1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Rachel Bluebond-langner در ایالات متحده، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست شامل ساخت آلت تناسلی مردانه و پیوند عصب را در تاریخ 31 آگست 2018، و مرحله دوم جراحی شامل ساخت کیسه بیضه، ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه، افزایش طول پیشابراه، و واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن) را در تاریخ 14 دسامبر 2018 انجام دادم.

هزینه جراحی ام با بیمه Pennsylvania BCBS PPO plan به مقدار 1500 دلار امریکا شد.

پس از مرحله اول جراحی هیچ عوارضی نداشتم، اما پس از مرحله دوم جراحی دچار تنگی مجرای ادرار شدم. دکتر Zhao پس از گذشت حدود یک ماه از مرحله دوم جراحی، تنگی مجرای ادرار را ترمیم نمود و از آن موقع تا بحال مشکل دیگری نداشته ام.

از نظر من دکتر Rachel و دکتر Zhao یکی از بهترین تیم‌ها هستند. آنها از من مراقبت فوق‌العاده‌ای به‌عمل آوردند، همواره بسیار مهربان و در کار خود متخصص بودند. دکتر Rachel مسئولیت‌پذیرترین و بادرک و توجه‌ترین دکتری هستند که تا به‌حال دیده ام. بیمارستان فضای زیبایی دارد، از اتاق‌های بیمارستان نمای پنج ستاره‌ای از افق شهر نیویورک به چشم می‌خورد و در اتاق‌ها بزرگترین تلویزیون‌هایی که تا به حال دیده‌ام قرار دارد. تقریبا تمام پرستاران فوق‌العاده، و بسیار پذیرای افراد ترنس بودند.

حس آلت تناسلی مردانه ام رضایت‌بخش است، مدتی به طول می‌انجامد تا حس در آلت ایجاد شود. حدود هفت ماه از جراحی ام می‌گذرد و سمت چپ بالای آلت تناسلی مردانه ام حس دارد؛ کمابیش در بقیه جاهای آلت تناسلی مردانه ام نیز حس دارم، و تقریبا در بیشتر جاهای آلت تناسلی مردانه ام می‌توانم سرما را احساس کنم. حس آلت تناسلی مردانه تا سال بعد یا حتی پس از آن به‌مرور زمان ایجاد می‌شود. طی عمل جراحی که پشت سر گذاشتم، کلیتوریس [در پایه آلت تناسلی مردانه] دفن نشد و روی کیسه بیضه ام قرار دارد.

اسکار (جای زخم) ساعد دستم ظاهر خوبی دارد و گرافت پوستی که روی ساعد دستم قرار داده شده، اسکار را کاملا پوشانده است. قابلیت تحرک و حس ساعد دستم تقریبا به حالت طبیعی خود بازگشته است و با آن هیچ مسئله‌ای ندارم.

شش ماه بعد از جلسه مشاوره با جراح، عمل جراحی ام انجام شد. طول آلت تناسلی مردانه‌تان را نیز خودتان می توانید انتخاب کنید. من خواستم طول آلت تناسلی مردانه‌ام 6 اینچ (~ 15.2 سانتی متر) باشد، و جراحان نیز تا جایی که می‌توانستند از ساعد دست اهداکننده‌ام بافت برداشتند، و در نهایت طول آلت تناسلی مردانه‌ام 5 اینچ (12.7 سانتی‌متر) شد. به‌مرور زمان و با پیشروی روند بهبودی‌ام، طول آلت تناسلی مردانه‌ام به 4.5 اینچ (~ 11.4 سانتی‌متر) کاهش پیدا کرد. من دیگر نمی‌توانم شورت باکسر بپوشم، مجبورم شورت باکسر گشاد یا شورت دیگری بپوشم چرا که با پوشیدن این شورت‌ها، اسکار زیر آلت تناسلی مردانه‌ام به‌مرور زمان جمع می‌شود و آلت تناسلی مردانه‌ام حالت خمیده پیدا می‌کند.

حذف موها را فقط به مدت شش ماه قبل از جراحی انجام دادم، چرا که قسمتی که برای ساخت پیشابراه مورد استفاده قرار می‌گرفت بدون مو بود، اما ای‌کاش به مدت یک سال انجام داده بودم. کمی از موهایم مجددا رشد کرده که مجبورم آنها را اصلاح کنم.

دکتر Rachel ساخت کیسه بیضه را به روش V-Y انجام می‌دهند، و کیسه بیضه را جلو می‌آورند تا بین پاها قرار نگیرد. با این حال بشخصه فکر می‌کنم شاید نیاز باشد کیسه بیضه‌ام را کمی جلوتر آورم.

به زودی جراحی ترمیمی کلاهک آلت تناسلی مردانه را انجام می‌دهم چرا که تخت شده است، و اگر مشکل دیگری برای پیشابراهم پیش نیاید، کاشت ایمپلنت‌های بیضه و پینایل ایمپلنت نیمه‌سخت را نیز 9-12 ماه آینده انجام خواهم داد. همچنین قصد دارم تتو پزشکی انجام دهم تا رنگ آلت تناسلی مردانه‌ام طبیعی گردد. این تیم جراحی را بسیار توصیه می‌کنم، آنها به من آلت تناسلی مردانه‌ای بخشیدند که از داشتن آن بسیار خوشحالم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Rachel Bluebond-langner به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://nyulangone.org/doctors/1902867393/rachel-bluebond-langner

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/04/18/149/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved