1

تجربه جراحی فالوپلاستی ساعد دست توسط Dr. Jess Ting در ایالات متحده، سال 2017 + تصاویر

مترجم: سعید.ش

فالوپلاستی ساعد دست مرسوم توسط دکتر Jess Ting و تیم ایشان در مرکز جراحی و درمانی ترنسجندر در Mount Sinai انجام دادم. روندی که پشت سر گذاشتم به شرح زیر بود:

مرحله اول – فالوپلاستی (ساخت آلت تناسلی مردانه)، واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن)، اسکروتوپلاستی (ساخت کیسه بیضه)، جراحی میکروسکوپی پیوند عصب؛

مرحله دوم – گلنزپلاستی (ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه).

من ترجیح دادم جراحی افزایش طول پیش آبراه انجام ندهم تا از عوارض جراحی کاسته شود، همچنین عدم انجام این جراحی برایم ملال جنسیتی شدیدی ایجاد نمی کند. پیش آبراهم دقیقا پشت کیسه بیضه ام قرار دارد، و بدون هیچ مشکلی می نشینم و ادرار می کنم. تا بحال جراحی کاشت هیچ نوع ایمپلنتی (ایمپلنت بیضه و یا پینایل ایمپلنت) انجام نداده ام.

تصاویر مربوط به یک سال و نه ماه پس از جراحی هستند.

اوایل، درد تنها حسی بود که در آلت تناسلی مردانه ام احساس می شد. در ابتدا حس جنسی خوشآیندی در کیسه بیضه ام احساس می کردم، و وقتی که به اندازه ای بهبود یافته بودم تا بتوانم همه چیز امتحان کنم، به تدریج حس جنسی قوی در آن ناحیه احساس می کردم. حدودا کمی پس از گذشت یک ماه از انجام جراحی، در پایه آلت تناسلی مردانه ام نیز کم کم حس جنسی قوی ایجاد گردید. آن زمان به راحتی می توانستم ارگاسم شوم.

به مرور زمان حس جنسی بیش از پیش ایجاد گردید. حدود 8 یا 9 ماه پس از جراحی از پایه تا نوک آلت تناسلی ام حس جنسی داشتم. بعضی نقاط آلت تناسلی مردانه ام حسی قوی دارند و بعضی دیگر حسی نامتعادل، که به مرور زمان بهتر شده اند. در آلت تناسلی مردانه ام حس غیرجنسی، مانند حس لامسه و احساس گرما/سرما نیز دارم.

از نتیجه جراحی خود کاملا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Jess Ting به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.mountsinai.org/profiles/jess-ting

 توجه !
این مطلب دارای تصاویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/01/26/131/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved