1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط تیم جراحی Dr. Bernhard Liedl در مونیخ آلمان + تصاویر

مترجم: سعید.ش

عمل فالوپلاستی ساعد دست توسط تیم Dr. Liedl در مونیخ آلمان انجام دادم. هفته پیش کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام را تتو کردم. تتو کلاهک آلت تناسلی مردانه را پس از گذشت شش ماه از آخرین مرحله جراحی فالوپلاستی (کاشت ایمپلنت بادی) انجام دادم. جراحی فالوپلاستی اصلی که طی آن ساخت آلت تناسلی مردانه صورت گرفت را سال 2016 انجام داده بودم.

کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام را از پوست خودم درست کردند و ایمپلنت سیلیکنی نیست. حالت درخشانی که دارد نیز احتمالا بدلیل فلش دوربین است. Andy Engel تتوآرتیستی در مارک‌اشتفل آلمان است که تتو کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام را نزد وی انجام دادم.

من تتوهای زیادی روی بدنم دارم و به درد تتو عادت دارم. به نظر من تحمل درد تتو برای مدت کوتاه، به خوشحالی مادام‌العمر از نتیجه تتو می‌ارزد. تتو کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام نیز درد داشت، اما خوب عمل جراحی هم درد دارد و این که ارزشش را داشت. می‌شود قبل از تتو، پوست را با لوسیون مخصوصی بیحس کرد، اما این کار پوست را نازک می‌کند و در نتیجه پوست به خوبی رنگ نمی‌گیرد.

من صرف‌نظر از تتو، هشت عمل جراحی را پشت سر گذاشتم تا نتیجه جراحی‌ام به این صورتی که می‌بینید در آمد. من با عوارض بسیاری مواجه شدم، اما الان می‌توانم بدون هیچ مشکلی از طریق آلت تناسلی مردانه‌ام ادرار کنم و همینطور می‌توانم رابطه جنسی برقرار کنم. پوست آلت تناسلی مردانه‌ام خیلی حساس نیست، اما در عمق آلتم حس زیادی دارم. کلیتوریس را نیز درون آلت تناسلی مردانه قرار دادند.

اولین عملی که انجام دادم متودیوپلاستی بود تا برای انجام عمل فالوپلاستی آماده شوم. من در کشور آلمان زندگی می‌کنم و اینجا بیمه هزینه همه‌چیز به جز تتو را پوشش می‌دهد.

طول آلت تناسلی مردانه‌ام 4 اینچ (10.16 سانتی‌متر) است و بلندتر از این نمی‌خواستم. کاشت پینایل ایمپلنت بادی مدل AMS 700 نیز انجام داده‌ام. روی ناحیه اهداکننده ساعد دستم نیز اسکار شکل گرفته بود، اما الان آن ناحیه را نیز تتو کرده‌ام و اسکارها پنهان شده‌اند. اسکار افقی روی شکمم به این دلیل ایجاد شده که برای پوشاندن ساعد دست، یک نوار بسیار باریک پوست از شکمم برداشتند.

کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام را با تکنیک همیشگی ساختند، به این صورت که دور آلت تناسلی مردانه‌ام را برش زدند و پوست را به شکل کلاهک در آوردند. فاصله‌ای که ایجاد شده بود نیز با پوستی که از جای دیگری از بدنم برداشته بودند پوشاندند. من خیلی خوش‌شانس بودم که عمل جراحی‌ام را یکی از اعضای مجرب تیم جراحی (Dr. Merz) انجام دادند؛ بعلاوه بدلیل ترمیم عوارض قبلی که پیش آمده بود، سوراخ نوک آلت تناسلی مردانه‌ام که برای ادرار کردن ایجاد کرده بودند از حالت دایره‌ای‌شکل خارج شده بود، با این حال ظاهر کلاهک به همین شکلی که الآن است طبیعی‌تر است.

متاسفانه اطلاعی ندارم که هزینه عمل بدون بیمه چقدر می‌شود. من شهروند آلمان هستم و بیمه تمام هزینه‌ها را پوشش می‌دهد. دوره ریکاوری من به‌خصوص پس از کاشت ایمپلنت بادی نسبتا طولانی بود. در مجموع هشت عمل جراحی پایین‌تنه را پشت سر گذاشتم. سالها طول کشید تا توانستم این نتیجه جراحی را بدست آورم. سایز آلت تناسلی مردانه به ساعد دست شما بستگی دارد و پزشکان معمولا از «الگوی» یکسانی استفاده می‌کنند. من می‌خواستم طول آلت تناسلی مردانه‌ام در حد متوسط باشد، و از آنها درخواست کردم که کمی پایین‌تر از مچ دستم را برش بزنند.

پس از عمل کاشت ایمپلنت بادی سه ماه صبر کردم و بعد رابطه جنسی برقرار کردم، چرا که نمی‌خواستم هیچگونه مشکلی پیش آید. من در دوره بهبودی با مشکلات جدی مواجه شدم، چرا که پینایل ایمپلنت بسیار نزدیک به سطح پوست قرار داشت. به لطف پمپ می‌توانم حس زیادی را در آلت تناسلی مردانه‌ام احساس کنم و موقع برقراری رابطه جنسی می‌توانم ارگاسم شوم.

به‌طورکلی از نتیجه عمل جراحی‌ام نسبتا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Bernhard Liedl به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.ukmp.de/zentrum-rekonstruktive-urogenitalchirurgie/uebersicht.html

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/07/15/167/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved