1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Mang Chen، Dr. Bauback Safa و Dr. Andrew Watt در سن فرنسیسکو ایالات متحده، سال 2018 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی فالوپلاستی ساعد دست همراه با واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن)، اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه)، و افزایش طول پیشاب‌راه توسط تیم جراحی متشکل از جراحان Chen، Watt و Safa در سن فرنسکسیکو، کالیفرنیا انجام دادم. بسیار خوشحال هستم … البته شاید با یک اینچ طول بیشتر خوشحال‌تر نیز بشوم. البته آلت تناسلی مردانه‌ام دقیقا همان چیزی است که می‌خواستم. طول آلت تناسلی مردانه‌ام 4.25 اینچ (~ 10.8 سانتی‌متر) و قطر آن 4.5 اینچ (~ 11.4 سانتی‌متر) است. من جثه کوچکی دارم و این سایز کاملا متناسب با اندام من است. قطر ساعد دستم نیز 6.5 اینچ (~ 16.5 سانتی‌متر) است.

به دلایل شخصی تا به حال با آلت تناسلی مردانه‌ام دخول جنسی انجام نداده ام. به راحتی می‌توانم خودارضایی کنم. حدود 60 روز پس از جراحی، حس جنسی در پهلوی پایه آلت تناسلی مردانه‌ام ایجاد شد. تمرینات توانبخشی گسترده‌ای روی دستم انجام دادم و به همین دلیل می‌توانم دستم را به هر جهت حرکت دهم و ساعد دستم هیچگونه مشکلی به جز اسکار جراحی ندارد. تصمیم دارم برای مرحله دوم جراحی که شامل جراحی کاشت پینایل ایمپلنت و پروتز بیضه می‌شود، به دکتر Chen مراجعه کنم.

دکتر Chen و تیم Buncke Clinic فوق‌العاده هستند! فکر می‌کنم دکتر Watt ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام را انجام دادند. من تا مدتی این را نمی‌دانستم، اما دکتر Watt, Safa, و Chen هریک می‌توانند ساخت کلاهک را انجام دهند و نمی‌دانم فکر می‌کنم شاید به این بستگی داشته باشد که کدامیک آن روز مایل به انجام این جراحی باشند.

در تصاویر مشخص نیست، اما قسمتی از کلاهک آلت تناسلی مردانه‌ام کمی تخت شده است. فکر می‌کنم علت این مسئله این باشد که اسکار این طرف زودتر از اسکار طرف دیگر جدا شد. در عکس پنج روز بعد از جراحی مشخص است که زیر کلاهک، جایی که جراح برش زده و پوست را رو به بالا رول کرده، نسبتا خونی و برآمده است. این تبدیل به اسکاری ضخیم و خشک شد و بعد از مدتی افتاد. توصیه می‌کنم اسکارها را دستکاری نکنید و اجازه بدهید به خودی خود بهبود پیدا کنند. هر چه اسکار به مدت طولانی‌تری در یک طرف کلاهک باقی ماند، آن طرف بسیار بهتر بهبود پیدا کرد و شیار کلاهک در همان سمت عمیق‌تر [و زیباتر] شد.

همچنین فکر می‌کنم پوشیدن شورت Pouch (شورت کیسه‌دار) به جای شورت تنگ مردانه طی دوره بهبودی مفید است. هر موقع شورت غیرکیسه‌دار می‌پوشم و آلت تناسلی مردانه‌ام یک سمت ران پایم قرار می‌گیرد، تفاوت قابل توجهی در میزان تخت شدن یک سمت کلاهک آلت مردانه‌ام نسبت به سمت دیگر پدید می‌آید.

از این که نتیجه جراحی‌ام خوب از آب درآمده و همچنین از روند بهبودی‌ام بسیار خوشحال هستم. مهم‌ترین نکته این است که قبل از جراحی، طی دوره بهبودی و پس از آن از بدنتان مراقبت کنید.

قبل از جراحی، نتایج جراحی دکتر Chen را می‌دیدم که ظاهرشان مورد پسندم بود و از مراجعه کنندگان ایشان هیچ چیزی جز خوبی نشنیدم. ایشان طرف قرارداد بیمه Anthem BCBS نبود، با Buncke Clinic قرارداد بستند که طرف قرارداد بیمه من بود و بیمه تمامی هزینه‌های جراحی‌ام را پوشش داد. من نهایتا $5,000 از جیب خود پرداخت کردم. جراحان مبلغ $95,000 و بیمارستان نیز مبلغ $45,000 را برای بیمه صورتحساب کردند. شانس آوردم که برای کارفرمایی کار می‌کنم که [بیمه] هزینه‌های مربوط به افراد ترنس را پوشش می‌دهد. همچنین هزینه تعدادی از جلسات الکترولیزم نیز پوشش داده شد، اما به سختی. هزینه‌های جابه‌جایی، اقامت و … به مدت حدود یک ماه که باید در شهر نزدیک دکتر Chen بمانید را باید خودتان پرداخت کنید. هزینه اقامت از طریق وبسایت AirBnB از تمامی هزینه‌ها بیشتر بود.

از جمله عوارض جراحی‌ام، فیستول کوچکی زیر پایه آلت تناسلی مردانه‌ام بود که پس از یک هفته با استفاده از پانسمان عسل Medihoney بهبود یافت.

حس جنسی عالی است و از نتیجه جراحی خود کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Mang Chen و تیم Buncke Clinic به وبسایت‌های زیر مراجعه نمایید.
http://www.mangchenmd.com
https://www.buncke.org/team

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/03/12/140/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved