1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Philip Ruben در کشور انگلیس، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

تصویر ساعد دست مربوط به شش ماه پس از مرحله اول جراحی فالوپلاستی می‌باشد. در عکس دوم، قسمتی از ساعد دستم که قرمز رنگ به‌نظر می‌رسد مدتی به طول انجامید تا بهبود پیدا کند، این قسمت پس از افتادن بانداژ کاملا سیاه‌رنگ بود و جراح فرمودند که کمی از گرافت از بین رفته است، اما خوشبختانه بسیار بهتر از آنچه که فکر می‌کردم بهبود یافت.

من دیابت نوع یک دارم. دستم هنوز کمی ورم دارد، با این حال فاصله بین لبه‌های گرافت پوستی و ناحیه اهداکننده بسیار کمتر از آنچه بود که خود را برای آن آماده کرده بودم.

دکتر Ruben جراحی عالی و بسیار صادق هستند، و هر موقع از ایشان یا دکتر Christopher سوال می‌پرسیدم یا نگرانی‌هایی داشتم به من پاسخ می‌دادند و وقتی در بیمارستان بودم روند بهبودی ام را بررسی می‌کردند.

هماتوم (تجمع خون در بافت) و از بین رفتن کمی از گرافت از جمله عوارضی بودند که با آن مواجه شدم. از نتیجه جراحی خود کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Philip Ruben به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.andrology.co.uk/about-the-team

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/04/18/147/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved