1

تجربه مرحله نخست جراحی فالوپلاستی شکم توسط Dr. Javier Belinkly در کشور آرژانتین، می 2018 + تصویر

مترجم: سعید.ش

مرحله نخست جراحی فالوپلاستی شکم را در تاریخ 29 می سال 2018 توسط دکتر Javier Belinkly انجام دادم.

کمی درباره خودم: ترنس مردی 30 ساله هستم، چهار سال است که تستسترون درمانی می کنم. موقع جراحی 80 کیلوگرم (176 پوند) وزن داشتم و چربی زیادی در ناحیه شکم داشتم (بیشتر از آنچه که در ابتدا فکر می کردیم). در نگاه اول به نظر نمی رسید اضافه وزن زیادی داشته باشم، اما پس از برش زدن شکمم مشخص شد که اضافه وزن داشته ام. به همین دلیل عمل جراحی ام هفت ساعت طول کشید.

در مرحله نخست جراحی، جراحی های فالوپلاستی (ساخت آلت تناسلی مردانه)، واژینکتومی (تخلیه و بستن واژن)، هیسترکتومی (این جراحی را فقط برای متقاضیان فالوپلاستی شکم انجام می دهند)، و کاشت ایمپلنت بیضه صورت پذیرفت. هفت – هشت ساعت در اتاق عمل بودم. کمپانی بیمه پزشکی تمامی هزینه های عمل را پوشش داد.

آلت تناسلی مردانه ام در ابتدا با توجه به مقدار بافت چربی موجود در فلپ 7.4 اینج (19 سانتی متر) بود. بدلیل چربی زیاد آلت تناسلی مردانه که منجر به خونرسانی ضعیف شده بود، یک هفته پس از جراحی نوک آلت شروع کرد به سیاه شدن. پس از یک دوره مصرف آنتی بیوتیک و مشورت با جراحم، ایشان تصمیم گرفتند جراحی پینکتومی (قطع آلت تناسلی مردانه) انجام دهند و قسمتی از آلت تناسلی مردانه ام که سیاه شده بود را پیش از آن که به تمامی آلت مردانه پیشرفت کند، حذف نماید.

جراحی عالی پیش رفت، و با این وجود که عارضه کوچک دیگری رخ داد و بدلیل لجاجت بدنم چهار عدد از بخیه ها از جای خود خارج گردید، آلت تناسلی مردانه ام کاملا بهبود یافت و حال در انتظار نوبت بعدی جراحی (گلنزپلاستی – ساخت کلاهک آلت تناسلی مردانه) هستم.

اینجا در آرژانتین، جراحی میکروسکوپی برای این تکنیک جراحی انجام نمی شود، به همین دلیل روند بازیابی حس آهسته پیش می رود.

دو ماه است که مرخصی گرفته ام. به من گفته شده که پس از چهار ماه می توانم ورزش کنم (اما باید آهسته شروع کنم و از بایندر شکم استفاده کنم).

از نتیجه جراحی خود نسبتا راضی هستم.

🔻جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Dr. Javier Belinkly به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.drbelinky.com/index.php

 توجه !
این مطلب دارای تصویر نتایج جراحی تغییرجنس می باشد که بصورت رمز دار شده ، در وبلاگ گالری تغییر جنس به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/01/26/129/

🔵جهت مشاهده تصاویر جراحی تغییرجنس، کد زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر 
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
http://www.transbucket.com

Copyright © 2019 (مترجم (سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved