1

معرفی پروتز آلت تناسلی مردانه بسیار طبیعی و باکیفیت Hot Rod، محصول جدید وبسایت Transthetics ویژه مردان ترنس (FTM)

مترجم: سعید.ش

پروتز *Hot Rod (برادر بزرگتر پروتز Rod)، پروتز آلت تناسلی مردانه است که بدون نیاز به چسب و کمربند مستقیما به کلیتوریس متصل می گردد و برای دخول جنسی (ملایم) بدون نیاز به پوشیدن کمربند و همچنین برای خودارضایی با ایجاد تحریک و مکش کلیتوریس طراحی شده است.

🔻اطلاعات بیشتر پیرامون پروتز آلت تناسلی مردانه Rod و EZP؛ دیگر محصولات وبسایت Transthetics را می توانید از طریق لینک زیر مطالعه نمایید.

✳️معرفی وبسایت Transthetics جهت خرید پروتز آلت تناسلی مردانه بسیار طبیعی و با کیفیت
https://helptranscenter.org/2016/09/07/127/

💠ویژگی های پروتز آلت تناسلی مردانه Hot Rod

🔹دارای مخزن حاوی مایع روان کننده/مایع انزالی
کافی است آن را بفشارید تا مایع موجود در مخزن زیر نوک آلت، از نوک پروتز آلت تناسلی مردانه خارج گردد. مخزن پروتز آلت تناسلی مردانه را می توانید با استفاده از سرنگ کوچکی که همراه پروتز برایتان ارسال می گردد، با مایع روان کننده، آب یا هر چیز دیگری که دوست دارید پر کنید.

🔸با قابلیت تحریک کلیتوریس
طراحی داخلی منحصر به فرد این پروتز سبب می شود تا بتوانید تمام بدنه آلت تناسلی مردانه و شیار های داخلی پروتز را احساس کنید و با فشردن و حرکات رفت و برگشتی بدنه پروتز لذت ببرید.

🔹با قابلیت جایگذاری (اختیاری) ویبراتور
برای لذت بیشتر می توانید کپسول ویبراتور را درون بدنه پروتز آلت تناسلی مردانه قرار دهید. برای لذت هر چه بیشتر می توانید ویبراتور ریموت دار قابل شارژ را امتحان کنید.

🔸بدون نیاز به چسب و کمربند
اگر چه می توانید برای محکم نگه داشتن پروتز در جایگاه خود از چسب و کمربند نیز استفاده کنید.

🔹استفاده فوق العاده آسان
کافی است پروتز آلت تناسلی مردانه را بپوشید و فعالیت خود را آغاز کنید. پوشیدن این پروتز عینا به سادگی جوراب پوشیدن است.

🔸فوق العاده طبیعی
حتی اگر از نزدیک آن را بررسی کنید ظاهری فوق العاده طبیعی و مانند پوست طبیعی نیمه شفاف انسان دارد. این پروتز هنر دست انسان است.

🔹پاکسازی آسان
برای پاکسازی این پروتز به هیچ پودری نیاز ندارید. برخلاف اکثریت پروتز های آلت تناسلی مردانه، برای جلوگیری از رنگ و رو رفته شدن این پروتز هیچ نیازی به نشاسته ذرت ندارید. کافی است این پروتز را با صابون PH خنثی بشویید. همراه با این پروتز، سرنگی ارسال می شود که به وسیله آن می توانید مخزن روان سازی پروتز را تمیز کنید.

🔸سازگار با پوست
پروتز Hot Rod از سیلیکن بسیار باکیفیت ویژه پروتز که ماده ارجح مورد استفاده توسط سازندگان پروتز در سراسر جهان است ساخته شده است.

*پروتز Hot Rod در انتظار ثبت اختراع است.

🔘آیا پروتز آلت تناسلی مردانه Hot Rod مناسب من است؟

◾️بله؛ اگر جراحی پایین تنه انجام نداده اید اما کلیتوریس در اثر تستسترون درمانی حداقل یک اینچ (2.54 سانتی متر) رشد کرده است، یا این که جراحی متودیوپلاستی انجام داده اید و به دنبال پروتزی هستید که بدون نیاز به کمربند امکان دخول جنسی را برایتان فراهم کند، این پروتز مناسب شما است.

◾️خیر؛ اگر بدنبال ابزاری هستید که با آن رابطه جنسی خشن داشته باشید، این پروتز بدردتان نمی خورد، چرا که به احتمال بسیار در یک چشم به هم زدن از جایگاه خود خارج می گردد.

⭕️مسائل دیگری که هنگام استفاده از پروتز Hot Rod گزارش شده، عبارت اند از:

▪️پروتز آلت تناسلی مردانه بدلیل ذخیره چربی زیاد در ناحیه شرمگاهی به درستی در جایگاه خود قرار نگرفته است؛ با این حال این پروتز در افرادی که طول کلیتوریس آنها به میزان قابل توجهی بلند باشد، علارغم ذخیره چربی فراوان در ناحیه شرمگاهی، به احتمال بسیار کارایی لازم را خواهد داشت.

▫️پروتز آلت تناسلی مردانه بدلیل مکان کاشت ایمپلنت بیضه به درستی در جایگاه خود قرار نگرفته است و بیضه ها باعث می شوند پروتز از جایگاه خود خارج گردد. (اگر چه اکثریت افرادی که پروتز آلت تناسلی مردانه Hot Rod را با وجود کاشت ایمپلنت بیضه امتحان کرده اند، با چنین مشکلی مواجه نشده اند.) هر شخصی که با این مشکل مواجه شده است می تواند کمی قسمت زیر بدنه پروتز را برش بزند تا فضای کافی برای بیضه ها ایجاد گردد.

▪️استفاده از پروتز بدلیل قطر زیاد آلت تناسلی مردانه برای بعضی از اشخاص ناراحت کننده بوده است. در افرادی که قطر آلت تناسلی مردانه آنها بیش از 3.5 اینچ (8.89 سانتی متر) باشد، استفاده از پروتز بدلیل تنگی بیش از حد برای آنها ناراحت کننده است. هر شخصی که با این مشکل مواجه شده است می تواند چند برش عمودی در قسمت لبه پروتز ایجاد کند تا دهانه پروتز کمی جا باز کند.

▫️استفاده از پروتز آلت تناسلی مردانه در اشخاصی که کلیتوریس ایشان به طور طبیعی پایین است، موجب شده تا پروتز به قدر کافی مقابل بدن قرار نگیرد. این مسئله سبب می شود تا پروتز بین پاها قرار گیرد و در حین راه رفتن از جایگاه خود خارج گردد، و اگر این اشخاص بخواهند پروتز را برای زیرشلوار استفاده کنند، نمی توانند آن را رو به بالا در شلوار خود قرار دهند.

▪️بالا بردن پروتز آلت تناسلی مردانه در بعضی از اشخاص به لب های آلت تناسلی ایشان فشار وارد کرده و برای ایشان ناراحت کننده بوده است. این موضوع برای اکثریت اشخاص مسئله مهمی نیست، اما اگر شخصی نمی تواند کلیتوریس خود را به اندازه کافی بکشد، ممکن است این موضوع برای وی آزار دهنده باشد.

⚠️نکته بسیار مهم

اگر در حین استفاده از پروتز Hot Rod دچار درد، قرمزی یا ورم بیش از اندازه شدید، استفاده از این محصول را متوقف کنید. استفاده از این پروتز اصلا نباید دردناک باشد! اگر دردی احساس می کنید، به احتمال زیاد پروتز برایتان خیلی تنگ است. اگر با چنین مشکل مواجه شدید، از طریق آدرس ایمیل زیر با من در تماس باشید تا به شما بگویم برای جا باز کردن پروتز چه اقدامی انجام دهید.
transthetics@gmail.com

❌همچنین از این محصول نباید برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنید. پروتز Hot Rod به آسانی از جایگاه خود خارج می گردد و این ریسک وجود دارد که در روده پارتنر جا بماند!

🔻لینک خرید پروتز آلت تناسلی مردانه بسیار طبیعی و باکیفیت Hot Rod به قیمت 195.00$ دلار امریکا
https://transthetics.com/product/the-hot-rod-super-realistic-play-extension/

🔻محتویات بسته ارسالی:
پروتز آلت تناسلی مردانه بسیار طبیعی Hot Rod
سرنگ برای پر کردن مخزن روان کننده
کیف نگهداری پروتز

🔻ابعاد پروتز:
طول: حدود 16 سانتی متر یا 6 اینچ
قطر: حدود 12 سانتی متر یا 5 اینچ

🔻وزن:
بدون کپسول ویبراتور: حدود 100 گرم یا 3.5 اونس
با کپسول ویبراتور: حدود 130 گرم یا 4.5 اونس

🔻مواد:
سیلیکن بسیار باکیفیت و سازگار با پوست ویژه ساخت پروتز

colours

🔻رنگ‌بندی:
C002 روشن، C004 معمولی، C006 تیره

bulletblue

🔻لینک خرید کپسول ویبراتور ساده به قیمت 12.00$ دلار امریکا
https://transthetics.com/product/basic-bullet-vibe-for-the-hot-rod/

remote-bullet-1

🔻لینک خرید کپسول ویبراتور ریموت دار قابل شارژ ویژه پروتز Hot Rod به قیمت 70.00$ دلار امریکا
https://transthetics.com/product/remote-control-bullet-vibe-for-the-hot-rod/

برای لذت هر چه بیشتر خود و پارتنرتان، کپسول ویبراتور قابل شارژ را درون پروتز Hot Rod قرار دهید و آن را با ریموت هوشمندی که در انگشتر جاسازی شده است کنترل کنید.

🔴توجه !
این مقاله دارای تصاویر پروتز های آلت تناسلی و همین طور فیلم کوتاه نحوه استفاده و پوشیدن آن می باشد که بصورت رمز دار شده ، در «وبلاگ گالری تغییر جنس» به آدرس زیر قرار گرفته است. وبلاگ در ایران مسدود است و برای باز شدن وبلاگ از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده نمایید.
https://helptranssrs.wordpress.com/2019/01/14/118/

🔵جهت مشاهده تصاویر و فیلم، کد رمز زیر را در وبلاگ وارد نمایید.
✅کد رمز برای تماشای تصاویر
‏helptranscenter

مترجم: سعید.ش
🌐منبع: هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
https://helptranscenter.org
مرجع:
https://transthetics.com

Copyright © 2019 سعید.ش https://helptranscenter.org هلپ ترنس سنتر – شبکه اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس All Rights Reserved