و آن را ماساژ می‌دهم تا همینطور که آلتم بهبود پیدا می‌کند، اسکارها نیز نرم باقی بمانند. من بعد از این که از طریق آلت تناسلی مردانه‌ام ادرار می‌کنم نیز آلتم را رو به پایین ماساژ می‌دهم تا ادرار باقیمانده در آن خارج گردد و همینطور تلاش می‌کنم با این کار طول آلتم را در حین بهبودی آن افزایش دهم.

پزشکان از زیر باسنم دو نوار گرافت پوستی برداشتند و با آن ناحیه اهداکننده ساعد دستم را پوشاندند؛ چرا که به نظر می‌رسد پوست این ناحیه برای ترمیم ناحیه اهداکننده بهتر است. من فکر می‌کردم که این امر سبب می‌شود تا باسنم کوچکتر به نظر برسد، اما درست برخلاف تصورم، باسنم بالاتر از قبل به نظر می‌آید گویا لیفت باسن انجام داده باشم. من 54 عدد بخیه استاپل نیز داشتم که سه روز پس از ترخیص از بیمارستان باید برای کشیدن آنها مراجعه می‌کردم. کشیدن بخیه‌ها اصلا خوشآیند نبود.

تیم جراحی به من گفتند که حداکثر تا پنج عصب را می‌توانند متصل کنند، که برای من توانستند اتصال چهار عصب را انجام دهند و بسیار عالی است. در یک سوم پایینی آلت تناسلی مردانه‌ام، حس جنسی از عمق آلت کم‌کم دارد ایجاد می‌شود و به نظر می‌رسد این حس از عصب‌های جنسی نشأت می‌گیرد. می‌توانم مجددا ارگاسم را تجربه کنم. حس لامسه نیز کم‌کم دارد باز می‌گردد، اما هنوز خیلی کم احساس می‌شود.

به زودی عمل یک ساعته ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه را نیز طی مرحله دوم جراحی انجام خواهم داد. مرحله سوم جراحی (کاشت ایمپلنت) را نیز حدودا پایان سال جاری انجام خواهد داد که این عمل نیز طولانی نخواهد بود.

به‌طورکلی از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Nim Christopher و تیم جراحی لندن به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.andrology.co.uk/about-the-team

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/15/171/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved