1

تجربه جراحی فالوپلاستی شکم توسط Dr. Lucas Lesta در کوردوبا – آرژانتین، سپتامبر 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی فالوپلاستی شکم و هیسترکتومی کامل (تخلیه رحم و تخمدان‌ها) را توسط Dr. Lesta در تاریخ 14 سپتامبر در شهر کوردوبا کشور آرژانتین انجام دادم. ایشان جراح میکروسکوپی و جراح پلاستیک هستند. می‌توانید از طریق آدرس ایمیل زیر با ایشان در تماس باشید.
lucaslesta@gmail.com

یک هفته پس از جراحی عارضه‌ای برایم پیش آمد، برش شکمم باز شد و باید دوباره عمل می‌شدم تا از نو بخیه شود. به‌جز این مورد، دوره ریکاوری عالی بود و از نتیجه جراحی‌ام خوشحالم. هنوز جراحی کاشت پینایل ایمپلنت را انجام نداده ام.

همان موقع که برش شکمم باز شده بود و باید دوباره عمل می‌شدم، جراحی ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام را نیز پشت سر گذاشتم که البته کمی نیاز به ترمیم و اصلاح دارد، با این حال بسیار خوشحالم. عکس‌هایی که مشاهده می کنید درست بعد از این عمل گرفته شده است. الان کمی تغییر کرده است. بعدا تصاویر بیشتری ارسال می‌کنم. روند بهبودی به‌خوبی پیش می‌رود و حس دارد کم‌کم بازمی‌گردد. بسیار خوشحالم.

من جراحی ساخت پیشاب‌راه را انجام ندادم، ناحیه تناسلی سابق و کلیتوریس طی عمل جراحی دست نخورده باقی ماند چرا که ترجیح دادم همانطور که هست بماند. من نمیخواستم حس جنسی‌ام را از دست بدهم. باید به این نکته دقت داشت که هر برش جراحی روی حس تاثیر می‌گذارد و جراحی ساخت پیشاب‌راه نیز در 90% مواقع با عوارضی همراه است.

از نتیجه جراحی‌ام واقعا راضی هستم. قصد دارم جراحی کاشت پینایل ایمپلنت را طی چند ماه آتی انجام دهم.

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/03/12/141/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved