1

تجربه جراحی واژینوپلاستی به روش وارونه‌سازی پوست آلت تناسلی مردانه {روش پوستی} توسط Dr. Kathy Rumer در ایالات متحده، آپریل 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل جراحی واژینوپلاستی را توسط Dr. Kathy Rumer در 17 آپریل سال 2019 انجام دادم. با توجه به تمامی تجربیات و نگرانی‌هایی که در اینترنت مطالعه کرده بودم، برای انجام این عمل خیلی احتیاط می‌کردم، اما بدلیل نوع بیمه‌ام دکتر رومر تنها گزینه‌ای بود که پیش رو داشتم.

من عمل واژینوپلاستی به روش وارونه‌سازی پوست آلت تناسلی مردانه {روش پوستی} و عمل بزرگ کردن پستان را پشت سر گذاشتم. در تمام پروسه ریکاوری تقریبا هیچ دردی نداشتم و تنها مسئله‌ای که در کل پروسه ریکاوری برایم پیش آمد این بود که لوله سوند در اثر تحرک من پیچ خورده بود و من متوجه آن نشده بودم. به جز همین یک مورد، با هیچ مشکل دیگری مواجه نشدم و از نتیجه عمل جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

یک هفته پس از جراحی قالب پانسمان واژن و سوند را خارج کردند. عمق واژنم حدود 7.5 اینچ (~ 19 سانتی‌متر) است.

دکتر Brandt جراح زنان نیز بسیار فوق‌العاده، و در تمام این پروسه واقعا شگفت‌انگیز بودند و باعث شدند تجربه‌ام ده برابر رضایت‌بخش‌تر شود. همینطور اولولوژیستی که نامش را به خاطر نمی‌آورم نیز بسیار مهربان بودند و باعث شدند احساس خیلی بهتری نسبت به مسائل مختلف داشته باشم.

نمی‌دانم دکتر رومر قبلا نیز با این تیم کار می‌کرده‌اند یا این که جدیدا با آنها همکاری می‌کنند، اما در هر حال تا قبل از عمل جراحی‌ام درباره هیچیک از آنها هیچ چیزی نشنیده بودم. واقعا نیاز است توجه بیشتری به آنها شود چرا که دکترهایی بسیار برجسته و با اخلاق و برخوردی عالی و صمیمانه هستند.

▪️تصویر اول – سه روز پس از عمل.

▫️تصویر دوم – 12 روز پس از عمل. ناحیه تیره‌رنگ نشان‌دهنده این است که پوسته سخت روی زخم کم‌کم دارد شکل می‌گیرد.

▪️تصویر سوم – 15 روز پس از عمل. نتیجه عمل با نورپردازی متفاوت.

▫️تصویر چهارم – 19 روز پس از عمل. روند ترمیم زخم وارد فاز جدیدی شده است.

▪️تصویر پنجم – 23 روز پس از عمل. پوست تازه کم‌کم دارد خود را نشان می‌دهد.

▫️تصویر ششم – 28 روز پس از عمل. ورم تا حد زیادی فروکش کرده است و پوست تازه بالاخره خود را نشان داد. پوست تازه بسیار حساس است. قسمت‌های سیاه رنگ بالای ناحیه تناسلی چسب هستند که به موهایی که آن قسمت رشد کرده چسبیده‌اند. منتظر اجازه جراح هستم تا آنها را جدا کنم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Kathy Rumer به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://www.rumercosmetics.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/15/169/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved