1

معرفی دستگاه اکسترنال The Elator جهت ایجاد نعوظ در آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی در مردان ترنس (FTM)

مترجم: سعید.ش

دستگاه اکسترنال (خارج از بدن) The Elator ویژه تمامی مردانی است که از اختلال نعوظ رنج می برند. این دستگاه روشی طبیعی برای کنترل و درمان اختلال نعوظ پدید آورده است و امکان دخول جنسی باکیفیت و فوری بدون نیاز به ایجاد نعوظ در آلت تناسلی مردانه را فراهم می سازد. طبق آراء، The Elator اولین جایگزین برای تمامی محصولات تقویت کننده نعوظ، قرص های درمان اختلال نعوظ، پنیس سلیو ها، پمپ و وکیوم، و جراحی تهاجمی محسوب می شود.

دستگاه The Elator با سیلیکن پزشکی مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در امریکا ساخته شده است. نتیجه استفاده از این دستگاه به سرعت آشکار می شود و استفاده از آن هیچگونه عوارض جانبی در پی نخواهد داشت.

دستگاه The Elator در اصل ویژه مردان سیسجندر (مردانی که با جسم مردانه (جنس مرد) متولد شده اند و جنسیت ایشان نیز مرد است) که دچار اختلال نعوظ هستند طراحی شده است. با این حال طی سالها عرضه این دستگاه، دریافته ایم که مردان ترنسجندر FTM که جراحی فالوپلاستی را پشت سر گذاشته اند نیز از The Elator بهره جسته اند.

🔰اگر کلاهک آلت تناسلی مردانه ساخته شده باشد (به آن جراحی گلنزپلاستی گفته می شود)، هیچ مشکلی برای اتصال The Elator به آلت تناسلی مردانه حاصل از جراحی فالوپلاستی جهت ایجاد نعوظ و سختی در آلت وجود ندارد.

در تصاویر زیر، آلت تناسلی مردانه ای که کاملا در حالت خوابیده قرار دارد قبل و بعد از اتصال The Elator به نمایش در آمده است. به یاد داشته باشید که اگر چه آلت تناسلی مردانه مدل کاملا در حالت خوابیده قرار دارد، با این حال The Elator را می توان در حالت نعوظ نسبی یا نعوظ کامل نیز مورد استفاده قرار داد. اندازه‌گیری‌های دستگاه برای مردان ترنس متفاوت خواهد بود.

🔳چگونه سایز The Elator مناسب خود را با استفاده از نوار سیلیکنی اندازه‌گیری نماییم؟

در ویدیوی زیر از کیدن کارتر (به انگلیسی: Cayden Carter)، نحوه اندازه‌گیری با استفاده از نوار اندازه‌گیری سیلیکنی نشان داده شده است.

🔳چگونه The Elator را به آلت تناسلی مردانه خود متصل کنیم؟

در این ویدیو نحوه اتصال The Elator به آلت تناسلی مردانه ای که کاملا در حالت خوابیده قرار دارد نشان داده شده است. The Elator را می توان در عرض فقط 15 ثانیه به آلت تناسلی مردانه متصل نمود. مردانی که نعوظ کامل، نعوظ نسبی، یا فاقد نعوظ آلت مردانه هستند می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

📎ویدیو ضمیمه مقاله شد.

🔳چگونه The Elator را با استفاده از نوار سیلیکنی اندازه‌گیری کنیم؟

در این ویدیو نحوه اندازه‌گیری صحیح با استفاده از نوار اندازه‌گیری سیلیکنی مخصوص به نمایش در آمده است.

📎ویدیو ضمیمه مقاله شد.

🔴توجه !
این مقاله دارای تصاویر و فیلم‌های کوتاه‌ نحوه اندازه‌گیری و استفاده از دستگاه The Elator می باشد که بصورت رمز دار شده ، در «وبلاگ گالری تغییر جنس» به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/01/14/119/

🔵جهت مشاهده تصاویر و فیلم، کد رمز زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر
‏helptranscenter

💠پاسخ به پرسش های پرتکرار

🔳پرسش: آیا استفاده از The Elator برای پارتنرم آزار دهنده است؟

✅خیر. تمامی بازخورد هایی که دریافت کرده ایم با آزمایش هایی که انجام داده ایم مطابقت داشته اند. حلقه جلویی این دستگاه پشت کلاهک آلت تناسلی مردانه قرار می گیرد و این قسمت به ندرت احساس می شود. دو میله بسیار باریک زیر این دستگاه احساس می شوند، اما با توجه به این که در راستای آلت تناسلی مردانه قرار گرفته اند، هنگام رابطه جنسی باعث درد یا ناراحتی نمی شوند. حلقه جلویی این دستگاه در سیلیکن پزشکی ملایم پیچیده شده است. دو میله بسیار باریک زیر دستگاه نیز (که ضخامت آنها فقط 2mm است) در پلاستیک پزشکی نرم به نام Pet پیچیده شده اند.

🔳پرسش: آیا همراه با The Elator می توانم از کاندوم نیز استفاده کنم؟

✅بله. می توانید روی دستگاه کاندوم بپوشید. اگر حلقه جلویی دستگاه سُر می خورد، کاندوم به نگهداری بیشتر دستگاه در جایگاه خود نیز کمک می کند.

🔳پرسش: آیا همراه با The Elator می توان از روان کننده نیز استفاده کرد؟

✅بله. در حقیقت استعمال روان کننده توصیه می شود. همراه با The Elator می توانید از روان کننده های سیلیکنی و/یا بر پایه آب استفاده نمایید.

🔳پرسش: چگونه The Elator را تمیز کنم؟

✅برای پاکسازی دستگاه، استفاده از صابون ملایم و آب گرم توصیه می شود. حتما دستگاه را پس از پاکسازی کاملا آبکشی و خشک کنید و در حین پاکسازی گیره دستگاه را به جلو و عقب حرکت دهید.

🔳پرسش: تا چند وقت می توانم با استفاده از The Elator دخول جنسی انجام دهم؟

✅تا هر وقت که بخواهید و شرایط فیزیکی‌تان اجازه دهد می توانید از دخول جنسی لذت ببرید. با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود هر زمان که اراده کنید و تا هر وقت که بخواهید دخول جنسی داشته باشید.

🔳پرسش: اگر The Elator به درستی روی آلت تناسلی مردانه ام جای نگرفت، چه کنم؟

✅با توجه به این که دستگاه با پوست تماس پیدا می کند، نمی توان آن را باز پس فرستاد، مجددا ساخت، یا مجددا به فروش رساند. با این حال ما برای تمامی مشتریانی که دستگاه کامل را خریداری کرده اند، بدنه های جایگزین با تخفیف ارائه می کنیم. تنها با پرداخت هزینه 89 دلار امریکا برایتان بدنه جدید با طول و قطر متفاوت می سازیم.

🔳پرسش: اگر قطر آلت تناسلی مردانه ام از بزرگترین سایز «I» نیز بزرگتر باشد، چه کنم؟

✅متاسفانه «I» بزرگترین سایزی است که ما می سازیم و به ندرت سفارش داده می شود. قویا توصیه می کنیم آلت تناسلی مردانه خود را مجددا با استعمال روان کننده و استفاده از نوار اندازه‌گیری سیلیکنی که در کیت رایگان برایتان ارسال می شود اندازه‌گیری نمایید. حلقه جلویی دستگاه از جنس استیل ضد زنگ است و در 1/3 بخش فوقانی آن فنری نصب شده است. با انبساط فنر، قطر دستگاه 1.5 الی 2 سانتی متر افزایش پیدا می کند.

🔳پرسش: در ابتدا The Elator روی آلت تناسلی مردانه ام به خوبی جای می گرفت، اما الان طول آلت تناسلی مردانه ام بدلیل استفاده از این دستگاه 1/2 اینچ یا بیشتر افزایش یافته است. آیا نیاز است یونیت کامل جدید خریداری کنم؟

✅خیر. هر موقع پس از اولین خرید اگر خواستار سایز، رنگ یا استایل متفاوتی بودید، می توانید با پرداخت فقط 89 دلار امریکا یک بدنه جدید خریداری نمایید.

🔳پرسش: برای اندازه‌گیری آلت تناسلی مردانه چه توصیه ای دارید؟

✅ما قویا توصیه می کنیم به جای استفاده از متر، از نوار اندازه‌گیری سیلیکنی برای اندازه‌گیری استفاده کنید. همچنین توصیه می کنیم هنگام اندازه‌گیری قطر آلت تناسلی مردانه از روان کننده استفاده کنید. لطفا ویدیو راهنما را تماشا کنید. در سفارش های مجدد ما مشخص شده است که در 90% از مواقع مشتری دستگاهی با قطر جدید را سفارش داده است و در 95% از مواقع، قطر دستگاه درخواستی مشتری همیشه کوچکتر از قطر دستگاه سفارش اولیه ایشان بوده است.

🔳پرسش: آیا The Elator دستگاهی ایمن است؟

✅بله. تمامی دستگاه ها در ایالات متحده و فقط با استفاده از مواد مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) و در کارخانه مورد تایید FDA ساخته می شوند.

🔳پرسش: آیا فروش بین المللی نیز دارید؟

✅بله. در حقیقت 40% از سفارش‌های ما از خارج از کشور هستند.

دستگاه The Elator براساس اندازه‌گیری هایی که اعلام نموده اید ساخته می شود. اولین گام پیش از سفارش دستگاه، اندازه‌گیری طول و قطر آلت تناسلی مردانه با استفاده از نوار سیلیکنی یا متر است که می توانید از وبسایت ما سفارش دهید. پس از ثبت نهایی سفارش، به سرعت کار ساخت دستگاه مخصوص‌تان را شروع می کنیم.

🔻لینک سفارش کیت رایگان پیش از سفارش دستگاه The Elator
https://www.theelator.com/elator-starter-kit

ارزش واقعی این کیت 19 دلار امریکا می باشد! محتویات کیت رایگان عبارت اند از:
➖نوار سیلیکنی جهت اندازه‌گیری طول و قطر آلت تناسلی مردانه
➖دی وی دی شامل 6 ویدیو با محتوای نحوه اندازه‌گیری با متر، نحوه اتصال دستگاه به آلت تناسلی مردانه، مقایسه قرص درمان اختلال نعوظ با دستگاه The Elator و سه ویدیو انیمیشن از دستگاه
➖دفترچه راهنما که در آن به تمامی جنبه های مختلف دستگاه نظیر نحوه پاکسازی، مراقبت، و وارانتی پرداخته شده است.
➖بروشور تمام رنگی شامل عکس ها و دستورالعمل هایی در زمینه نحوه اندازه‌گیری، سفارش و تحویل، و جزئیات دستگاه

🔻لینک سفارش سایر کیت ها پیش از سفارش دستگاه The Elator
https://www.theelator.com/information-kits-for-external-penile-support-device

🔻لینک سفارش دستگاه The Elator و دیگر محصولات جانبی
https://www.theelator.com/all-products

🔴توجه !
این مقاله دارای تصاویر و فیلم‌های کوتاه نحوه اندازه‌گیری و استفاده از دستگاه The Elator می باشد که بصورت رمز دار شده ، در «وبلاگ گالری تغییر جنس» به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/01/14/119/

🔵جهت مشاهده تصاویر و فیلم، کد رمز زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://www.theelator.com

Copyright © 2019 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved