1

تجربه مرحله اول و دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Rachel Bluebond-langner در ایالات متحده + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست را توسط Dr. Blubond-Langner و Dr. Levine در نوامبر سال 2018 در دانشگاه نیویورک انجام دادم. در مرحله اول جراحی، ساخت آلت تناسلی مردانه و ساخت کیسه بیضه صورت پذیرفت.

مرحله دوم جراحی فالوپلاستی ساعد دست را که طی آن گلنزپلاستی (ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه) و واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن) انجام پذیرفت، توسط Dr. Blubond-Langner و Dr. Zhao در اواخر فوریه سال 2019 انجام دادم. در مرحله آخر جراحی نیز کاشت پینایل ایمپلنت و ایمپلنت بیضه صورت خواهد گرفت که البته هنوز تاریخی برای انجام این مرحله تعیین نکرده ایم.

این تصاویر همه مربوط به حدود یک ماه پس از مرحله دوم جراحی هستند. هنوز رو به بهبودی هستم و ناحیه تناسلی‌ام کمی متورم است.

از پیشروی روند بهبودی‌ام از هر لحاظ راضی ام. Dr. Bluebond جراحی تخلیه سینه مرا نیز انجام داده بودند، و جزئی‌نگری ایشان و این که حتی با وجود این که سرشان به‌طرز باورنکردنی شلوغ است، چقدر مراقب هستند و اهمیت می‌دهند، همیشه مرا تحت تاثیر قرار می‌دهد. مطمئن هستم اگر هر مسئله‌ای برایم پیش آید که نیاز به ترمیم داشته باشد، ایشان آن را ترمیم خواهند نمود و احتمالا حتی قبل از این که من در این رابطه با ایشان صحبت کنم نیز، خودشان زودتر به این موضوع اشاره خواهند کرد. Dr. Zhao و Dr. Levine و همینطور Nathan (پرستار دکتر Bluebond) و Kevin (پرستاری که به عنوان رابط افراد LGBTQ با تیم جراحی همکاری می‌کند) نیز شگفت‌انگیز هستند.

من به انتخاب خودم جراحی افزایش طول پیشابراه را انجام نداده ام و از پشت کیسه بیضه‌ام ادرار می‌کنم. طی مرحله دوم جراحی، جراحان پیشابراهم را حدود یک سانتی‌متر بالاتر آوردند تا بتوانند واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن) را به درستی انجام دهند. تیم جراحی بسیار مصمم بودند جراحی افزایش طول پیشابراه را انجام دهند و از پس آن برمی‌آمدند، اما نشسته ادرار کردن ملال جنسیتی‌ام را تشدید نمی‌کرد و این که می‌خواستم از عوارض احتمالی عمل افزایش طول پیشابراه جلوگیری کنم.

پس از هر کدام از مراحل جراحی با هیچ عارضه جدی مواجه نشدم. پس از مرحله اول جراحی کمی با ایستادن مشکل داشتم، چرا که تا چند روز پس از جراحی باید به حالت درازکش روی کمر می‌خوابیدم. همچنین پس از هر دو مرحله جراحی، وقتی که سوند کشیده شد برای ادرار کردن با مشکل مواجه شدم، که این مشکل در اثر واکنش بدنم به بیهوشی و سوند ایجاد شده بود. پس از مرحله اول جراحی نیز، زیر پایه آلت تناسلی مردانه‌ام حفره‌ای کوچک ایجاد شده بود که با استعمال نیترات نقره بسته شد. همینطور پس از مرحله دوم جراحی نیز، چند حفره در جاهای مختلف ایجاد شد. بدنم واکنش خوبی نسبت به بخیه‌ها نشان نمی‌دهد، هر چند آزاردهنده، اما مسئله بزرگی نیست و حال نیز همه چیز به خوبی رو به‌ بهبودی است.

در مورد ساعد دستم؛ وقتی وزنه بلند می‌کنم یا اگر دمای محیط تغییرات ناگهانی داشته باشد، ساعد دستم قدری ورم می‌کند. دست/ساعد دستم هیچ مشکلی ندارد، فقط تمرین شنای سوئدی کمی برایم ناراحت‌کننده است. جراح پوست، چربی، عصب و عروق را از ساعد دست گرفتند و با آن آلت تناسلی مردانه ساختند. از ران پایم نیز گرافت پوستی نازک‌تری برداشتند و ساعد دستم را (که گرافت پوستی تمام ضخامتی برای ساخت آلت از آن برداشته بودند) با آن پوشاندند.

من جثه کوچکی دارم و به همین دلیل آلت تناسلی مردانه‌ام نیز کوچک است، و از داشتن آن خوشحال و راضی هستم. مایل نیستم اندازه دقیق آلت تناسلی مردانه‌ام را بیان کنم.

حس جنسی نسبتا عالی و از نتیجه جراحی خود کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Rachel Bluebond-langner به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://nyulangone.org/doctors/1902867393/rachel-bluebond-langner

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/05/29/157/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved