1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Mang Chen در سن‌فرنسیسکو – ایالات متحده، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست (تخلیه و بستن واژن، افزایش طول پیشابراه، ساخت کیسه بیضه، ساخت آلت تناسلی مردانه) را توسط پزشکان Chen/Watt/Safa انجام دادم. ساخت کلاهک برای جلوگیری از ریسک نکروز (مرگ بافت) به مرحله دیگری موکول شد و چند وقت دیگر در همین سال جاری انجام خواهد شد.

از نتیجه عملم بسیار راضی هستم. بدون هیچ مشکلی می‌توانم در حالت ایستاده ادرار کنم. تنها عارضه‌ای که داشتم هماتوم (جمع شدن خون در بافت) بود که بلافاصله بعد از عمل جراحی به وجود آمد و نیاز شد تا عمل ترمیمی دیگری برای کشیدن خون و ترمیم صورت گیرد. تا الان فیستول یا علائم تنگی مجرای ادرار نداشتم.

تصمیم دارم اوایل سال 2020 عمل کاشت ایمپلنت را نیز انجام دهم. نمی‌توانم در قالب کلمات توصیف کنم که وقتی آلت تناسلی مردانه‌ام به پاهایم برخورد می‌کند یا آن را در دستم می‌گیرم چقدر عادی و طبیعی احساس می‌شود. از سایز و شکل آلت تناسلی مردانه‌ام بسیار راضی هستم.

وقتی دراز می‌کشم، آلت تناسلی مردانه‌ام خیلی نرم است و گرم، و سایز آن نیز کمی کاهش پیدا می‌کند. اما وقتی می‌ایستم، آلت تناسلی مردانه‌ام قطورتر و سفت‌تر است. به من گفتند که این حالت طبیعی است چرا که پوست من بسیار کشسان است. تخمین می‌زنم پس از این که کاملا بهبود پیدا کردم و کاشت ایمپلنت را نیز انجام دادم، طول و قطر آلت تناسلی مردانه‌ام هر دو 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر) بشود که با قد من متناسب است.

هنوز آنقدر بهبود پیدا نکرده‌ام که بتوانم بگویم طول آلت تناسلی مردانه‌ام چقدر است، کمتر از دو ماه از عمل جراحی‌ام گذشته است و من هنوز آلت تناسلی مردانه‌ام را بالا نگه می‌دارم و آلتم تغییرات زیادی داشته است. اینجا اگر همه‌چیز طی یک مرحله جراحی انجام شود، توصیه می‌کنند آلت تناسلی مردانه بالا نگه داشته شود تا بهبود پیدا کند. معمولا وقتی که در بیمارستان هستید، آلت تناسلی مردانه‌تان ورم دارد و همینطور که بهبود پیدا می‌کنید سایز آن بسیار کاهش پیدا می‌کند. بعد وقتی که بهبود یافتید و توانستید شورت معمولی بپوشید، طول آلت در اثر جاذبه زمین کمی افزایش پیدا می‌کند.

قطر باریک‌ترین قسمت آلت تناسلی مردانه ام 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر) و طول آلت تناسلی مردانه‌ام بین 5.5 اینچ (13.97 سانتی‌متر) و 4.5 اینچ (11.43 سانتی‌متر) متغیر است. از وقتی که سن‌فرنسیسکو را ترک کردم طول آلت تناسلی مردانه‌ام را اندازه نگرفته‌ام. منتظرم تا وقتی که دیگر نیاز نباشد آلت تناسلی مردانه‌ام را بالا نگه دارم تا ببینم که طول آن چقدر افزایش پیدا می‌کند. در تصاویری که ارسال کردم می‌توانید بدنم را تا حدودی ببینید. وزنم 185 پوند (83.91 کیلوگرم) و قدم 5 فیت و 11 اینچ (180.34 سانتی‌متر) است.

از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Mang Chen به وبسایت‌ زیر مراجعه نمایید.
https://www.gurecon.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/15/170/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved