1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط تیم جراحی Dr. Ali Salim با بیمه کایسر در سن‌فرنسیسکو ایالات متحده +‌ تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول عمل جراحی فالوپلاستی ساعد دست (تخلیه رحم، تخلیه و بستن واژن، ساخت کیسه بیضه، افزایش طول پیشابراه) را توسط Dr. Salim، Dr. Morrill، و Dr. Weiss در سپتامبر سال 2018 با بیمه کایسر در سن‌فرنسیسکو انجام دادم. پس از مرحله اول جراحی هیچ مشکلی نداشتم به جز این که فیستول داخلی کوچکی به وجود آمد و به‌خودی‌خود بسته شد.

مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست (ساخت آلت تناسلی مردانه، اتصال پیشابراه، ساخت کلاهک، و برداشتن گرافت پوستی از ران پا برای پوشاندن ساعد دست) را توسط Dr. Andrew Watt، Dr. Buntic، Dr. Ali Salim، و Dr. Michelle Morrill در پنجم آپریل سال 2019 با بیمه کایسر/CPMC در سن‌فرنسیسکو انجام دادم.

هنوز هیچ حسی در آلت تناسلی مردانه‌ام ندارم (فعلا فقط یک ماه از عمل جراحی‌ام گذشته است)، با این حال می‌توانم کلیتوریس را در پایه آلت تناسلی مردانه‌ام حس کنم. کیسه بیضه‌ام نیز حس دارد (هنوز کاشت ایمپلنت بیضه انجام نداده‌ام).

می‌توانم از طریق آلت تناسلی مردانه‌ام ادرار کنم. طبق برنامه کایسر، در مرحله اول جراحی افزایش طول پیشابراه انجام می‌شود و در مرحله دوم جراحی اتصال پیشابراه به آلت تناسلی مردانه صورت می‌گیرد.

تنها عارضه این عمل برایم ورم لنفی دست چپم است. از عمل جراحی‌ام بسیار راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Ali Salim به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://sftrans.org/salim

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/15/168/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved