1

تجربه جراحی فالوپلاستی ران پا توسط Dr. Hüsamettin Top در کشور ترکیه، دسامبر 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

در تاریخ 10 دسامبر، مرحله اول جراحی فالوپلاستی را پشت سر گذاشتم. در مرحله اول فقط ساخت آلت تناسلی مردانه انجام پذیرفت. جراحم دکتر Hüsamettin Top از کشور ترکیه است. مرحله دوم جراحی ام (شامل افزایش طول پیشابراه، ساخت کیسه بیضه، ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه و پیوند عصب) اواخر ماه جاری در تاریخ 16 آپریل 2019 انجام می‌پذیرد. طول آلت تناسلی مردانه ام 6.3 اینچ (16 سانتی‌متر) و قطر آن 6.1 اینچ (~ 15.5 سانتی‌متر) است. طول آلت تناسلی مردانه‌ام را خود دکتر انتخاب کردند و من نیز با آن موافقت کردم. از نتیجه جراحی خود کاملا راضی هستم.

هزینه عمل جراحی‌ام 3800 دلار شد. حذف مو پیش از عمل، برای عمل ساخت پیشابراه بسیار حیاتی است تا عوارضی پیش نیاید؛ اگر فردی بسیار پرمو باشد نیز ریسک عوارض این عمل بالاتر خواهد بود.

✳️آپدیت:

مرحله دوم جراحی فالوپلاستی شامل افزایش طول پیشابراه با استفاده از بافت لب‌های کوچک آلت تناسلی زنانه (این عمل برای نخستین بار در کشور ترکیه روی من انجام شده است)، همراه با ساخت کیسه بیضه با استفاده از لب‌های بزرگ آلت تناسلی زنانه را پشت سر گذاشتم. فعلا کاشت پینایل ایمپلنت را انجام نداده ام و آن را نیز در مرحله سوم (آخرین مرحله) جراحی فالوپلاستی انجام خواهم داد. تا سه هفته پس از جراحی سوند خواهم داشت و فعلا درد دارم و ناحیه عمل متورم و پانسمان شده است.

برای حس جنسی، کلیتوریس زیر آلت تناسلی مردانه‌ام قرار داده شده است. فعلا برای ایجاد حس جنسی در آلت تناسلی مردانه‌ام خیلی زود است؛ از لحاظ علمی عصب‌ها روزانه به اندازه نیم میلیمتر رشد می‌کنند. با این حال حس لامسه پس از مرحله اول جراحی که چهار ماه و نیم پیش پشت سر گذاشتم در بعضی از قسمت‌های آلت تناسلی مردانه‌ام ایجاد شده و سرما/گرما را حس می‌کنم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Hüsamettin Top به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://drhtop.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/04/18/146/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved