1

تجربه جراحی متودیوپلاستی توسط Dr. Pierre Brassard در مونترال کانادا، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

دو هفته پیش جراحی متودیوپلاستی، افزایش طول پیشابراه، واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن)، و اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) توسط Dr. Pierre Brassard انجام دادم. عکسی که ارسال کردم مربوط به 4 روز پس از جراحی است.

🔻اطلاعاتی درمورد مشاوره با جراح/عمل جراحی:

لب‌های بزرگ و کوچک آلت تناسلی‌ام پوست کافی برای ساخت کیسه بیضه داشتند. هنوز کاشت ایمپلنت‌های بیضه را انجام نداده‌ام، این عمل 6 ماه دیگر صورت خواهد پذیرفت. در ابتدا کیسه بیضه بین پاهایم قرار می‌گرفت، اما با بهبودی بیشتر کیسه بیضه انعطاف پذیرتر شده است و امیدوارم با بهبودی بیشتر بتوانم آن را کمی جلوتر آورم. امروز عکس دیگری از نتیجه جراحی‌ام ارسال می کنم (تصویر مربوط به چهار هفته پس از جراحی است).

متاسفانه عکسی از قبل از عملم نگرفتم. من لاغر اندام هستم و آلت تناسلی‌ام پیش از جراحی حدود یک اینچ رشد کرده بود. پس از جراحی طول آلت مردانه‌ام کمی نسبت به قبل تغییر کرده و قطر آن دوبرابر شده است. اگر به عکس فوق نگاهی بیاندازید، دو برش در هر دو طرف آلت تناسلی مردانه‌ام می‌بینید که از نزدیک ناحیه شرمگاهی شروع شده و تا هر دو طرف آلت تناسلی مردانه‌ام امتداد یافته اند. پیش از عمل، لب‌های بزرگ آلت تناسلی‌ام بیشتر کلیتوریس (به جز سر آن) را پوشانده بود. جراح این پوست را پایین کشید و از آن برای ساخت کیسه بیضه استفاده کرد. جراح از پوست لب‌های کوچک نیز برای افزایش قطر آلت تناسلی مردانه استفاده کرد.

عمل جراحی از هر لحاظ عالی پیش رفت. کیسه بیضه‌ام خیلی ورم دارد، و مجموعا به مدت سه هفته نیز سوند ادراری خواهم داشت.

🔻اطلاعاتی درمورد Dr. Brassard:

ایشان ساکن مونترال کانادا هستند. در کل تجربه‌ای بسیار عالی داشتم! ایشان جراحی بسیار عالی و خوش‌برخورد هستند، به مراجعه‌کنندگان خود اهمیت می‌دهند و افراد ترنس را درک می‌کنند (مثلا ادبیات محترمانه‌ای برای افراد ترنس به کار می‌برند و …).

پس از جراحی تقریبا یک هفته در خانه ریکاوری واقع در کلینیک جراح اقامت داشتم. کادر آنجا مراقب، محترم و خوش‌برخورد بودند.

🔻در آینده:

حدود شش ماه دیگر کاشت ایمپلنت‌های بیضه را نیز انجام خواهم داد.

از نتیجه جراحی‌ام رضایت دارم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Pierre Brassard به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
https://www.grsmontreal.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/05/29/160/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved