1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Jens Berli در ایالات متحده، دسامبر 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا (فقط ساخت آلت تناسلی مردانه) را در تاریخ 3 دسامبر 2018 توسط دکتر Berli در دانشگاه علوم و بهداشت اورگن (OHSU) انجام دادم. از نتیجه جراحی ام بسیار خوشحال هستم، به خصوص این که بزنم به تخته، در روند بهبودی آلت تناسلی مردانه ام هیچ مسئله‌ای پیش نیامد. دکتر فرمودند ظاهر آلت تناسلی مردانه ام عالی است و این که توصیه می‌کنند آلت مردانه طی مرحله دوم جراحی کمی فرم‌دهی شود.

ناحیه اهداکننده با عوارض بسیاری مواجه شد. بدنم نسبت به بخیه‌ها واکنش منفی نشان داد، و پوست اطراف بخیه‌ها متورم شد. قسمتی از وسط [گرافت پوستی که روی ناحیه اهداکننده را پوشانده است] به دلایلی نگرفته است؛ مدتی به طول می‌انجامد تا بسته شود که یکی از دلایل این مسئله وجود بخیه در این قسمت است. هر موقع که بخیه‌ها خارج می‌شوند، دردم به‌سرعت تسکین می‌یابد.

در اوایل دوره ریکاوری درد شدیدی را متحمل شدم و شرایط خیلی سختی داشتم، تنها در هفته هفتم پس از جراحی بود که آسوده شدم. عفونت، علت اصلی درد بود. یک هفته پس از این که از بیمارستان مرخص شدم و به خانه بازگشتم، دچار عفونت استاف شدم. انتی‌بیوتیک مصرف کردم، عفونت مجددا عود کرد، و مجبور شدم نوع انتی‌بیوتیک مصرفی خود را تغییر دهم. زیر لبه‌های عفونی مایع جمع شده و متورم شده بود، به همین دلیل [جراح] بخشی از آن را برش زد تا مایع خارج شود. مجددا ورم کرد، به‌طوری‌که این بار جراحم در کلینیک بخش زیادی از زخم را باز و آن را تمیز کرد. این کمک بسیاری به من کرد، و حال این ناحیه به خوبی رو به بهبودی است.

دوره ریکاوری واقعا سخت گذشت، می‌دانستم که نمی‌توانم سختی دوره ریکاوری را پیش از جراحی تصور کنم، و درست فکر می‌کردم. تجربه‌ای که داشتم بسیار سخت‌تر و دشوارتر از آنچه بود که می‌اندیشیدم! اما الان به دنیای واقعی بازگشتم و حالم کم‌کم دارد بهتر می‌شود.

نتیجه تست پینچ ران پایم حدود 0.4 اینچ (~ یک سانتی‌متر) بود. البته قبلا چیزی حدود 1.3 اینچ (~ 3.3 سانتی‌متر) بود، و واقعا خوشحالم از این که توانستم قبل از عمل وزن خود را کاهش دهم! دکتر Berli با مراجعه‌کنندگان خویش به‌مرور زمان گرم و صمیمی می‌شوند؛ ایشان را دوست دارم، به‌خصوص برای این که بسیار صادق هستند. شیوه برخورد و پذیرش ایشان و رزیدنت‌هایشان فوق‌العاده گرم و صمیمانه است.

ساعد دست‌هایم نسبتا لاغر است (احتمالا از روی عکس متوجه آن می‌شوید)، به همین دلیل می‌دانستم که نتیجه فالوپلاستی ساعد دست مرا راضی نخواهد کرد، با این حال بسیار خوش شانس بودم که تا حد زیادی دقیقا آنچه که می‌خواستم و فکر می‌کردم به بدنم می‌آید را بدست آوردم! دکتر Berli تقریبا همیشه فالوپلاستی ساعد دست را توصیه می‌کنند، اما اگر می‌دانید که چه می‌خواهید، روی حرف خود بایستید؛ ایشان نیز نهایت تلاش خود را می‌کنند تا شما خوشحال و راضی باشید.

من تصمیم گرفتم عمل افزایش طول پیشابراه را انجام ندهم، لذا از همان جای همیشگی ادرار می‌کنم. از سایز آلت تناسلی مردانه‌ام بسیار راضی و خوشحالم. اگر می‌توانید هر چه زودتر جلسه مشاوره‌ای با ایشان ترتیب دهید تا حدود یک سال دیگر برایتان نوبت بزنند.

بیشتر هزینه جراحی را بیمه پوشش داد و من فقط فرانشیز (کسرپذیر) را به مبلغ 6,250 دلار امریکا پرداخت کردم. از نتیجه جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

🔻توضیحات مربوط به تصاویر:

🔹تصویر اول: ناحیه اهداکننده فالوپلاستی ران پا – بدلیل عود مجدد عفونت استاف (اکنون برطرف شده است) روند بهبودی بیش از شش هفته به طول انجامید.

🔸تصویر دوم: ناحیه اهداکننده فالوپلاستی ران پا – بدلیل عود مجدد عفونت استاف (اکنون برطرف شده است) روند بهبودی بیش از شش هفته به طول انجامید.

🔹تصویر سوم: ده روز پس از جراحی – آلت تناسلی مردانه را بالا نگه داشته ام (تصویر سمت چپ). بخاطر ناحیه اهداکننده ران پا نمی‌توانم صاف بایستم (تصویر سمت‌ راست).

🔸تصویر چهارم: سه هفته و نیم پس از جراحی – اجازه دارم آلت تناسلی مردانه‌ام را آویزان بگذارم، هنوز شب ها آلت تناسلی مردانه‌ام را بالا نگه می‌دارم (تصویر سمت چپ). ایستاده ام و به ظاهر خود با آلت تناسلی مردانه جدیدم عشق می‌ورزم (تصویر سمت راست).

🔹تصویر پنجم: هشت هفته پس از جراحی – اکنون طول آلت تناسلی مردانه‌ام حدود 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر) و قطر آن 5-6 اینچ (12.7 – 15.24 سانتی‌متر) است (هنوز ورم دارد). نتیجه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ران پا (فقط ساخت بدنه آلت تناسلی مردانه) توسط Dr. Berli در دانشگاه علوم و بهداشت اورگن (OHSU)

🔸تصویر ششم

🔹تصویر هفتم: نتیجه تست پینچ قبل از عمل در حدود 0.4 اینچ (~ یک سانتی‌متر) است.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Jens Berli به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.ohsu.edu/providers/jens-u-berli/FD14F4C0498E42D98727E04A2CC33E02

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/04/21/153/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved