1

ویدیو دستورالعمل Dr. Frank L. Stile درباره نحوه ماساژ ایمپلنت پستان پس از جراحی بزرگ کردن پستان

مترجم: سعید.ش

سلام؛ اگر در حال تماشای این ویدیو هستید، احتمالا یا دارید خود را برای جراحی بزرگ کردن پستان آماده می‌کنید، یا این که به‌تازگی جراحی کرده اید. مراقبت پیوسته و صحیح از پستان‌ها پس از جراحی به اندازه خود عمل جراحی حائز اهمیت است. من این ویدیو را منحصرا برای مراجعه‌کنندگان خودم تهیه کردم تا مطمئن باشم که نحوه ماساژ ایمپلنت پستان پس از جراحی بزرگ کردن پستان را به طور کامل و دقیق فراگرفته باشند.

ماساژ پستان را باید 5 روز بعد از جراحی آغاز کنید، مگر این که دستورالعمل متفاوتی را به اطلاعتان برسانیم. هر یک از پستان‌ها را با تکنیک‌هایی که در ادامه ویدیو نشان داده شده، باید به مدت دو دقیقه سه مرتبه در روز ماساژ دهید.

به مدت یک هفته، پستان چپ را با دست راست خود نگه داشته، و قسمت بالای پستان را با دست و سرانگشت‌های دست چپتان ماساژ می‌دهید. ماساژ پستان چپ را با حرکات دورانی عمقی از وسط سینه شروع می‌کنید و به سمت بیرون پستان ادامه می‌دهید.

همین تکنیک را برای پستان دیگر تکرار می‌کنید؛ به این صورت که پستان راست خود را با دست چپتان نگه می‌دارید، و قسمت بالای پستان را با دست و سرانگشت‌های دست راستتان ماساژ می‌دهید. دوباره ماساژ پستان راست را با حرکات دورانی عمقی از وسط سینه شروع می‌کنید و به سمت بیرون پستان ادامه می‌دهید.

در هفته دوم یا 14 روز پس از جراحی، تکنیک قبلی را تکرار می‌کنید؛ به این صورت که دوباره پستان چپ خود را با دست راستتان نگه می‌دارید و قسمت بالای پستان را با دست و سرانگشت‌های دست چپتان ماساژ می‌دهید. ماساژ پستان را با حرکات دورانی عمقی از وسط سینه شروع می‌کنید و به سمت بیرون پستان ادامه می‌دهید. سپس، با هر دو دست خود پستان چپ را به حالت ورز دادن خمیر ماساژ می‌دهید. ایمپلنت پستان را در جایگاه خود محکم از وسط و اطراف، رو به بالا و رو به پایین فشار می‌دهید.

همین تکنیک را برای پستان راست تکرار می‌کنید؛ به این صورت که دوباره پستان راست خود را با دست چپتان نگه می‌دارید و قسمت بالای پستان را با دست و سرانگشت‌های دست راستتان ماساژ می‌دهید. ماساژ پستان را با حرکات دورانی عمقی از وسط سینه شروع می‌کنید و به سمت بیرون پستان ادامه می‌دهید. سپس، دوباره با هر دو دست خود پستان راست را به حالت ورز دادن خمیر ماساژ می‌دهید. ایمپلنت پستان را در جایگاه خود محکم از وسط و اطراف، رو به بالا و رو به پایین فشار می‌دهید.

می‌توانید ساعتی را در ذهن خود مجسم کنید و ماساژ پستان را در جهت عقربه‌های ساعت انجام دهید تا مطمئن باشید که جایی را از قلم نینداخته و ماساژ پستان‌ها را به‌طور کامل انجام داده اید.

یک ماه پس از عمل، پستان‌هایتان را یک مرتبه در روز به مدت دو دقیقه ماساژ می‌دهید. به این صورت مطمئن می‌شوید که ایمپلنتی که در پستانتان قرار دارد حداکثر نرمی خود را حفظ می‌کند.

بسیاری از مراجعه‌کنندگان ترجیح می‌دهند پستان‌های خود را زیر دوش حمام و همزمان با معاینه پستان ماساژ دهند. اگر هر نوع تغییری در میزان سفتی یا شکل ظاهری پستان‌هایتان حس کردید، لطفا برای ارزیابی فالوآپ (پیگیری) با من تماس بگیرید.

امیدوارم این ویدیو برایتان مفید بوده باشد. در انتظار دیدارتان در جلسه معاینه آتی هستم. متشکرم.

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.drstile.com

Copyright © 2019 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved