1

تجربه مرحله اول جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Maud Belanger در مونترال کانادا + تصویر

مترجم: سعید.ش

مرحله اول فالوپلاستی ساعد دست خود را توسط Dr. Belanger انجام دادم. از روی عکس نمی‌توان درباره آلت تناسلی مردانه‌ام نظر داد، اگر آن را از نزدیک ببینید فوق‌العاده است.

روی پایه آلت تناسلی مردانه‌ام مو دارم و اطراف ناحیه روشن را اصلاح کرده ام، به این دلیل که پزشک عمومی ام از نقره نیترات روی نقطه‌ای که بافت هایپرگرنولیشن رشد کرده بود (نزدیک سوراخ خروج ادرار) استعمال می‌کرد. لذا بیشتر موها را اصلاح کردم.

از نتیجه جراحی‌ام کاملا راضی هستم.

[گرنولیشن (Granulation): بخشی از پروسه بهبودی است که طی آن بافتی ناصاف و صورتی رنگ متشکل از بافت همبند و دسته‌ای از عروق خونی میکروسکوپی جدید در سطح زخم شکل می‌گیرد. بافت گرنولیشن معمولا در بستر زخم رشد می‌کند و ممکن است تقریبا تا هر اندازه‌ای زخم را اشغال کند. گرنولیشن زخم پروسه‌ای طبیعی و قابل پیش‌بینی است. /مترجم]

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Maud Belanger به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
https://www.grsmontreal.com

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/03/12/138/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved