1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با استفاده از پوست مصنوعی اینتگرا جهت ترمیم اسکار ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در پورتلند اورگن – ایالات متحده، ژانویه 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست را توسط Dr. Jens Berli در بیمارستان دانشگاه علوم و بهداشت اورگن انجام دادم؛ این تصاویر مربوط به ماه اول پس از جراحی هستند. تجربه خوبی از اقامت در بیمارستان پس از جراحی داشتم. کادر پرستاری عالی بودند. دکتر برلی فوق‌العاده است! ترجیح دادم سه هفته و نیم پس از مرحله اول جراحی، عمل دیگری را نیز پشت سر بگذارم تا بتوانم از اینتگرا روی ساعد دست اهداکننده‌ام استفاده کنم.

پس از [برداشت] گرافت پوستی از ران پایم (سه هفته و نیم پس از جراحی) دچار عفونت شدم. همچنین نسبت به هر چیزی که همراه با درین مکش‌کننده روی ساعد دستم (wound vac) قرار داده شده بود حساسیت نشان دادم، چرا که وقتی که wound vac برداشته شد، ساعد دستم بسیار قرمز و خارش‌دار شده بود.

موقعی که برای جراحی به اتاق عمل می‌رفتم و وقتی بعد از عمل به‌هوش آمدم همسرم در کنارم بود و هر روز مرا در بیمارستان ملاقات می‌کرد. همسرم بدلیل شرایط خانوادگی و حیوانات خانگی که داشتیم نمی‌توانست تمام‌وقت در بیمارستان بماند، بعلاوه من نیز از او نمی‌خواستم و نیازی هم نبود که او کل هفته را آنجا بماند.

این تصاویر مربوط به دو ماه پس از مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Jens Berli در بیمارستان دانشگاه علوم و بهداشت پورتلند، اورگن هستند. یک عکس از ساعد دست اهداکننده‌ام قرار دادم که درست پس از برداشتن درین wound vac ( که می‌شود حدود پنج هفته پس از اولین مرحله جراحی و یک هفته پس از پوشاندن ساعد دستم با گرافت پوستی) گرفته شده است. بقیه عکس‌هایی که از ساعد دستم قرار دادم مربوط به حدود سه هفته بعد (اواخر دومین ماه پس از جراحی) می‌شود که رو به بهبودی بودم.

این تصاویر مربوط به سه ماه پس از مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط دکتر Berli هستند.

🔻حس آلت تناسلی مردانه
در پایه آلت تناسلی مردانه‌ام قدری حس جنسی ایجاد شده است و وقتی که سمت راست زیر آلت تناسلی مردانه‌ام را فشار می‌دهم نیز تاحدودی آنجا را حس می‌کنم. بیشتر از نوع حس «سوزن سوزن شدن» است و نشان می‌دهد که عصب‌ها به آرامی اما با اطمینان رو به رشد هستند. با خودارضایی کردن و فشار را روی استخوان لگنی انداختن می‌توانم ارگاسم شوم، و حس جنسی بیشتر از پایه آلت تناسلی مردانه‌ام (نزدیک کلیتوریس) نشأت می‌گیرد. امیدوارم همینطور که حس جنسی بیشتر و بیشتر می‌شود، روزی بتوانم این «حس خوب» را زیر و روی آلت تناسلی مردانه‌ام نیز احساس کنم. هنوز خیلی زود است و حس جنسی‌ام به تازگی دارد باز می‌گردد، با این حال امیدوارم چهار ستاره/از پنج ستاره‌ای که به حس جنسی داده‌ام، تا چند ماه آینده به پنج ستاره تبدیل گردد.

🔻رابطه جنسی
با دو بار پیچیدن نوار چسب Coban به دور آلت تناسلی مردانه‌ام و سپس کشیدن کاندوم روی آن، می‌توانم با همسرم رابطه جنسی دخول واژینال داشته باشم. شگفت‌انگیز است! و حتی با وجود این که آلت تناسلی مردانه‌ام (فعلا) حس زیادی ندارد، برقراری رابطه جنسی به روشی که همیشه تصور آن را داشتم بسیار عالی و رضایت‌بخش است. پینس اکستندر «Adam’s extension» را نیز از وبسایت Adam And Eve خریداری و امتحان کردیم، اما احساس می‌کردم که برای آلت تناسلی مردانه‌ام بسیار تنگ است، و از این که بخواهم آن را برای مدت طولانی بپوشم مضطرب می‌شدم، به همین دلیل در بیشتر مواقع از همان روش نوار coban و کاندوم استفاده می‌کنیم.

🔻مراحل بعدی
برنامه دارم در ماه جولای سال 2019 مرحله دوم جراحی فالوپلاستی را انجام دهم. در این مرحله پیشابراهم را به مثانه متصل می‌کنند، گلنزپلاستی (ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه)، واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن)، و اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه) را به انجام می‌رسانند. من از تصور ایستاده ادرار کردن به وجد می‌آیم.

🔻سایز
طول آلت تناسلی مردانه‌ام فکر می‌کنم بخاطر سنم (حدودا 40 ساله هستم) و همینطور تاثیر جاذبه زمین کمی افزایش داشته است. الان دورتادور آلت تناسلی مردانه‌ام 4.25 اینچ (~ 10.79 سانتی‌متر) و طول آن 4.75 اینچ (~ 12 سانتی‌متر) است، که برای من و همسرم فوق‌العاده است. پس از کاشت پینایل ایمپلنت در آینده، آلت تناسلی مردانه‌ام کمی قطورتر خواهد شد که اشکالی ندارد، اما واقعا نمی‌خواهم طول آلت تناسلی مردانه‌ام از 5.25 اینچ (~ 13.33 سانتی‌متر) فراتر رود چرا که همین الان نیز گاهی اوقات تنظیم کردن آن در لباس زیر دشوار است و اگر مراقب نباشم و بی‌مهابا بنشینم ممکن است آلت تناسلی مردانه‌ام را له کنم و به آن آسیب برسانم. لازم به ذکر است قد من پنج فیت و چهار اینچ (~ 162.5 سانتی‌متر) و وزنم 150 پوند (68 کیلوگرم) است.

🔻ساعد دست و ران پا
هر دو به خوبی رو به بهبودی هستند. من کاردرمانی را پشت سر گذاشتم و گستره حرکت دستم به حد طبیعی خود بازگشته است (هر چند هنوز خم و راست کردن آن مشکل است). روی هر دو اسکار (جای برش) کره کاکائو Palmer استعمال می‌کنم و هر موقع که دستم درد داشته باشد از CBD cream برای تسکین درد بهره می‌جویم. برای محو شدن اسکار ساعد دستم از ورقه و نوار سیلیکنی نیز استفاده می‌کنم.

از نتیجه جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Jens Berli به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.transhealthcare.org/jens-berli/

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/05/29/158/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved