1

تجربه جراحی ارکیکتومی (تخلیه بیضه) توسط Dr. Aaron Grotas در نیویورک ایالات متحده، سال 2019 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

جراحی ارکیکتومی (تخلیه بیضه) خود را توسط Dr. Aaron Grotas انجام دادم و نمی‌خواستم کیسه بیضه خالی‌ام آویزان باشد.

جراحی ساده‌ای بود، طی حدود سه هفته بهبود یافتم و پس از این مدت قادر بودم به کارهای همیشگی‌ام بپردازم. یک ماه پس از جراحی هنوز کمی درد داشتم، و تعدادی بخیه نوک تیز داشتم که به آهستگی از پوست خارج می‌شدند. بعضی از آنها را خودم کشیدم.

اگر زمان به عقب بازمی‌گشت، به این جراح مراجعه نمی‌کردم. وی کار خود را بسیار سریع انجام می‌دهد و واقعا تلاش می‌کند کاری‌کند که مراجعه‌کنندگان مجبور شوند دوباره به وی رجوع کنند و بعد سریع سر و ته همه چیز را به‌هم می‌آورد. نمی‌دانم چطور بیان کنم، با ایشان راحت نبودم. ایشان مدام اصرار می‌کردند و می‌گفتند پوست کیسه بیضه را حذف نمی‌کنند، چرا که احتمال دارد روزی بخواهم واژینوپلاستی انجام دهم [و به پوست کیسه بیضه برای ساخت واژن نیاز پیدا کنم.] در پایان حق با او بود، اما قبل از عمل به او اعتراض کردم و او تسلیم خواسته من شد که از این بابت خوشحالم.

من حتی بعد از این جراحی که انجام دادم نیز می‌توانم جراحی واژینوپلاستی انجام دهم، و هم اکنون در انتظار پذیرش از طرف مطب دکتر Jess Ting هستم.

حس جنسی‌ام عالی است و از نتیجه جراحی‌ام نسبتا راضی ام.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Aaron Grotas به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
http://www.newyorkuro.com

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/03/12/139/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved